5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus
Faceți imediat o rezervă că, cu ajutorul acestor lucruri, nu veți putea să construiți vizual între 50 și 44. Cu toate acestea, în cazul în care exemplul de rochie lung uitate, veți găsi dintr-o dată că nu stă exact așa cum doriți, pentru că ai câștigat în greutate în plus și aveți o burtă iese în evidență, următoarele articole de îmbrăcăminte pot ajuta stomac s ascunse.







Într-adevăr, câteva kilograme de exces de greutate nu sunt un motiv bun pentru a vă strica starea de spirit înainte de a merge la o vizită sau la un teatru. Dacă le-ați acordat atenție, conduceți rapid și rapid. Cu toate acestea, ce să purtați chiar acum, astfel încât nimeni să nu poată ghici despre nimic?

5 lucruri care te pot face mai subțiri

Scrieți despre cum să ascundeți burta după sarcină, am fost determinată de o întrebare constantă a celor din jurul meu despre cum am reușit să slăbesc atât de repede după nașterea unui copil. M-am ridicat din umeri, am fost surprins și aproape justificat, spunând că încă mai trebuie să ajung la 3-4 kilograme și să țin minim 3 luni în clubul de fitness. Dar arăta ca o viclenie. Nimeni nu credea că sub îmbrăcăminte se găsea o burtă rotundă și plină. În poziția în picioare, el a fost desenat, când stăteam - mi-a scos un invitat nemijlocit înainte. Este exact ceea ce fată ar fi putut avea 34 de ani când, după nașterea celui de-al doilea fiu, au trecut doar 4 luni. Nu am mers la sala de sport și nu m-am deranjat cu o dietă, gândindu-mă că odată ce stomacul a crescut cu 9 luni, atunci are tot dreptul să se dizolve cât de mult timp. Au în vedere: experimentul cu mine a fost condus de mine cu scopul de a da armonie plutitoare pentru ideal și nu a promis să scape vizibil de multe kilograme suplimentare.

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus






Am fost fericit că au devenit din nou populare. În magazine erau modele cu o potrivire înaltă cu denim stretch. Acest model de blugi, mai ales dacă flare nu este prea larg, iar culoarea este un indigo întunecat, a fost capabil să ascundă miraculos stomacul. Am reușit să-mi permit blugi albi cu un vârf scurt. Dar dacă aveam mai multe kilograme mai mult, aș prefera albastru și am completat tinuta cu o bluză zburtoare până la mijlocul coapsei.

2. Rochie cu talie elastică

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus

Ele au fost descoperirea mea chiar și în timpul sarcinii - burtica a crescut, elasticul sa întins și sa mișcat peste sau sub burtă. Am sunat rochia asta ușoară. A fost posibil ca în câteva secunde să se îmbrace în mod eficient pentru o plimbare în balet până la cel mai apropiat magazin sau să iasă în lumea înarmată cu stiletto-uri. Rochia era la fel de avantajoasă atunci când cifra era de câteva kilograme.

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus

Pentru o lungă perioadă de timp mi-a plăcut combinația de denim de sus și de jos în nici un caz a căzut sub sancțiunea mama dulap cu o burtă rotundă. Doar la prima vedere pantalonii scurți ar trebui amânați până la momente mai bune. Am ales un model cu exact aceeași potrivire ca și blugii, doar o întindere. Cinci centimetri de lungime suplimentară au fost decise de toată lumea, căci sub ele era ascuns ceea ce am vrut să ascund până acum. Același scop a fost servit de tricoul unei tăieri libere.

4. Rochie din tricoul dens

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus

Valoarea acesteia pentru toți cei care nu și-au pierdut greutatea este următoarea: talie exagerată + siluetă A + culoare neagră + țesătură densă. Aceasta a fost una dintre cele mai de succes combinații, eliminând vizual excesul de pe abdomen și șolduri. După întoarcerea mea finală la uniformă, am plănuit să o port pentru toate mesele lungi din restaurante și să mănânc cât vreau.

5 Variante de îmbrăcăminte care ascund burta și kilogramele în plus







Trimiteți-le prietenilor: