2 ani împreună, ce urmează, Cornul de la Petrozavodsk

Imediat vă voi avertiza, nu este o mărturisire sau o cerere de ajutor.
Aceasta este situația mea reală.
Am fost impreuna aproape 3 ani, am 24 de ani, este aproape de doua ori mai veche ca mine. Din ultimele căsătorii au rămas doi copii, le-am luat ca a lor, au crescut, au certat, etc.






Totul ar fi bine, dar. dar, este că, după mai mult de doi ani de viață împreună, am început încă să acordăm atenție lucrurilor mici. La ceea ce se numește viața de zi cu zi. Sale enervant că eu sunt un sysadmin (inițial era), și apoi nu vylazhu din cauza unui calculator, eu - ea a început să joace fără încetare WOW (școala mea - autodidact).
De fapt - o familie ideală, dar ca de obicei se întâlnește "BUT". Dar, nu ne înțelegem. De îndată ce am sozhus la calculator - un scandal - „Ce ai, după locul de muncă încă ședinței la calculator, e de ajuns, nu veți plăti pentru el și ilk lui ..“ Dacă am venit acasă și a vedea-o la calculator în joc - „Vă mulțumesc pentru cină , etc. "și du-te la culcare. Acest lucru irită pe toată lumea (amândoi).
Nu sunt o persoană de conflict, sunt totuși prietenii mei și ea va spune că e cam toga. Dar tot timpul există un fel de fir kyunya, iar programul se repetă, ești un nenorocit, nu faceți niciun ban, am fost de acord că am fost de acord să mă căsătoresc și alții ca ei.
Afirmația mea este cam aceeași, stați acasă - gătiți cel puțin cina, etc. În ansamblu, eu însumi pot face totul, și apoi nakuy apoi soția.

În general, de fapt, îmi cer sfaturi dacă merită în continuare.

Înainte de a-mi scrie, am suferit 3 luni. Ne pare rău, pentru confuzie, dar vă rog să răspundeți, care, cum ar fi înțeles. și care va sfătui.

Nu vă înțelegeți. Și înainte, cum a fost?
Diferența de vârstă este impresionantă.







Și cum au copiii ei relația cu relația ta?

În ansamblu, eu însumi pot face totul, și apoi nakuy apoi soția.

Dacă aveți o relație cu soția dvs. la acest nivel, nu înțeleg ce vă ține. A divorța este o afacere de jumătate de oră.

Pentru a păstra relația în situația generală, puteți încerca unele activități productive în comun (de la dansuri sportive la coasere), să vă odihniți sau să schimbați situația. Deși uneori se separă și mai mult.

* abstract * Pot să înțeleg când băieții tineri trăiesc cu doamnele de succes mari și pe cheltuiala lor își fac drumul în viață. Chiar aprob acest lucru într-un fel. Dar când femeia adultă nu a avut loc în viață (am înțeles corect?) Și se uită la tânăr ca pe un getter - numai o dragoste mare poate justifica astfel de relații. Dacă nu există dragoste (vezi imaginea de mai jos), atunci nu furați timp de la tine și de la o femeie.

2 ani împreună, ce urmează, Cornul de la Petrozavodsk

nada să se așeze și să vorbească în mod specific cu cineva care este enervant și de ce, este greu, dar este necesar, dar de fapt este doar că în fiecare zi scapă de rutină, pune-te într-un sicriu

După discuție. Ca o opțiune de a schimba modul de viață.
Undeva, pentru a merge la Siberia, de exemplu.

Banii de rahat nu au opțiunea de a merge undeva.

Ei bine, acesta este sfârșitul. Am plecat și am liniștit. Sau mai degrabă, am plecat și am liniștit. Nekui trage pisica de coada. Ce am putut - am făcut-o, și e mai bine să nu continuăm agonia și să nu dăm speranțe inutile și inutile. Ce la vie. ) Dacă ceva a decis, este necesar să-l întruchipezi în viață. Și greșelile trebuie să fie conștiente, chiar dacă greșeala a fost făcută cu mult timp în urmă, a trecut mult timp și este foarte greu să o rezolvi.

Vă mulțumim pentru sprijinul dumneavoastră, și în cele din urmă a concluzionat: „Ascultați ceea ce spui prietenilor și familiei, chiar dacă vi se pare că toate acestea sunt greșite și nu înțeleg situația în orice punct de vedere are un bob de sens.!“

Divortat? Înțeleg corect?

În mod oficial, pentru moment - nu, dar săptămâna viitoare voi merge să scriu un bilet la registrator

Mai devreme sau mai târziu, își vor dori copiii.
Îmi doresc ca despărțirea să nu fie prea dureroasă. Poate că va trage concluzii.

Și dacă nu vrei? Lemma se descompune?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: