7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2018, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Îmi place să ucid râioase mafioți care se vor hrăni foarte mult. De fapt, mă bucur de așteptare și nu pot spune dacă sunt fericit că Blizzard a adăugat din nou jocurile foarte rare. Sentimentul ăsta - când după atâtea așteptări ai un scop, nu se poate decât să te bucuri.







În pandaria, cronometrele de pe câmpurile cele mai "rare" erau foarte mici, nu puteau fi chiar numite "rare". Nu a existat nici "Pro-Draco pierdut în timp", nici Eonax. Alani a fost bun, pentru că scăderea lui a fost de 100%, dar nu mi-am găsit niciodată timpul să-i iau fermele pentru el.

În Draenor există zeci de dragoni de argint în fiecare zonă, numiți "viniete". Ele sunt, de fapt, destul de comune, chiar mai mult decât "rare" în pandaria (ei chiar pierd portretul de dragon de argint după dvs., după ce le-ați ucide). Fără îndoială că au o șansă foarte bună de a renunța și o pradă interesantă. Am avut cumva timpul sau dorința de a găsi pe toți cei de pe beta și de a vorbi despre ei. Pentru cei care sunt foarte interesați de acest lucru, puteți afla mai multe despre wowhead, există unele articole incredibil de detaliate despre ele pentru fiecare zonă din Draenor. Pradă bine cunoscută, hărți, capturi de ecran, au totul. Le-am distribuit pe zone:

De-a lungul traseului există șapte, pe bună dreptate, șapte dintre cele mai rare montane care pot fi scoase. Cel mai rar, șase dintre ei, au șanse de 100% să scape un munte pentru oricine este implicat în crimă. Cea de-a șaptea cădere este una din munții pe care trebuie să-i tragi. Fiecare dintre montane arată exact la fel ca și mobul rar de la care cade.

Dacă întâlniți unul dintre aceste monumente rare - VĂ RUGĂM, anunțați-l și WAIT alți jucători să participe cu dvs. la crimă. Sunt într-adevăr mulțimi foarte rare, au cronometre foarte lungi.

În timp ce jucam pe beta, am fost destul de norocos, eu personal am întâlnit șase din cele șapte cele mai rare mulțimi. Cu ajutorul altor jucători, am putut, de asemenea, să obțin informații despre cel de-al șaptelea, care nu și-a arătat chipul urât până când testul beta nu a fost închis.

Îți voi spune câte ceva despre fiecare dintre ele, cu privire la nivelul meu.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Toropun este o elite de nivel 93, un Talbuk neagresiv, cu cel puțin două puncte cunoscute de spawn în Valea Shadowmoon. A murit foarte repede din mâna personajului meu (100 nivele). Cred că va fi mult mai puternic pentru 90 de nivele, învârtindu-se în această zonă.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Cocoșul este o elită de nivel 93, un mist neagresiv cu o putere de 674k și cel puțin un icter confirmat în Icefire Ridge. La fel ca Toropun, era destul de ușor să-l omori la nivelul 100. Mi se pare că nu este dificil nici măcar la nivelul 90 să-și omoare solo-ul.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7






7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Pood pumn - 95 la nivel de elită, Cyclops agresivi cu 1302k x. Am petrecut mult timp în anticiparea lui, care trăiesc în ciclopul tabără pe beta (vorbesc despre, zile, o mulțime de zile), dar nu au prins nici o bucatica de această creatură. Nu știu dacă sunt tot timpul de așteptare pentru el în zadar, sau el pur și simplu ocheeeeeeeeeen timer mare icrelor, dar el nu a vrut să-mi arăți fața urâtă.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Sylphide este o elită a nivelului 97, o bestie neagresivă cu cel puțin două puncte de confirmare confirmată în Taladore. Aceasta este prima rară, cu o rezervă de sănătate destul de semnificativă pe care am întâlnit-o (și screenshot-ul de care am uitat să fac, dar vă asigur că este minunat). A fost foarte ușor să omori această fiară la nivelul 100, dar a durat puțin.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Luk'khok -----> picături Lunca tăiată
Există două nenorociri rare care se prăbușesc în Nagrand. Mai jos este o imagine a ambilor mafioți.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Luk'hok - nivel de elită 100 elekk non-agresiv cu 2935k hp. Are cel puțin două puncte confirmate, în jurul Cheilor de pietre de piatră din Nagrand. L-am văzut rătăcind într-un mic pătrat, la nord de defileu, lângă drum. Și tocmai l-am găsit în estul defileului - nu departe de goblini de acolo. (Derulați în jos, există o hartă.) Punctele sale de reproducere sunt marcate în portocaliu.)

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Nakk Gromoglasny este un nivel de elită 100, neagresiv, cu o putere de 4892k. Dintre toate rarurile pe care le-am întâlnit, mi-a luat cel mai mult timp să ucid. Cu un nivel de 100 de caractere, mi-a luat o duritate de 10 minute. pentru al distruge. Din câte știu, are un punct confirmat de la est de postul de pază al lui Mok'gol. (Sporul său este marcat cu un marcaj roșu pe hartă de mai jos).

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Am adăugat ultima knock-Karoshi, pentru că este unic în faptul că el nu a început cădere de montare pentru toți cei implicați în crimă. Knock-Karos începe dropping un munte, pe care grupul va trebui să se rostogolească. Cu toate că muntele este prezentată în baza de date ca fiind asociat cu GROUP, unul dintre spiridușii a spus odată că este că acest lucru nu se va întâmpla, în timp ce face disponibil pentru vânzare la casa de licitație. Cred că în curând vom afla mai multe despre asta.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

Nok-Karosh nu este cu siguranță un NPC slab. Acest lup groaznic este un elite de nivel 102 cu o rezervă de SĂNĂTATE LARGE de 10471k. Este imposibil să-l omori în solo. Încercarea de a face acest lucru vă va face o moarte rapidă. Pe beta, un grup mare de 30 de persoane este necesar să-l omoare.

7 Noi monumente rare în rahat! 9 noiembrie 2014, addons pentru wow, ghiduri wow legion 7

În viitorul apropiat va fi o mulțime de informații despre ei, deja de pe serverul live, așteptăm.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: