15 Cele mai tari sărutări - site-ul neoficial al seriei de vampiri de serie (jurnalul vampirilor)

15 Cele mai tari sărutări - site-ul neoficial al seriei de vampiri de serie (jurnalul vampirilor)


Cel mai bun lucru pe care Katherine la spus în al doilea sezon: "Sărută-mă sau mă omori". În lumea Mystic Falls, ca regulă, fie prima, fie a doua, dar uneori una urmează alta. Prin contactarea acestor ființe super-sexuale supranaturale, șansele de a fi sărutate sau ucise sunt aproximativ egale. Dar nu toate sărutările sunt la fel.







Sarutul lui Stefan si Elena in 2 episoade 1 sezon si sarutul lui Damon si Elena in 22 de serii 2 sezoane.

Prima dată când frații Salvatore: Primul sărut al lui Ștefan și Elena a fost pur și simplu copleșit de pasiune. Și la sfârșitul celui de-al doilea sezon, Damony Elena sa sărutat în cele din urmă. Și ambele momente au fost de 100 de ani de neuitat.

Sărutul lui Damon și Catherine în 22 de episoade 1 sezon.

Damon și Katherine, Partea 1: La finalul primului sezon, Damon a crezut că nu a fost Katherine si Elena, de ce săruta atât ... fierbinte.

Sarutul lui Damon si Catherine in 1 episod 2 al sezonului.

Damon și Catherine, partea a doua: După cum am spus, sărutați-mă sau mă omorâți ... și apoi rupeți cămașa și aruncați cărțile. Funcționează invariabil.

Alaric sărutări Jenna în 3 serii 2 sezoane.

„A trebuit să o fac în dimineața“: Avem niciodată gelos pe Jenna atât de mult ca în acel moment, când Alaric ei bătut în jos: îmbrățișare romantic, un sărut și o inimă pasionată nu mai bate.

Elena sărută fața vampirului lui Stephan în 5 sezoane, 2 sezoane.

- Tu și cu mine, Stefan. "După ce Elena a decis că Stefan ar trebui să bea sângele ei în fiecare zi pentru a deveni mai tare, ea a dat primul gust de gust și apoi a păstrat să nu sărută marginea abisului. Și a devenit unul dintre momentele noastre cele mai preferate romantice.

Sex Elena și Stefan, Catherine și Mason în seria 6 seria 2.







Paralel fierbinte dimineață: De la Stefan și Elena la Catherine și Mason, în această dimineață a celui de-al doilea sezon a fost atât romantic cât și sexy.

Ștefan și Elena în mașină și loja de la lac în seria 14 de 2 sezoane.

"Ești un mincinos": Din momentul fermecător al casei lângă lac, Elena și Ștefan au trecut repede la jucăuș (și-a luat-o în brațe!) Și sexuală. Numărătoarea a dispărut.

Bonnie și Jeremy în cele din urmă sărut în seria 14 de 2 sezoane.

Primul sarut, Bonnie si Jeremy: primul sarut nu este mai bună decât atunci când cineva care încearcă să reziste sentimentele sale (tuse, tuse, Bonnie), trebuie.

Caroline cântă pentru Mett și o sărute în 16 sezoane de 2 sezoane.

Matt și Caroline pe scenă: După ce Caroline a recunoscut Mettu în dragoste prin cântec, el a urcat pe scenă și a dat tuturor celor prezenți o lecție de master-class din cartea „101 Kiss.“

Sex Tyler și Caroline în 1 serie 3 sezoane.

Prima dată când Tyler și Caroline: Nu este nimic mai puternic decât hormonii supranaturați suprimați care vor transforma primul sărut fierbinte într-o primă dată fierbinte ... ei bine, înțelegi.

Sărut de Jeremy și Anna-fantomă.

Jeremy și Anna: Acest moment, despre care toată lumea visează, care cel puțin o dată și-a pierdut pe cineva: pierzi atât de mult persoana pe care ai iubit-o și doar visați să-l săruți din nou. Poate că nu credeai că ar fi o fantomă, dar era încă destul de romantic. în ciuda faptului că a fost trădare. Îmi pare rău, Bonnie!

Sarutul lui Damon și Elena pe verandă în 10 sezoane 3 sezoane.

"Dacă mă simt vinovat, este mai bine pentru asta": Când ne amintim primul sărut legitim al lui Damon și Elena, suntem bucuroși că a îndeplinit toate așteptările noastre. A vrut asta. Și ea. Și la respirația ei deja interceptată.

Damon și Elena sărut în motel în 19 serii 3 sezoane.

În motel: Când Elena nu și-a putut restrânge sentimentele pentru Damon, au arătat una dintre cele mai sexy scene care au fost vreodată la televizor. Indiferent de perechea în care vă înrădăcinați, nu puteți nega ce este. A fost. E cald.

Stefan se întoarce să-l sărute pe Elena în 22 de serii de 3 sezoane.

„Doar în cazul în care“ mai târziu „nu va“: de monumentul a fost doar un sarut pentru întregul sezon al treilea, dar aceasta este în valoare de așteptați. Înainte de Elena și-a făcut alegerea între cei doi frați, Ștefan ei a plecat cu unele (foarte frumos) de gândit atunci când a luat în propriile mâini și fața ei îi amintea de fosta lor pasiune.

Sex Damon și Elena în seria 7 din 4 sezoane.

Romantism spumante: Damon și Elena dansând, saruta, si nu numai dupa ce flirta cu ochii la Miss Mystic Falls. Și în ciuda discuției relației de sânge Caroline și Ștefan, a fost destul de cald - cel puțin amintesc cum era de șemineu în camera de zi Salvatore.

Bonus: Ilie îl trage pe Elena, gândindu-se că e Catherine să se sărute.

Și care este sărutul tău preferat în istoria Orientului îndepărtat?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: