Spartak a jucat o remiză cu mordovia

Mordovia „a jucat un egal cu Moscova“ Spartak „în deplasare al etapei a 25-a campionatului Rusiei - 2 :. 2 fundașul Belarus Igor Shitov oaspeții au intrat în teren în gama de pornire și a fost înlocuit la minutul 78 al meciului.

Spartak - Mordovia - 2: 2 Goluri: 0: 1 - Samodin (42). 1: 1 - Bocchetti (48). 2: 1 - Promes (58). 2: 2 - Lutsenko (62).
"Pressball"
Fotbal Spartak Mordovia Igor Shitov Campionatul Rusiei

CC0 Public Domain
"Spartacus" într-un meci de acasă cu "Mordovia" razochelsya draw -2: 2.
Contul din întâlnirea celei de-a 25-a runde a Premier League a fost deschis la minutul 42. Golul oaspeților de fotbal marcat de Serghei Samodin.
Salvatore Bocchetti a ajuns chiar cu el în minutul 49.
Nouă minute, Quincy Promes a trimis un alt gol spre obiectivul lui Mordovia. Cu toate acestea, Sarans a jucat la minutul 62 datorită lui Evgheni Lutsenko.
"Spartacus" cu 38 de puncte este pe locul șase în clasament.
"Mordovia" cu 18 puncte rămâne pe locul penultim, pe locul 15.

Jucătorii de fotbal din Moscova "Spartak" pentru al patrulea joc consecutiv nu poate câștiga. Dar, dacă înainte ca acestea s-au opus „Zenith“, acum în meci acasă alb roșu și nu a putut depăși Saransk „Mordovia“, care se confruntă cu o mare problemă - jucători salarii întârziate, iar echipa este în penultimul loc.
Oaspeții au deschis prima dată scorul la sfârșitul primei reprize cu lovitura lui Sergey Samodin. În a doua jumătate, "Spartacus" a ieșit cu dorința de a schimba această situație și mai întâi Bokketti compară scorul, iar apoi Promes conduce înainte și roșu.

- Am pierdut două obiective inutile și, putem spune, obiective haotice. Era greu de jucat, deoarece "Spartacus" exercita presiuni. La un moment dat, mai ales la sfârșitul primului semestru, se părea că am pus jocul. Probabil, în episodul cu goluri acceptate, au pierdut concentrația pentru o fracțiune de secundă. Cred că ne-am confruntat cu presiunea "Spartacus" la finalul meciului. "
După 25 de runde din campionatul Rusiei, "Mordovia" se află pe penultima poziție, pe locul 15 în clasament, având un bun de 18 puncte.

Întâlnirea celei de-a 25-a ediții a campionatului rus la Moscova sa încheiat la egalitate - 2: 2

Fotbalistii, "Spartacus" nu au pastrat victoria in meciul cu Mordovia. Întâlnirea celei de-a 25-a ediții a campionatului rusesc de la Moscova sa încheiat la egalitate - 2: 2, serviciul de presă al Ligii Premierului de Fotbal din Rusia.
După ce șefii lui Spartacus Salvatore Bochetti și Quincy Promes au jucat roșu-alb în scorul 2: 1. Cu toate acestea, în minutul 62, atacantul "Mordoviei" Evgeni Lutsenko și-a salvat echipa de la înfrângere.
"Spartacus" a extins seria fără victorii la patru meciuri și a rămas pe locul șase în clasament. "Mordovia" din această listă se află pe locul penultim, pe locul 15.

Evgheni Lutsenko, în gazde a înscris goluri Salvatore Bocchetti și Quincy Promes.
MOSCOVA, 23 aprilie - R-Sport, Anatoly Samokhvalov. Moscova "Spartak" a jucat o remiză cu Saransk "Mordovia" în meciul etapei a 25-aa campionatului de fotbal rusesc.
Întâlnirea, care a avut loc sâmbătă la "Opening Arena", a avut un scor de 2: 2.
Scorul de la 42 de minute a deschis atacantul echipei Saransk Serghei Samodin, „Red-alb“, a spus fundașul gol de Salvatore Bocchetti 49 minute și 58 de minute atacantul Quincy Promes a adus gazdele, dar în scurt timp de vizitatori Evgeni Luțenko restabilit echilibrul (62 ).
Meciul a început cu o sumedenie de atacuri, "Spartacus".

În meciul celei de-a 25-a ediții a campionatului rus de fotbal, Spartak de la Moscova de pe stadionul "Opening Arena" a jucat o remiză cu "Mordovia" din Saransk.
Oaspeții au avansat la sfârșitul primei reprize datorită unui gol de la Sergei Samodin (42 '), dar după pauză Salvatore Bocchetti (49') a restabilit egalitatea - 1: 1.
În curând, Quincy Promes (58 ') a adus echipa gazdă înainte, dar aproape imediat echipa Saransk a jucat după greva lui Evgeny Lutsenko (62') - 2: 2.
"Spartacus" (38) pierde deja puncte în al patrulea meci consecutiv și se află pe locul șase în clasament. Va fi foarte dificil să intrați în zona Cupei Europene cu un astfel de program.

Spartacus „și“ Mordovia „a jucat un egal într-un meci din cadrul etapei a 25-a ruse întâlnirea Premier League a avut loc la Moscova, la stadion.“ Deschiderea Arena „și sa încheiat cu o remiză 2: 2.
În prima repriză, "roșu și alb" au acționat foarte activ, dar nu au putut înscrie. Dar oaspeții au realizat unul dintre contra-atacurile lor. Dmitri Kombarov a permis Evgeny Luțenko împușcat la portar Serghei Pesyakova în cazul în care Salvatore Bocchetti ratat Samodin Sergey, Sergey dând o lovitură la atingere pentru a deschide un cont. Cu un avantaj minim, echipele au plecat.
În minutul 58, secțiile lui Dmitri Alenichev au preluat conducerea. Centrul de apărare al lui Mordovia a eșuat.

În ultimele trei meciuri, jucătorii lui Spartak au reușit să rateze cinci săbiți de la Zenit, doi de la Kuban și doi de la Rostov. Dacă apărarea continuă în acest spirit, atunci echipa Saransk va avea astăzi ocazia să lovească poarta lui Rebrov.
Indicativ recapitulează Spartak - Mordovia, "Spartacus": Rebrov, Bryzgalov, Putsko, Bocchetti, D. Kombarov, Romulus, Promes Popov, Zotov, Melgarejo, Zé Luís
Răniți: Kutepov
Disqualification: Glushakov, Makeev
"Mordovia": Revishvili, Lomich, Nakushev, Fibel, Șitov, Stevanovici, Mahmudov, Mukhametshin, Vlasov, Dudiev, Lutsenko