5 Căi garantate de a bloca energia în chakrele voastre

5 Căi garantate de a bloca energia în chakrele voastre

După cum știți, centrele noastre energetice ar trebui să fie curate și energice. Acest lucru este foarte important! Este posibil să lucrați foarte mult și cu chakre, dar în același timp să nu aveți rezultate stabile.







Faptul este că noi înșine creăm toate blocurile din chakre în fiecare zi. Anumite gânduri și acțiuni reduc toate lucrările la "nu". Mai jos vă voi da cele 5 acțiuni cele mai comune care vă dezactivează chaacra:

  • Reclamații. Dacă vrem să se îmbolnăvesc mult, toate în timp ce suferă de o lipsă de bani, și, astfel, își pierd toată sexualitatea lor naturală, este necesar să se plângă mult și de multe ori. Vă puteți plânge de vreme, zăpadă, nedosyp, rude. Este deosebit de eficient să vă plângeți prietenilor și mamei despre omul dvs. - aceasta este ceea ce ne lipsește complet Chakra noastră sexuală de energie! De aceea avem nevoie! Este deosebit de eficient să se plângă guvernul și autoritățile, precum și oamenii bogați (aici puteți include, de asemenea, colegi de succes și prietene). Toate acestea blochează perfect cele 3 chakre inferioare!

5 Căi garantate de a bloca energia în chakrele voastre

5 Căi garantate de a bloca energia în chakrele voastre

  • Convingeri și atitudini negative. În termeni generali, aceasta este ceea ce credem. De exemplu, putem fi siguri că vom cântări coroana de celibat, pe care noi nu suntem una dintre acele fete care ar putea avea noroc în viața sa personală. Putem crede că nu avem talente și că nu suntem sexy ... ei bine, este puțin atractiv, dar nu mai mult. Putem crede că nu ne vom mai recupera niciodată de această boală și că nu vom găsi niciodată puterea de a ne deschide propria afacere. În ce crezi? Și cum vă blochează energia de succes?






5 Moduri garantate de a bloca energia în chakrele voastre

  • Nu-i place pentru tine. Aceasta, probabil, este ceea ce blochează toate chakrele și, în consecință, toate sferele vieții. Când nu ne iubim pe noi înșine, ne condamnăm, nu găsim nici un motiv să ne admirăm. Este greu pentru noi să credem în individualitatea și singularitatea noastră. Auto critica nu ne lasă. În momentul eșecului, ne judecăm incredibil de puternic. Nu ne acordăm dreptul de a face o greșeală. Ne urâm când un om ne lasă. Pur și simplu nu ne putem ierta. Îți dai dreptul de a face o greșeală?

5 Căi garantate de a bloca energia în chakrele voastre

  • Insulte față de părinți. Când desfășoară consultări sau traininguri individuale, întotdeauna încep prin a rezolva plângerile împotriva părinților mei. De ce părinți? Aceasta este prima noastra relatie in viata, si acestea sunt cele care afecteaza toate interactiunile ulterioare cu oamenii. Mai ales, afectează acceptarea de sine și relația cu sexul opus. Este strâns legată! Prin urmare, această problemă trebuie să fie rezolvată îndeosebi cu atenție.

Te rog să-ți analizezi viața. Unde sunt punctele slabe?

P.S. Voi fi foarte interesat să știu părerea dvs. despre acest articol. Cât de des vă plângeți sau vă plângeți? Ce credințe negative aveți și insulte?

Împreună cu acest aspect:

Vă mulțumesc, Svetlana, citiți articolele tale, și să fiu sincer cu privire la aceste probleme de mult de citit, am urmărit cu toții undeva cu toții adânc în jos, ceea ce, apoi, din nou, am fost jignit, mă plâng din nou, eu sunt din nou furios, și de la pentru asta am dureri de cap, stomac și altceva. Înțeleg asta. Și să încerce să scape de ea, încerc în fiecare zi, dacă cineva, ceva nu a spus sau făcut, să-l ierte, eu întreb universul să mă ajute să se calmeze, dar ... Se pare că am nevoie să vă curățați la cel mai adânc și cea mai mare nivel, deoarece că, probabil, am atrage astfel de oameni să se, după ce în spirală toate nemulțumirile lor (și motivele resentimentelor le are). Aș dori să văd câteva informații complete sau să aud, poate în seminar, despre cum să scăpați complet de acest lucru și să vă ridicați energia sexuală și vitală. Pentru că în fiecare zi te trezesti cu gânduri noi și vechi, și să încerce totul dintr-o dată și de a schimba mintea ta, dar ceva din trecut sau doar un fel de negativ papură constant în viață.

Svetlana Breusova spune:

Cazurile complicate sunt cele mai bine luate în considerare în cadrul consultărilor personale. Ceea ce ați scris necesită mai multe detalii pentru a vă răspunde în mod adecvat. Vă mulțumesc foarte mult pentru încrederea dumneavoastră. Îmi poți scrie la oficiul poștal - și poate că te pot ajuta.







Trimiteți-le prietenilor: