15 Cele mai tari sărutări

Cel mai bun lucru pe care Katherine la spus în al doilea sezon: "Sărută-mă sau mă omori". În lumea Mystic Falls, ca regulă, fie prima, fie a doua, dar uneori una urmează alta. Prin contactarea acestor ființe super-sexuale supranaturale, șansele de a fi sărutate sau ucise sunt aproximativ egale. Dar nu toate sărutările sunt la fel.







Sarutul lui Stefan si Elena in 2 episoade 1 sezon si sarutul lui Damon si Elena in 22 de serii 2 sezoane.

Prima dată când frații Salvatore: Primul sărut al lui Ștefan și Elena a fost pur și simplu copleșit de pasiune. Și la sfârșitul celui de-al doilea sezon, Damony Elena sa sărutat în cele din urmă. Și ambele momente au fost de 100 de ani de neuitat.

Sărutul lui Damon și Catherine în 22 de episoade 1 sezon.

Damon și Catherine, partea 1: În finala primului sezon, Damon a crezut că nu era Catherine, ci Elena, așa că a făcut sărutul atât de ... fierbinte.

Sarutul lui Damon si Catherine in 1 episod 2 al sezonului.

Damon și Catherine, partea a doua: După cum am spus, sărutați-mă sau mă omorâți ... și apoi rupeți cămașa și aruncați cărțile. Funcționează invariabil.

Alaric sărutări Jenna în 3 serii 2 sezoane.

"Ar fi trebuit să o fac azi dimineață": Nu am fost niciodată geloși de Jenna la fel de mult ca atunci când Alaric a bătut-o jos: o îmbrățișare romantică, un sărut pasional și inima nu mai bate.

Elena sărută fața vampirului lui Stephan în 5 sezoane, 2 sezoane.

- Tu și cu mine, Stefan. "După ce Helen a decis că Stefan ar trebui să bea sângele ei în fiecare zi pentru a deveni mai tare, a dat primul gust de gust și apoi a păstrat să nu sărute marginea abisului. Și a devenit unul dintre momentele noastre cele mai preferate romantice.

Sex Elena și Stefan, Catherine și Mason în seria 6 seria 2.

Paralel fierbinte dimineață: De la Stefan și Elena la Catherine și Mason, în această dimineață a celui de-al doilea sezon a fost atât romantic cât și sexy.

Ștefan și Elena în mașină și loja de la lac în seria 14 de 2 sezoane.







"Ești un astfel de mincinos": De la fermecătorul moment al casei lângă lac, Elena și Ștefan au trecut repede la jucăuș (ia luat în brațe!) Și sexuală. Numărătoarea a dispărut.

Bonnie și Jeremy în cele din urmă sărut în seria 14 de 2 sezoane.

Primul sărut Bonnie și Jeremy: Primele săruturi nu sunt niciodată mai bune decât atunci când cineva care încearcă să se opună sentimentelor lor (khe-khe, Bonnie), se preda.

Caroline cântă pentru Mett și o sărute în 16 sezoane de 2 sezoane.

Mett și Caroline pe scenă: după ce Caroline ia spus lui Metta dragostea prin cântec, a urcat pe scenă și a dat publicului o clasă de masterat a lecției din colecția "101 Kiss".

Sex Tyler și Caroline în 1 serie 3 sezoane.

Prima dată când Tyler și Caroline: Nu este nimic mai puternic decât hormonii supranaturați suprimați, care vor transforma primul sărut fierbinte într-o primă dată fierbinte ... ei bine, înțelegi.

Sărut de Jeremy și Anna-fantomă.

Jeremy și Anna: Acest moment, despre care toată lumea visează, care cel puțin o dată și-a pierdut pe cineva: pierzi atât de mult persoana pe care ai iubit-o și doar visați să-l săruți din nou. Poate că nu credeai că va fi o fantomă, dar era încă destul de romantic ... în ciuda faptului că era trădare. Îmi pare rău, Bonnie!

Sarutul lui Damon și Elena pe verandă în 10 sezoane 3 sezoane.

"Dacă mă simt vinovat, este mai bine pentru asta": Când ne amintim primul sărut legitim al lui Damon și Elena, suntem bucuroși că a îndeplinit toate așteptările noastre. A vrut asta. Și ea. Și la respirația ei deja interceptată.

Damon și Elena sărut în motel în 19 serii 3 sezoane.

În motel: Când Elena nu și-a putut restrânge sentimentele pentru Damon, au arătat una dintre cele mai sexy scene care au fost vreodată la televizor. Indiferent de perechea în care vă înrădăcinați, nu puteți nega ce este. A fost. E cald.

Stefan se întoarce să-l sărute pe Elena în 22 de serii de 3 sezoane.

"În cazul în care" mai târziu "nu va fi": Stelena a avut doar un singur sărut pentru întregul al treilea sezon, dar a meritat să aștepte. Înainte ca Elena să-și aleagă între frați, Ștefan a lăsat-o cu ceva (foarte plăcut) de mâncare pentru gândire, atunci când și-a preluat fața și ia amintit de fosta lor pasiune.

Sex Damon și Elena în seria 7 din 4 sezoane.

Dansuri strălucitoare: Damon și Elena au dansat, au sărutat și nu numai după ce au flirtat prin ochii Miss Mystic Falls. Și în ciuda discuțiilor despre relația de sânge dintre Caroline și Ștefan, era destul de fierbinte - amintiți-vă cel puțin ceea ce se întâmpla la șemineul din camera de zi a lui Salvatore.

Bonus: Ilie îl trage pe Elena, gândindu-se că e Catherine să se sărute.

Și care este sărutul tău preferat în istoria Orientului îndepărtat?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: