20 Secretele ca o femeie pentru a deveni o femeie

20 Secretele ca o femeie pentru a deveni o femeie


Ați observat câți amintesc o femeie care protestă împotriva unei sarcini de femeie? Particularitățile unei persoane sunt că el ia întotdeauna săgeți la altul doar pentru a nu-și asuma responsabilitatea pentru sine și pentru viața sa prin a spune. "Dar omul nu are nici o responsabilitate." Să-l împlinească, atunci îmi voi împlini viața! " În final, adăugând că "doar lângă un bărbat, o femeie devine o femeie". Acest lucru este cu siguranță adevărat, dar nu chiar.






Un bărbat devine, de asemenea, un bărbat doar lângă o femeie adevărată. Și acest lucru nu trebuie uitat niciodată. El este oglinda noastră, precum și noi suntem.
Îmi amintesc când am protestat împotriva ei de foarte mult timp, m-am gândit că dacă aș fi oglindit-o, mi-aș merita, să mă schimb și aș putea fi schimbat. Acest egoism al consumatorilor apare acum în multe persoane și nu ne permite să simțim adevăratul gust al fericirii.

Frumosul "eu"
1. Să ai grijă de tine, să iubești să o faci, apoi să te bucuri cu plăcere de soțul tău.
2. Decorați-vă, faceți păr, machiaj, manichiură etc.
3. Sensibilitate feminină, bunătate, sensibilitate, răbdare, atenție și altele.
4. Implicați-vă în sufletul vostru, emoții și caracter - vă curățiți, creșteți în mod constant în mod spiritual și vă îmbunătățiți.
5. Energia dorită-feminină, uneori mai puternică decât cea a bărbaților, vă permite să vă îndepliniți cu mult mai repede toate visele și planurile. Prin urmare, visul, dorința, crearea de tot felul de planuri, lupta pentru scopuri de fericire și nu rivalitate, aceasta este condiția principală pentru "dorință".







Un frumos "El"
1. Respectul, respectul, respectul față de om - respectul cu adevărat adevărat și recunoașterea virtuților sale face minuni!
2. Admirați-le cu sinceritate - nu vă lăudați, și anume, admirați cu adevărat mintea, calitățile sale, pentru a vă ajuta să vă unghii. Nu fiți lacomi pentru lauda omului. El merită cu adevărat, crede-mă.
3. A inspira este unul dintre scopurile cele mai importante ale unei femei și nu trebuie să-l pierdem din vedere. Dacă un bărbat este inspirat de tine, plin de vise, dorințe, idei - ți-ai atins scopul, dar nu te opri. Pentru a inspira un om învață să te inspira!
4. Să iubești un bărbat - oricât de absurd ar suna, dar mulți dintre noi nu au nicio idee despre dragoste și de aceea cuplurile se împart atât de des. Iubiți-vă pe omul vostru real și rugați-l pentru el.
5. Serviți-vă pe omul dvs. - în acest stadiu, multe femei încep să lovească, "Sunt servitorul ăsta!" Parțial da. Dar, adesea, cum vorbesc psihologii, depinde de atitudine. Un om trebuie să se dedice sincer, să servească cu sinceritate și să se supună atunci că nu te va respecta ca pe o țărană egală, ci ca pe o femeie egală. Acest aranjament de concepte are loc la un nivel subconștient.

Frumos "Noi"
1. Fii prieteni.
2. Să se străduiască să se dezvolte în comun.
3. Să se ajute reciproc - nu numai prin acțiuni, ci și prin gânduri, prin rugăciuni.
4. Fiți răbdători cu eșecurile altora.
5. Să iubim, să iubim, să iubim.

Casa noastră mondială minunată
1. Casa trebuie să fie curată și proaspătă.
2. Creați o casă confortabilă - interior, design, atmosferă.
3. Aflați gusturile soțului ei.
4. Gătit cu dragoste, se dovedește că gustul alimentelor nu depinde atât de mult de abilitățile culinare, în măsura în care starea emoțională și gândurile gătitului sunt în momentul în care se prepară felul de mâncare. Va apărea dragostea și abilitățile principale.
5. Fă-ți datoria - nu cui, nu repara ți instalațiile sanitare etc. totul este un soț, fii bun și amabil pentru el, include-ți abilitățile de actorie și joci rolul de "păpădie a lui Dumnezeu".

Nu uita să-i spui prietenilor tăi!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: