12 Cum să înveți să fii de acord cu toată lumea (chiar și cu cei care te critică), secțiunea b cum să devii excelent

Traducere: Tatiana Novikova

Citește mai mult:

Durere ascunsă. Jurnal al psihanalistului Elyacheff Karolin

12 Cum să înveți să fii de acord cu toată lumea (chiar și cu cei care te critică), secțiunea b cum să devii excelent

Cum să-ți dai fetița viselor tale în pat Jeffries Ross







Capitolul 2. Ce ar trebui să faceți pentru a vă face: "Vă puteți aminti când a fost ultima dată când ați avut o experiență puternică? De exemplu, atunci când urca în munți ... sau urmăriți un răsărit de soare frumos ... sau când te uiți la cineva (punct la sine) și înțeleg că te iubesc cu adevărat acest om (din nou, punctul de la sine) ".

Partea activă a infinității Castaneda Carlos Cecar

12 Cum să înveți să fii de acord cu toată lumea (chiar și cu cei care te critică), secțiunea b cum să devii excelent






Prefață. "A fost o călătorie concepută doar pentru ochii lui", a spus don Juan. - Magei efectuează călătorii similare, în care numai ceea ce le poate absorbi ochii este important. Prietenul tău sa eliberat de tot ce era inutil. I-am mărturisit lui don Juan că nu am făcut-o.

Te voi face! Chernakova Zoya

12 Cum să înveți să fii de acord cu toată lumea (chiar și cu cei care te critică), secțiunea b cum să devii excelent

JOCURI CU FORTUNA Se așează la masă și se gândește să se gândească. "Lovirea este un lucru nobil, am trecut prin istorie la școală - întregul manual este plin de lovituri. Și acest secol a introdus moda de lovituri de stat textura - Judecător pentru tine: la rândul său, de mileniu au fost la modă revoluție de catifea, apoi a mers la culoare: portocaliu, albastru. V.

Terapia care funcționează cu corpul Lowen Alexander

VII. Frica de a cădea Reich a studiat cazul cu un alt copil, a cărui dezvoltare a fost urmărită în Centrul de Cercetare pentru Copii din Orgonne / 20 /. Acest copil, după două săptămâni favorabile în a treia săptămână, sa îmbolnăvit de bronșită. Pieptul său deveni sensibil, respirația îi era grea și copilul părea neliniștit, capricios și nefericit.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: