117 Comentarii reale - sanatoriy tamara

"Acesta este un sanatoriu al timpurilor sovietice și asta spune totul".

Acesta este un sanatoriu al timpurilor sovietice și asta spune totul. Dacă doriți să vă plimbați în atmosfera de serviciu în timpul URSS sau să faceți proceduri de wellness, vă va plăcea. Spre deosebire de vremurile trecute, personalul este foarte prietenos, încercând să vă ajute în orice. Suita are un frigider, ceainic și cuptor cu microunde, confortabil.

Raportul preț-calitate este nesatisfăcător. A locuit într-o suită, dar internetul revendicat nu era. După solicitare, au dat un router Wi-Fi personal, au luat-o dimineața, tk. el a fost de la cardurile de plată terminale și a dat un modem cu fir usb fără o priză, este bine că am avut-o și am fost capabili să-l conectați. Sanatoriul este vechi, iar camerele nu sunt proaspete. Totul este oarecum sărac. Micul dejun este fierbinte, bogat, o selecție de cereale sau, de exemplu, ouă și gustări amestecate - unt, brânză de vaci, inel de cârnați, cafea solubilă. Prost. Centrul orașului este departe, puteți merge la centrul comercial, dacă sunteți interesat. Vremea a fost rece și încălzirea centrală a fost deja oprită, nu confortabilă.

Dragă Irina, Vă mulțumim pentru feedback! Sanatoriul este situat în zona verde a orașului, puteți face o ieșire pe natură. Actualizat ... Mai mult # x25BE;

"Camere curate, personal confortabil și politicos."

Camere curate, personal confortabil și politicos. Convenabil pentru a obține. Vă mulțumim că ați adăpostit motocicliștii din St. Petersburg ☺️

Dragă Constantine, vă mulțumesc că ați făcut timp pentru a lăsa o recenzie. Suntem foarte bucuroși că ați apreciat poziția noastră ... Mai mult # x25BE;

Personal de buni prieteni. Fetele de la recepție sunt foarte atenți, am venit mai târziu, dar chiar mi-au luat cina din cafenea și am pus-o la frigider în cameră. Am locuit în apartament și camera însăși este pur și simplu excelentă. Pe coridor există un răcitor cu apă caldă și rece. În general, acesta este un sanatoriu, care trăiește - copii și pensionari. Dar puteți petrece noaptea foarte confortabil.

este situat la marginea orașului Murmansk. Nu am avut timp la micul dejun, am zburat mai devreme.

"Înapoi în URSS sau preț = calitate"

Amabilitatea și bunăvoința personalului, curățenia în cameră, locația bună. Prețul și calitatea sunt 100%.

În camera "suite" pentru duș și toaletă în stare proastă, aveți nevoie de o renovare modernă. La micul dejun, nu ne-am așteptat, au fost surprinși că a venit altcineva (cu excepția detkamery) :)). Micul dejun lasă mult de dorit. Întrebat despre cafea, au făcut "ochii mari" și au spus că nu este un hotel pentru dvs. Mai bine lăsați să fie cafea cu lapte și un croissant sau ceva asemănător. decât o ouă teribilă! Mesele din sala de mese nu sunt curățate deloc. Impresie, desigur, nu!

"Bugetul real sovietic"

alături de Nord Star

nimic bun acolo, cu excepția unui număr de schi alpin

Dragă Serghei! Vă mulțumim pentru feedback-ul dvs., deși nu este în întregime măgulitor pentru noi. Ne cerem scuze pentru stres, ... Mai mult # x25BE;

«Înapoi în anii 70»

Un loc frumos, liniștit - în jurul dealului. Bun wi-fi.

Este departe de centru (30 de minute de troleibuz) și de la stația de transport public (15 minute pe jos). Sanatoriul, desigur, este într-o stare destul de zdrobită, nouă doar în instalații sanitare. Între ușă în cameră și deschizătură sunt crăpături mari, astfel încât să puteți auzi tot ce se întâmplă pe coridor, dar de obicei nu se întâmplă nimic :). Lenjeria și prosoapele sunt "diferite" și nu sunt noi. Nu există ceainic în cameră. Recepția funcționează numai până la 20-00. Cu toate acestea, având în vedere prețul scăzut pe cameră, puteți închide ochii pentru toate aceste neajunsuri. Dacă aveți nevoie doar de un loc curat și liniștit pentru a dormi pentru un pic de bani, atunci Tamara este o alegere bună.

Dragă Arina, vă mulțumesc pentru feedback! Lucrăm la obținerea unui semnal Wi-Fi bun și, judecând după feedbackul dvs. ... Mai mult # x25BE;

"Trăiește URSS. "

Recepționerul era prietenos, prietenos.

Situația este de 80 x. ca și cum am fi ajuns într-o tabără de pionierat foarte mică din copilăria noastră. Micul dejun cu miel, cu unturiu, o bucată de "cârnați" și o bucată de brânză per persoană), ceai, o rolă cu unt. În general, nu sfătuiesc pe nimeni. mai ales dacă sunteți obișnuiți cu curățenia și confortul. Abia am supraviețuit noaptea de acolo.

Dragă Daria, vă mulțumesc pentru feedback. Suntem foarte bucuroși că ați apreciat munca personalului nostru și locația. Com ... Mai mult # x25BE;

Dragă Oleg, ne cerem scuze pentru că nu putem satisface nevoile dvs. 100%. Cuvintele tale despre ... Mai mult # x25BE;

"Mic dejun acceptat (100 r.")

Micul dejun acceptabil (100 rub), Personal.

Pentru 4 nopți de cazare nu s-au schimbat niciodată prosoapele și accesorii de duș, 1 pachet de gel și șampon pentru întreaga perioadă.

Dragă Alexandru, Vă mulțumim pentru feedback. Am lucrat deja cu personalul pentru a îmbunătăți calitatea serviciilor noastre ... Mai mult # x25BE;

"Nu este o opțiune proastă pentru o ședere scurtă."

Mic dejun excelent. Destul de liniștită și liniștită, în ciuda reparațiilor în curs de desfășurare. Camera este curată și ordonată.

Nu ne-am conectat la Wi-Fi în cameră. Camera este curată, însă reparațiile cosmetice (camera bugetului de la etajul 2) nu ar face rău. În baie, aer murdar și un miros neplăcut (dar nu critic), trebuia să ții ușa deschisă.

Bună ziua, Tatyana! Vă mulțumim pentru feedbackul dvs. Suntem foarte bucuroși că ați fost mulțumiți de micul dejun și de curățenia ... Mai mult # x25BE;

ferestrele sunt din lemn. suflare. numărul de tampoane. wi-fi în cameră lipsește.

Dragă Roman, vă mulțumim că ați apreciat locația hotelului. Problema cu activitatea internetului wireless a fost deja rezolvată. Lucrați ... Mai mult # x25BE;

Nu este o locație proastă. Există câteva obiective turistice (cea mai lungă casă din Rusia și o mănăstire), de asemenea, lângă o stațiune de schi. În sala sanatoriei se află biliard și pian.

Lângă un singur magazin. Am cerut rezolvarea anticipată. dar personalul de la recepție a uitat să lase garda o cheie pentru noi. Am așteptat o oră. În timp ce gardianul ne va rezolva problema. și. la propria voastră pericol și risc. ne vor popula. pentru care vă mulțumește foarte mult.

Dragă Svetlana, Vă mulțumim pentru feedback! Suntem bucuroși că ți-a plăcut locația hotelului. Ne cerem scuze ... Mai mult # x25BE;

"Micul dejun inofensiv"

Un mic dejun consistent și ieftin

Dragă Elena, Vă mulțumim că ați acordat timp pentru a vă lăsa feedback. Suntem bucuroși că ați apreciat micul dejun și locația ... Mai mult # x25BE;

Valoare acceptabilă pentru bani, personal foarte prietenos, parcare convenabilă, mic dejun consistent.

Întreruperi cu Internetul. Duș fără palet pe podea. Destul de răcoros în camere.

Dragă Marina, suntem bucuroși că ți-a plăcut munca personalului, o parcare convenabilă și un mic dejun consistent. Aducem propria noastră ... Mai mult # x25BE;

"Ne-am oprit pentru noaptea dinaintea călătoriei noastre în Norvegia."

Ne-am oprit pentru noaptea dinaintea călătoriei noastre în Norvegia. Este situat destul de convenabil. Aproape de coborâre. Administrator prietenos corect, parcare gratuită în incintă. Acest lucru se încheie cu profesioniștii

O "lingură" teribilă la prețurile "capitaliste"! Au luat două camere la parter lângă biroul medicului. Miros situație îngrozitoare în non - teribil, baie - fără cuvinte, a se vedea fotografii, cameră era rece, la o temperatură exterioară de minus 27-28 de grade, glafuri utilizate pentru depozitarea alimentelor, fără refrigerare - groapă de cenușă fantelor. Dulapurile și ușile demontate, încuietorile și tot ce se află în interiorul clădirii. Mic dejun pentru 100 de ruble: terci de culoare albastră, ouă arse, în timp ce copiii au lăudat clătite și au fost în mod surprinzător de bine cârnați afumați. Nu înțeleg destul de laudă despre micul dejun și situația pentru care am fost ghidat în momentul rezervării, probabil, nostalgie cineva pentru copilărie fericită în tabere de pionieri. Dar pentru un hotel modern acest lucru este inacceptabil! Am rezervat doar pentru că nu erau practic alte opțiuni la datele noastre. Gestionarea Consiliului: face o aripă separată "hotel" cu o minimă decorare modernă și instalații sanitare. Pacienții aflați în "exerciții întinse" în coada de așteptare pentru procedura oprimă (((

"Dacă aveți nevoie să dormiți și să vă odihniți în tăcere - atunci nu sunteți aici".

Mâncăruri delicioase, ieftine. Camera este destul de confortabilă, lenjeria este curată.

Deși în reparații cameră, lenjerie de noi pe pat, dar: 1. Foarte rece în cameră, de la fereastra suflare. 2. Ușile sunt subțiri și subțiri. și pe coridoare, la șase și jumătate dimineața au început să se zguduie și chițăit bunicuță-turiști, în timp ce vorbesc cu voce tare în căutarea mai rece. pentru a-mi turna o ceasca de ceai. și apoi sa așezat într-o turmă pe coridor și până la jumătatea a nouălea a comunicat acolo, așteptând ca coada să măsoare presiunea. La cererea noastră de a vorbi mai liniștit am primit răspunsul că este timpul să ne ridicăm și să măsuram presiunea! OOOChen nu are toate acestea pentru oa doua vizită. Camera era la etajul 3. Ne-am mutat la o oră dimineața)). Mâncarea poate fi ieftină și delicioasă. Și este mai bine să rezervați o cameră fără micul dejun (separat, va fi mult mai ieftin să luați micul dejun). pahare și apă nu se spală foarte davno- a trebuit să se ((spala - un fleac, dar, de asemenea, funcționează personalul nepriyatno..kak.

"Acest loc este din trecut."

Pentru mine era o locație foarte convenabilă.

WiFi nu prinde nimic. Pentru plecarea târzie, două ore mai târziu, au plătit o jumătate de zi. Micul dejun este ca în anii 80, un sanatoriu. Camera a fost renovată, dar foarte ieftină și totul în noi, chiar și cu materialul.

Camera cvadruplu a fost magnifică.

Am locuit într-o suită clasică, o cameră cu două camere. Toate foarte frumos, cu un balcon, un pat confortabil, camera este dotata cu ustensile de bucătărie, ceainic, cuptor cu microunde, frigider, canapea, iluminat foarte frumos, personal lipsit, confortabil loc. În general, pentru 2100 de ruble pentru o cameră de lux este cea mai bună ofertă din Murmansk!

Foarte gustoase și alimentație alimentară, în timp ce la un preț foarte rezonabil.

Dușul era murdar și curgea din toate părțile. Nu există telecomandă la televizor.

"Locul de amplasare, mâncare, micul dejun de înaltă calitate: terci, apoi. "

Locație, mâncare, mic dejun complet: terci de ovăz, apoi omeletă sau clătite, un alt sandwich, ceai. Camera este caldă.

Condiții de viață un tip neprietenos, che mormăind sub răsuflarea, în camera noastră 205 sub pat se afla o bucată de hârtie pe inscripția de perete obscen de tip „au fost aici.“ Ochelari și o carafă în camera ei înșiși namyvali, coș de gunoi 2 zile nu schimbat, deși a fost plin, wy-fay doar pe retsepshene, camerele nu au wai-fay. Mobilierul este parțial vechi, subțire, telecomanda este lipită împreună cu bandă adezivă. La evacuare, fata nu a putut folosi terminalul pentru a calcula cartea, apoi pentru o jumătate de oră a pregătit documente (cont). Dar, în general, desigur, pentru 1.500 de ruble. pe zi ar fi mai bine dacă am închiriat un apartament.

"Nu sfătuiesc să vizitez acest sanatoriu".

Condițiile de ședere nu au fost deloc identice cu cele pe care le-am conceput, și mai rău decât să nu vină. Puterea este foarte slabă. Nu există locuri scrise și totul era gol.

Preț de calitate. Bun "sovietic" alimente. Număr bun după reparație. (304).

Curățarea camerei este de a arunca gunoi, deși însoțitorii sunt foarte prietenoși. Timp de 7 zile, prosoapele nu s-au schimbat

"Dacă vrei ieftin și supărat - tu aici!"

Dacă vrei ieftin și furios - tu aici! Reparații excelente, personal prietenos, sunt gustoase și sacrificate de 3 ori pe zi! Suntem acum doar aici! Locație convenabilă!

Doar o singură dorință - schimba ușa camerei, așa că nu a fost auzit oameni zgomotoase în hol (care a fost, din păcate, foarte mult)! Și ai ziduri bune. )

"Personal prietenos, parcare, proximitate. "

Personalul prietenos, disponibilitatea de parcare, apropierea de partia de schi, dieta, îngrijire medicală (prezența hidroterapie, fizioterapie)

Mirosul neplăcut și mucegai pe pereți în # 47; u, pentru camera de familie este foarte mic

Serviciul sovietic. Cheat cu numere. Au promis unul, au dat absolut diferite.

- Bun pentru o călătorie de lucru.

Vedere frumoasă din fereastră. Liniști, vecini, în mare parte bunici (un sanatoriu la fel). Stabil wi-fi. Mâncare bună. Duș și săpun și chiuvetă în cameră. TV în cameră (bine, nu știți niciodată, cine poate aprecia)

vecinii plictisitor, mai ales bunici (sanatoriile încă). Fata-manager lung căutat un notebook atunci când am rezervat o (într-un fel chiar ingrijorat)). Izolare fonica a părăsit această instituție și nu a spus când se întoarce)), dar acest lucru este compensat de vecini silențioase)

"Bună valoare pentru bani".

atmosferă prietenoasă, personal prietenos, produse alimentare - excelent! Bună locație - ca și în cazul în care pe margine, dar în același timp, un număr și un cinematograf, și o stațiune de schi și centre comerciale și de divertisment.

Serviciile marcate de biliard, de fapt, imposibil să se joace, mesele vechi, tac gama complet inutilizabil de servicii menționate în lista de prețuri este lipsește (de exemplu, masaj - oferă toate tipurile, de fapt - total și numai după o vizită la un terapeut)

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 132 637 734 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Numărul dvs. de identificare: F0A381B







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: