7 Opțiuni decât să luați liber ziua pe ceas

- "Bine, google! De ce să luați o zi liberă pe ceas?

Și ce crezi că mi-a dat? Oh, nimic! Așa că trebuia să lucrez eu însumi. După interogatoriile de masă și conversațiile prelungite, asta sa întâmplat. Deci: 7 opțiuni decât să iei o zi liberă pe ceas.







1. Explorează un nou loc

Să te simți ca un pionier. Puteți să explorați în siguranță orașul, să vă familiarizați cu obiceiurile locale, să vizitați cinematografe, teatre, expoziții, monumente (și nu neapărat culturale), cafenele și restaurante.

Numai în Orientul Îndepărtat există multe locuri minunate și misterioase: Golful Hornului de Aur; cartierul chinez "milionar" din Vladivostok; lacul misterios de Levadia (Muntele Pidan). Poți să spui cu sinceritate povestile de groază despre o întâlnire cu "Femeia Albă", "Omul zburător" sau "Foga Roz".

În Ural, merită vizitat complexul muzeal "Spitalul Krasnoufimskaya Zemskaya" și în "Deevsky Mansion" din sat. Znamenka sau vizitați cel de-al doilea cel mai mare primăvară de primăvară din lume.

2. Pentru a merge / merge la pescuit

Dar chiar dacă nu sunteți un pescar avid, merită să vizitați cel mai apropiat iaz, cel puțin din motive de recreere în aer liber. Calmați-vă pe plajă și admirați vederea. Sau prajiti un kebab shish si jucati volei pe plaja (fotbal, bouncers, badminton). Sau prindeți o duzină de pește, îngropați urechea cu o rețetă familială și hrăniți tovarășii.

3. Raid la cea mai apropiată pădure

Pădurea este bună pe tot parcursul anului. Ciuperci, fructe de padure, conuri sau o plimbare pe jos / schi - starea de spirit este garantata. În timpul iernii, în unele locuri se colectează coacăze și ienuperi.

Și ce fel de ciupercă se obține din ciupercile proaspete din Ural - delicate!

Iar boabele din Karelia sunt puțin probabil să vă lase indiferente: zmeura, oasele, afinele, afinele, cranberries sunt un depozit de vitamine.

Numai, dusi prin vânătoarea pașnică, nu uita de proprietarii pădurii, niciodată nu știi ce. Avem urși, tigri și alți prădători.

4. Obțineți o doză de adrenalină pe distracții extreme

Pentru o lungă perioadă de timp a visat să sărit cu un parașut? Aici este - întruparea unui vis! Parachute, tarzanka, surfing, snowboarding, rafting pe un râu de munte sau ce altceva vă veți urca în cap. Când vei decide o astfel de extremă? Dar injecția de adrenalină timp de o săptămână este garantată. Plus o mulțime de noi cunoștințe interesante, și poate prieteni.







Nu uitați numai măsurile de precauție și măsurile de siguranță.

5. Faceți o fotografie cu toate monumentele din oraș

Am stabilit un obiectiv. Gasim obiectele dorite. Fotografierea sau fotografia în poziții originale.

Imaginați-vă ce va face o fotografie neobișnuită cu un monument al lui Konyu într-o haină din Sochi. Sau cu un monument al pisicii Yoshkin din Yoshkar-Ola.

Brag de casă, când îndrăznesc să se plângă de plictiseală.

6. Citiți "Manualul pentru bărbați. Cum sa intelegi o femeie »

Când, departe de a fi iubit, învață regulile de tratament cu "Zeița". Și dacă nu sunteți încă pregătit pentru o astfel de faptă, puteți face și este mai ușor de citit: "451 grade Fahrenheit" Ray Bradbury, de exemplu; sau "Apelul strămoșilor" de Jack London; sau "Nașul" Mario Puzo - un clasic al genului. Sau poate o colecție completă de lucrări de Valentin Pikul.

7. Aranja un maraton de film

Pentru fanii unei vacanțe relaxante - o zi de cinema. Sau noapte. După cum doriți. Multe noutăți ale producției rusești și străine sunt lansate în fiecare lună: de la desene animate până la groază. Vă puteți bucura liniștit de genul preferat.

Sau poate aveți o rețetă personală pentru odihnă pe ceas? Distribuiți!

pentru prelucrarea datelor cu caracter personal

Prin apăsarea butonului "Trimiteți solicitarea", eu, acționând pe cont propriu și în interesul meu, sunt de acord cu prelucrarea, dezvăluirea și difuzarea datelor mele personale, inclusiv. datele personale biometrice (folosind instrumente de automatizare sau fără utilizarea unor astfel de fonduri), mazărea „Plant Volga - Watch“ (Izhevsk, Spring Street, 72/1 etc 2, BIN 1141831003324 ...), personalul său, domeniul de care determinată de ordinea de șef al companiei, reprezentanții, succesorii, mi-a prezentat www.zrvahta.ru site-ul pentru ocuparea forței de muncă și / sau informații.

Lista de acțiuni cu date cu caracter personal privind performanța care mi-a dat consimțământul, pentru prelucrarea datelor cu caracter personal, inclusiv tratamentul mixt, și anume colectarea, sistematizarea, acumularea, stocarea, clarificarea (actualizarea, modificarea), extragerea, utilizarea, transferul, inclusiv transferul către terțe părți (distribuție, furnizare, acces), depersonalizarea, blocarea, eliminarea, distrugerea datelor cu caracter personal.

Sunt de acord că datele furnizate pot fi verificate în orice moment sau verificate de persoanele menționate mai sus utilizând orice sursă de informații.

Făcând clic pe butonul "Trimiteți o cerere" I:

2) confirm că toate datele sunt furnizate în mod voluntar;

Acordul dat LLC PEA "Plantele din regiunea Volga - Watch" (Izhevsk, Spring Street, 72/1 etc 2, BIN 1141831003324 ...) Me pe termen nelimitat.

Sunt informat că acordul poate fi retras în orice moment prin:







Trimiteți-le prietenilor: