4 Săptămâni suplimentare la mama


Probabil că este vorba despre asta: de obicei, străinii nu "îndoaie". Și întrebarea dvs. este foarte asemănătoare cu decretul: răspundeți-vă și tuturor. Nici nu arata ca o cerere a unui adult. Simplul fapt că nu înțelegeți acest lucru, se pare, tocmai a fost ceea ce a fost vorba de cei care v-au determinat să învățați curtoazie.






Acum, răspunsul la întrebarea dvs.: din câte știu, Dagestan este un subiect al Federației Ruse. De ce credeți că codul muncii rusești și regulile sale nu funcționează?


Probabil că este vorba despre asta: de obicei, străinii nu "îndoaie". Și întrebarea dvs. este foarte asemănătoare cu decretul: răspundeți-vă și tuturor. Nici nu arata ca o cerere a unui adult. Simplul fapt că nu înțelegeți acest lucru, se pare, tocmai a fost ceea ce a fost vorba de cei care v-au determinat să învățați curtoazie.






Acum, răspunsul la întrebarea dvs.: din câte știu, Dagestan este un subiect al Federației Ruse. De ce credeți că codul muncii rusești și regulile sale nu funcționează?

poate servi serviciul municipal pentru stat

Cine a spus că nu funcționează. Am întrebat cine ia tactul weekend-ului care lucrează în Dagestan. Ei bine, dacă nu sunteți din Daghestan, de ce scrieți. Tu ești orbul acela scris același "Dagestan" Guest


Și noi toți suntem liberi aici. Ce vrem, atunci scriem. Și tu, dacă e așa de inteligent și știi că legile Federației Ruse te aplică, atunci cere ca totul să fie prescris de lege. Ce diferență are altcineva sau nu?

Ascultă, prost prostule. Gratuit sunteți liberi. Nu scrieți. Aici. Nu te-am întrebat


Și noi toți suntem liberi aici. Ce vrem, atunci scriem. Și tu, dacă e atât de inteligent și știi că legile Federației Ruse te aplică, atunci cere ca totul să fie prescris de lege. Ce diferență are altcineva sau nu?

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Trimiteți-le prietenilor: