1 an - club de noapte opera

1 an - club de noapte opera

1 an - club de noapte opera

Dar toate lucrurile bune vin la o concluzie logică într-o zi și, prin urmare, avem încă un an pentru a ne pregăti pentru celebrarea celei de-a doua noaptea a clubului de noapte Opera.







1 an - club de noapte opera

Scrie cât de cool clubul "Opera" și-a sărbătorit ziua de naștere, ar fi foarte mic. De aceea, am decis sa vorbim cu directorul de arta al clubului Lisa Bogatova.


Salut Lisa, felicitări din nou la această minunată întâlnire - Happy Birthday! Spuneți-ne, ce emoții experimentezi?

Liza: Vă mulțumesc foarte mult pentru felicitările voastre! Și vreau să mulțumesc site-ului meu iubit pentru cooperarea dvs., pentru că a fost cu noi tot anul trecut! Sper, vom continua in acelasi spirit! :)

1 an - club de noapte opera

Cubul de dans "Saigon" care a existat înainte de apariția clubului "Opera" a fost popular în cercurile petrecerilor de club și nu numai, de ce a venit brusc ideea de a face o rebranding?

Lisa: Clubul de dans "Saigon" a durat aproape 4 ani, celebrarea celei de-a 4-a aniversări a clubului a fost combinată cu închiderea sa solemnă. Saigon, după părerea mea, a rămas la vârful popularității și nu este rău. Au existat multe motive diferite, printre care lipsa de spațiu și confort pentru oaspeții clubului în timpul zilelor de vârf. Am decis să extindem zona, și ca urmare a avut ideea de a actualiza spatiu si design-ul, am dorit un nou, în stare proaspătă, în același - dezvoltare (este acasă, începe să facă reparații într-o singură cameră, dar în cele din urmă vreau să actualizați întregul apartament, la fel cu clubul - la urma urmei, el este, de fapt, a doua casă pentru noi, angajații săi).







1 an - club de noapte opera

Din câte știm, cu numele noului club nu a fost atât de ușor să se decidă, chiar auzit despre concursul pentru numele clubului. Probabil că a existat un număr foarte mare de opțiuni propuse. De ce clubul a sunat în cele din urmă la Opera?

Lisa: Da, cu alegerea numelui nu a fost ușor, se pare că nu este atât de ușor :), este, probabil, la fel de dificil ca alegerea unui nume pentru copil :)
În alegerea numelui a implicat o întreagă echipă, au existat multe opțiuni diferite pe care le-a plăcut apoi au fost aruncate. Și în general, în general, suntem respinși din interiorul exterior al clubului, care a inspirat acest nume - "Opera", este frumos, concis și, în același timp, foarte bogat în conținut și conținut. Și pentru un club de noapte acest lucru este important, pentru că sarcina noastră este de a lucra la evenimente, de a umple și de a fi un loc interesant și atractiv pentru odihnă și petrecere.

Lisa: Cum să navă de apel, astfel încât acesta va pluti)))) Este frumos să aud că clubul nostru - unul dintre cele mai bune, eu sunt sigur că în meritul angajaților săi - lider competent și serios, personal prietenos, o echipă de artă puternică. Ca să nu mai spun că percep foarte în serios tot felul de vot, este clar că rezultatele acestor proceduri pot fi destul de subiectiv și discutabil, dar în orice caz, mulțumit de faptul că „Opera“ nu a trecut neobservată, cred că e bine meritat. În general, în opinia mea, fiecare dintre cluburile din oraș are propria aroma ei, noi toți lucrăm împreună la dezvoltarea culturii clubului orașului și este un partener, creând ele însele o competiție sănătoasă bună, care ne permite să dezvolte și să avanseze.

Lisa, ai devenit recent o mamă, cum reușești să faci față în sarcina directorului de artă într-un program atât de nebun?

Spuneți-ne, vă rog, tot ce ne așteaptă anul viitor, ce altceva vă puteți surprinde pe tineretul clubului din orașul nostru minunat?

Lisa: Nu voi dezvălui toate secretele, astfel încât vor fi surprize, dar, în general, vom continua să lucrăm și să dăm toate cele 100 și să încercăm să-i mulțumim pe vizitatorii noștri favoriți! Efectuarea sărbătorilor nu este o treabă ușoară, dar este bine pentru noi să o facem pentru oaspeții noștri recunoscători!

Multe mulțumiri lui Lisa că ea a fost de acord să răspundă la întrebările noastre! Mult noroc în munca viitoare!

Lisa: Vă mulțumim și pentru cooperarea dvs., noroc și prosperitate! Și, bineînțeles, mereu - bun venit la Opera!

Tot în secțiunea Viața clubului:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: