25 Desire Simoron, pagina 350, forum

QUOTES-toate salut, dar cu ajutorul Simoron daune nu pot fi eliminate? multumesc anticipat.
îmbrăcați-vă hainele, luați-le și aruncați-le. Si poti lua lapte, fierbe, asteapta pana se formeaza spuma. Sunați-l să se deterioreze și să-l scoateți.






și chiar despre haine, dar ce se întâmplă dacă ea este purtată de un băiat atunci? nu este nimic, sau trebuie să fie îngropat undeva, înțeleg ce este amuzant, dar recent am început să cred în toate astea. ca asta
Și puteți să vă spălați hainele înainte de a le arunca. Principalul lucru este să-l scoateți. Clătiți - totul se va spăla. Și atunci nu este înspăimântător să o aruncați afară - este sigur pentru oamenii fără adăpost.
și puteți purta haine pentru o lungă perioadă de timp, puteți vilify și dormi în seara, și apoi aruncați-le dimineața?
Puneți-o și scoateți-o. De asemenea, trebuie să îl eliminați! De ce să-l strici? și să dorm în ea? Principalul lucru este eliminarea. )
Fetele, te te deranjează mult, care va merge Jumps lasa pe pantofi sau haine, nu cealaltă persoană, este pentru tine să-l deteriora, iar pentru alta poate de mântuire krug.Ne nimic nu se spune: ca un ceva acolo, ceva altul.

CĂUTĂRI - Spune-mi cum să aflu dacă există un prejudiciu în KM-ul meu (karma?) Și așa mai departe.
Aruncați o monedă. Vultur, atunci există corupție, etc. Cozi - nimic. Dacă există - stai jos și scrie rapid ordinea în apartament de a elimina corupția, și toate karma etc. Citește-l cu expresie, în picioare pe un scaun pe un picior .. Puneți un capac pe cap (dintr-o drushka). Totul este logic: toate acestea karma, daune, etc te-am văzut pe un picior pe un scaun în drushlake, cu o expresie a unui astfel de ordin serios de citire, doar în cazul în care a căzut undeva departe .. Și le-ai scris un bilet, irecuperabil, și fluturând baticul la revedere. Lasati-va lacrima, o parte pentru totdeauna! Dar nu te duce departe, lacrimi, deși vă dau o strălucire ochilor, sunt folositoare în cantități maxime și numai din râs.

COTĂRI-meditație "auto-admirație"
Imaginați-vă în situațiile de zi cu zi și imaginați-vă cum cineva (poate cineva pe care îl cunoașteți sau un străin) vă privește cu mare dragoste și admirație. Acum, imaginați-vă că există și alți oameni care sunt de acord că sunteți o persoană bună. (Continuați indiferent dacă vă fumează sau nu.) Imaginați-vă că toți oamenii se potrivesc și se apropie și vă privesc, ochii lor exprimă dragoste și respect neobișnuit. Pobopaziți-vă în paradă sau pe trib, mulțimea oamenilor care aplaudă vă iubește și vă apreciază. Ai auzit aplauzele lor. Stați-vă și le închinați-le, mulțumiți-le pentru dragostea și sprijinul vostru.

COTĂRI-O altă practică care vă permite să vă înfășurați în aura iubirii. Și nu numai că a face-o, vei avea întotdeauna o stare bună și fața va străluci direct, va străluci și va radia fericirea și dragostea.
Un curs constă în 3 săptămâni, tehnica nu necesită nici un fel de eurat, ci doar atitudinea ta poetică față de ceea ce faci.
În prima săptămână de întâlnire pe stradă un bărbat, un băiat, un copil, un invalid și așa mai departe, principalul lucru pe care el la făcut pentru el, spuneți "omul pe care îl iubesc, băiatul pe care îl iubesc" și așa mai departe. Principalul lucru este acela de a iubi pe fiecare în rând, fără a alege prin frumusețe sau prin întoarcere
Când faci asta, tu vei fi amuzant și expresia facială va fi atractivă și radiantă
A doua săptămână ar trebui să spui că "acest om mă iubește și că omul mă iubește" și așa mai departe. În această săptămână vei fi chiar mai amuzant și fața ta va arăta aproape ca un Gioconda.






A treia săptămână spuneți "Îmi place acest bărbat și el mă iubește" și astfel toți bărbații și băieții care se întâlnesc. Acest lucru se aplică bărbaților care stau în spatele volanului. Ei bine, acum, vei fi atat de furios si fericit ca zambetul tau va fi exact ca Dzokondovskaya, iar fata ta si vei straluci direct.
Exercițiul pe care îl doriți și, în cele din urmă, veți fi înconjurați de aura iubirii, veți radia dragostea și veți fi în jurul vostru pentru a vă armoniza. Iar expresia feței tale se va schimba spre bine, vei deveni doar o stea strălucitoare.
Fetele sunt totul. Ievinite pentru limba mea inexpresivă rusească și faptul că te-am torturat atât de mult

YA RADA ZA LA SHTO U ABDULOVA EST Rebenok, am SHTO HOT POD ZANAVES SVOEY Zhizni PE ISPITAL Schastye OTZOVSTVA
POMNYU Kak TO YA SMOTRELA PEREDACHU, POMOEMU NAZIVALAS ODIN DEN IZ zhizni ZVEZDI, I POKAZIVALI ABDULOVA Kak ON V FERGANU NA EODINU POEHAL SO SYEMOCHNOY GRUPPOY, I TOGDA V EGO RASSKAZA SKVOZILA PECHAL PO POVODU TOGO SHTO U NEGO NET DETEY, I PRO PLEMYANITZU KOTORAYA UMERLA ON RASSKAZIVAL, TAK SHTO V ETO PLANE YA PROSTO SCHASTLIVA SHTO PE OSTAVIL POSLE SEBYA MALENKOGO CHELOVECHKA :)

Despre Abdulov - Cred că în lume pentru a deveni insuportabil de plictisitoare - astfel încât au luat Abdulov să te să se distreze. Se spune asa Zeus a luat puternicii fiului său - un băiat incredibil de frumos - așa că a așteptat să-l stolom.Pravda, kinglet pentru că era o bucată de aur, iar noi - din păcate - ulei de shish.

17466 foarte cool scris

Fetele au început să se întâlnească cu un tip, dar nu am încredere în el tot timpul se pare că el are pe cineva în est.On divorțat în acel an cu soția sa, dar relația cu dragostea ei cu cuvintele lui nu podderzhivaet.V același timp, casa este foarte rar, nu suna, SMS poate fi doar a doua zi otvetit.U am un sentiment că eu sunt singura situație lui nuzhna.Seychas sex proyakivayu în numele Vova, bolshek nimic într-un cap nu merge, vreau să fiu singurul și că este încă marcat de - Serios relația noastră. Dacă există cineva care are gânduri despre asta, voi fi foarte fericit!

Buna ziua tuturor! Fetele ajuta, te rog, îmi este dat un credit ipotecar la muncă, dar suma este limitată, cum aș fixa apartamentul care mi-ar fi de acord cu toate. spune-mi un ritual, sau ce nu mă pot gândi. Și vrei un loc separat.

Fetelor, spune-mi pliz. Acum 4 ani a fost o scurtă poveste de dragoste cu un bărbat (ambii au fost liberi) a vrut să continue relația, dar NU DESTINAȚIE! Suntem în orașe diferite. Au vrut să se întâlnească, dar nu a mers. Și apoi am aflat că sa căsătorit (în funcție de zbor). Sincer încercat să-l uite, dar apoi brusc ne-a sunat prietenul nostru comun. Toate simțurile erau din nou agitate. Este posibil să se simoreze la o întâlnire cu el. sau nu puteți influența o anumită persoană? El este omul meu, îl simt cu toată inima, dar mi-am dat seama că era prea târziu. Este posibil să schimbăm destinul?

Ciudat, tigru poate, puteți face o casă pe picioare de carton, scrie pe ea un preț rezonabil, laudă și toate acestea. și-i atribui o funie - așa că te va apropia :))

Este frumos sa intalnesti pe acest forum un barbat care iubeste si Freddie Mercury! De asemenea, i-am dedicat multe sikh-uri, chiar portrete pictate, era un fan. Dar i-am învățat lucrarea numai după moartea lui, așa că nu trebuia să trec prin groaza pierderii lui.

Mashul, și puteți simporonite pe drepturile konkrenogo?

Ai Lavas Yu, vă mulțumesc foarte mult, voi încerca cu siguranță, rosy o astfel de casă mică, care se va grăbi la picioarele mele cu toată puterea mea.

Cactus, scrie pe hârtie cuvântul-mao notație = draga, Misia = pisică, am venit mlyau =, = sipyau pește, hryau = = să mănânce și să meargă merge la o plimbare :)))

Bună seara, toată lumea. Ajută-sfaturi, dacă mă pot ajuta la toate :( epuizat mea mama-in-toate. Cu o lună în urmă, la insistențele soțului ei a fost transferat la el. Două case pe un teren. Un lucru pe care, într-un alt este o asistentă medicală. Soțul ei a cerut ca eu respect se manifestă în naveschaniyah de zi cu zi și adunări. eu lucrez, am obosit, și chiar și după aceste adunări se simt devastată. și aproape bolnavă. în plus, la fiecare ședință, întinde mâinile și se duce să-i sărute. Deci, pentru toate pentru a vedea. Dacă am o mă duc la, și nu există martori, atunci acest act este trecut. Și apoi soțul ei trebuie să aibă plângeri precum " nici măcar așezat „, iar soțul își îndeplinește datoria filială mustrarea mă Nadolo -. Forțele nu sunt ceea ce eu nu știu Într-o lună, de două ori cu scandaluri soțul ei au fost soț și fete rău, sfătui dacă există mântuire din toate acestea, și dacă am ..... dreptul de a salva sănătatea mintală?

SPBL ZOLOTONOSNAYA ZHILA, toți găsiți răspunsul. Poți să mă ajuți? Am un fiu adult, dar nu am o viață personală. Știu că vreau o fată, dar nu pot. La ce te gândești aici? LIVED, m-ai ajutat deja o dată.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: