25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă


Madonna a dat un interviu cu US Weekly, în care a spus 25 de fapte necunoscute despre ea însăși. Unii dintre ei sunt într-adevăr destul. Frank. Ei bine, suntem curioși!







Cântecul meu preferat de Madonna este "Bitch I'm Madonna", iar cea mai urâtă este "Material Girl". Nu vreau să o aud din nou!

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

Orașul meu preferat este Roma. Este incredibil de frumos, mă liniștește și mă liniștește. Arhitectură mare și mâncare incredibilă. Îl ador.

Urăsc ciupercile și escargatele. Pentru mine este ca o mușcă. Draga mușcă.

Persoana pe care o admir este Paul Farmer, un medic care a fost implicat în înființarea unui sistem de sănătate în Haiti și în Rwanda.

Ultima oară când am fost la magazin alimentar acum un an.

Nu mi-e dor de copilărie în Michigan. În general, pentru orice.

Mai presus de toate, aș vrea să mă întâlnesc cu președintele Barack Obama. Nu înțeleg când mă întâlnesc în sfârșit cu el? În cele din urmă, este momentul să mă inviți la Casa Albă. Deși, probabil, el crede că acest lucru este prea mult pentru mine. Serios, aș fi mai modest. Sau dacă aș fi soția lui Jay-Z. Dacă doar JJ ma dus la a doua soție, aș fi norocoasă să fiu invitat!

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

Madonna în filmul pentru revista Interviu

Un lucru pe care nu l-aș purta vreodată - un costum de baie din blană.

Cele mai fericite momente din viata mea sunt nasterea copiilor mei Lourdes, Rocco, David si Mercy si ambele nunti.







Partea mea preferată din corpul meu este ochii mei. Mai presus de toate, nu-mi plac picioarele, din cauza dansurilor pe care le dezgustă.

Am aflat că toate problemele legate de căsătorie provin din faptul că cuplul are o baie pentru două. În singurătate, cel mai frumos lucru este că nu aveți nevoie să expulzați pe cineva din baie atunci când aveți nevoie de intimitate.

Din atributele căsătoriei, cel puțin mi-e dor de cuvântul "soție".

Slăbiciunea mea cea mai scăzută este pizza și cartofi prăjiți. Și chips-uri. Îmi place totul.

Am fost grozav când Alain Delon ma sunat la turneul meu de la Copenhaga. Am vrut să-l invit să particip la un spectacol la Paris. Genunchii îmi tremurau! Îl iubesc atât de mult - nu l-am văzut niciodată, numai în filme, dar l-am iubit din adolescență!

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

Nu mă uit la televizor. Și, în general, îmi plac doar două spectacole - True Detective și seria TV irlandeză The Fall. Și toată lumea spune "Căderea cu Jamie Dornan" și eu spun "Căderea cu Gillian Anderson".

Visul pe care încă vreau să-l realizez este să merg la o întâlnire cu visurile lui Drake. Doar sărutându-l.

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

Cel mai frumos lucru pe care l-am văzut vreodată este fiica mea Lourdes, cântând pe ukulele și cântând la mine "La vie en rose".

Secretul meu de frumusețe este să șterg ochii cu gheață în fiecare dimineață. Gheață, gheață, iubito!

Dacă mi-ar fi fost oferit să fiu pe o insulă nelocuită cu Vanilla Ice sau Dennis Rodman, aș alege Dennis. Are un mare simț al umorului, în plus, îmi poate purta hainele.

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă

Madonna și Dennis Rodman

De cele mai multe ori urăsc în oameni capacitatea de a "ghici". Nu investiga, nu trage concluzii, nu pune întrebări, dar ghici. Mă înnebunesc. Și o urăsc când vorbesc cu cineva și scrie sms.

Nu pot spune exact ce data mea a fost cea mai rea. Au fost mulți. Pentru iubitul meu există o regulă importantă: nu ar vrea să stea departe de mine mai mult de două săptămâni la rând.

Am claustrofobie. Nu pot fi în camere mici sau într-o mulțime.

Ziua mea ideală aș petrece în pat. Mai întâi un vis, apoi sa trezit, sa uitat la filmele vechi, a mâncat în pat. Apoi copiii ar veni să se fut cu mine și apoi m-am culcat. Și n-aș părăsi încăperea.

25 Fapte pe care nu le știam despre Madonna, o bârfă







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: