10 Reguli de a deveni un tip ideal

10 regulă cum să devii un tip perfect

10 Reguli de a deveni un tip ideal
Psihologul britanic Ted Saffren oferă oamenilor moderni 10 reguli universale de comunicare cu femeile. Aceste reguli, conform psihologului, vor ajuta să găsească o abordare a oricărei doamne și să construiască relații cu ea. Toate ingenioase sunt simple. Regulile lui Ted nu pretind a fi revoluționare, dar mulți ar trebui să ajute.







1. Ignorați-i. Aici, Seffren nu a descoperit America, ci, mai degrabă, a repetat pentru clasic: "Cu cât o femeie mai puțin iubim, cu atât ne place mai mult". Și avea dreptate. Dacă vă impuneți comunicarea pe o femeie, cel mai probabil ea o va întoarce înapoi și dacă veți manifesta indiferență moderată, veți fi interesat doar de ea. Apropo, recent, psihologii de la Universitatea Virginia au demonstrat prin experiență corectitudinea clasicilor ruși.

2. Mândriți-i. Femeile pot fi într-adevăr mituite, crede psihologul. Principalul lucru este să le oferim cadouri spectaculoase. În cazul unei mici fiica suficient pentru a gestiona o pereche de pini strălucitoare, pentru a te mama ei trebuie să furculiță afară, cel puțin pentru cina la un restaurant, și un buchet de flori. Și, de asemenea, la magazinele dvs. de bijuterii.

3. Dați-le complimente. Dacă faceți complimente mai rar, acestea sunt mai apreciate. Rahat, spune Seffren. Femeile ar trebui să fie lăudate în mod constant și din orice motiv. Chiar și cel mai nesemnificativ.

10 Reguli de a deveni un tip ideal






4. Ascultați-i. Dacă asculți cu atenție o femeie, poți și nu te gândi la ceea ce are nevoie - ea va spune totul, trebuie doar să te transformi într-o ureche mare. Dacă percepeți informațiile pe care femeia le revarsă pe deplin, atunci viața va deveni mai ușoară - faceți totul în conformitate cu cuvintele ei.

5. Cereți iertare. Da, întreabă-l în mod constant. I-ai turnat ceaiul, mi-ai mutat mâinile în apropierea paharului sau am întârziat pentru întâlnire - îmi cer scuze, îmi cer scuze și-mi cer scuze din nou. Cel mai important lucru nu este să apară fals în scuzele voastre. Dacă ați reușit să convingeți o femeie că vă pocăiți sincer și că iertarea ei vă va salva viața, este o pălărie.

6. Nu o deranjează vreodată. Nu contează ce face o femeie. Fie ca ocupația ei să fie cea mai proastă modalitate de a ucide timpul - nu vă amestecați și nu vă închideți gura. Gura deschisă doar pentru a-și exprima aprobarea. Doar vizionați - în curând va afla că ideea ei a fost proastă.

7. Nu specificați ce să faceți. O femeie nu va face niciodată ce i-ați cerut să facă. Este mai bine să împingem femeia la concluzie, pretinzând că inițiativa vine de la ea.

10 Reguli de a deveni un tip ideal

8. Nu le plangeti de viata. Ei nu sunt interesați de asta. Și dacă începi să te plângi cu pasiune, în ochii tăi vei pierde forma ta masculină. Calmează-te. Dacă într-adevăr aveți probleme, ea va simți și vă va ajuta.

9. Nu lupta cu ei. A argumenta este o pierdere lipsită de putere, aer și timp. Varianta a doua - fie că nu o argumentați, nici nu câștigați o dispută, ci obțineți o femeie în cea mai proastă dispoziție posibilă. Este o victorie într-un fel de dispută care merită atât de mari probleme?

10. În niciun caz nu-i aduceți lacrimi. Crede-mă, nu-l poți opri - fie un copil de 2 ani sau o femeie de 32 de ani. Orice om este lipsit de apărare înainte de o femeie plângândă, dar nu există nici o modalitate de a opri plânsul - ea trebuie să fie obosită să se plângă și nimeni nu știe care este limita ei. Deci este mai bine să nu o aduci.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: