5 Feedback-uri despre Simon-a la moscow, Presnensky, Shmitovsky călătorie, 6

Au venit toată familia acolo acum 10 ani și sunt totuși clienții tăi. În primul rând, acestea au fost servite la recomandarea TA Radostina - un bărbat în locul lui. Am supraviețuit când a părăsit clinica. Apoi, ei au început să fie deserviți de Dashin E. V. - toată lumea este, de asemenea, fericită. Mama a făcut recent sau a făcut la el sau el o proteză-merge, nu este naraduetsja. Din copilărie, m-am dus la stomatologi numai atunci când am uitat. Nervii dinților au fost îndepărtați timp de 4 ore, rupând în sensul literal al jumătății gurii cu fraza "canalele tale sunt prea înguste". Aici, când a trebuit. Data viitoare ›







Mă duc la tratament și proteză în clinică timp de 5 ani lui Dashin E. V. Un medic excelent de mâini de aur, foarte calm și binevoitor. Ea a sfătuit toate cunoștințele ei, toată lumea este foarte fericită. Ei tratează exact cât au nevoie, nu impun proceduri inutile, totul este foarte corect. Încă mereu foarte politicoasă și prietenoasă, Victoria la recepție, lucrează mult timp acolo. În clinică nu există un design nou, există un televizor, un mic salon de așteptare, un cooler, dar totul este foarte curat și frumos, și cel mai important, știu că am căzut. Data viitoare ›

Mi-am tratat dintii cu Pavel Yuryevich Letyagov. Medic atent și calificat, îi-a sfătuit încă 4 prieteni, de asemenea, au doar un feedback pozitiv despre activitatea doctorului. Interiorul stomatologie dorit, de asemenea, ar dori să menționez comunicarea de administrator (primul nume nu poate aminti) Victoria.

Cu această clinică am o relație de încredere pe termen lung. Îi sfătuiesc pe toți! Sergey Kh Zaziyants doctor, cum se spune, „de la Dumnezeu“, de asemenea, o persoană foarte frumos! Vino și adu copiii tăi!







Mi-am tratat recent dintii cu Dr. Letyagov Pavel Yurievich, a venit noaptea cu durere acuta, din moment ce clinica este non-stop si este situata langa casa mea. Foarte mulțumit de tratament. Pavel Yurievich este un doctor bun și atent!

Au venit toată familia acolo acum 10 ani și sunt totuși clienții tăi. În primul rând, acestea au fost servite la recomandarea TA Radostina - un bărbat în locul lui. Am supraviețuit când a părăsit clinica. Apoi, ei au început să fie deserviți de Dashin E. V. - toată lumea este, de asemenea, fericită. Mama a făcut recent sau a făcut la el sau el o proteză-merge, nu este naraduetsja. Din copilărie, m-am dus la stomatologi numai atunci când am uitat. Nervii dinților au fost îndepărtați timp de 4 ore, rupând în sensul literal al jumătății gurii cu fraza "canalele tale sunt prea înguste". Aici, când a trebuit. Data viitoare ›

Mă duc pentru tratament si protetic clinica de 5 ani la EV mare doctor mâinile de aur Nufărul, întotdeauna foarte calm și binevoitor. Vă sfătuiesc pe toți prietenii mei, toate foarte mulțumiți. Tratat exact la fel de mult ca este necesar, procedurile inutile nu impun, toate foarte bine. Cu toate acestea, întotdeauna foarte politicos și prietenos Victoria de la recepție, care lucrează acolo pentru o lungă perioadă de timp. Clinica nu este de modă nouă de design, un televizor, o sală mică de așteptare, un cooler, dar încă foarte curat și frumos, și cel mai important, știu că căzut. Data viitoare ›

Mi-am tratat dintii cu Pavel Yuryevich Letyagov. Medic atent și calificat, îi-a sfătuit încă 4 prieteni, de asemenea, au doar un feedback pozitiv despre activitatea doctorului. Decorul interior al stomatologiei vrea cel mai bine, vreau să menționez și comunicarea administratorului Victoria (nu-mi amintesc de patronimul meu).

Cu această clinică am o relație de încredere pe termen lung. Îi sfătuiesc pe toți! Sergey Kh Zaziyants doctor, cum se spune, „de la Dumnezeu“, de asemenea, o persoană foarte frumos! Vino și adu copiii tăi!

Mi-am tratat recent dintii cu Dr. Letyagov Pavel Yurievich, a venit noaptea cu durere acuta, din moment ce clinica este non-stop si este situata langa casa mea. Foarte mulțumit de tratament. Pavel Yurievich este un doctor bun și atent!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: