38 Recenzii ale perlei de la Baku la Moscova, Ostankino, bulevardul stea, 24

A fost o nuntă pe 14 septembrie la acest restaurant (restaurant bar). Voi spune imediat, am ales în funcție de cele două criterii - alimentație și capacitate. Nu am avut mulți oameni, dar pentru mine era important să existe un loc de dans. Organizația este excelentă! Sala decorată cu urale. Aranjamentul meselor era exact așa cum am cerut. Nu au existat omisiuni ale chelnerilor (atunci m-aș plânge). Am mâncat cina în acest restaurant, așa că am știut în prealabil că nu ar trebui să critică bucătăria - a fost delicios! Tortul a fost comandat de la ei. J. Next ›







Ieri, am sărbătorit aniversarea soțului meu și imediat, în căutarea fierbinte de a scrie o recenzie. Sincer, am fost îngrijorat de cum ar merge totul, dar ar fi delicios, dar ar plăcea oaspeții noștri? Acum pot spune cu fermitate că nu am greșit cu alegerea! Masa era plină de mâncăruri delicioase și delicioase! Mulțumită bucătarilor. Chelnerii lucrau în mod clar, fără probleme și discret. Muzica live interpretată de o fată drăguță și o sală frumoasă a ridicat starea de spirit și a avut o odihnă plăcută. Administrator Zaza mulțumiri speciale pentru organizarea impecabilă. Data viitoare ›

Au fost la nuntă cu fratele meu (Dmitri Ryzhov și Oksana) - SĂNĂTOASĂ! Mulțumită întregului personal! Bucătărie foarte delicioasă, muzică minunată, atmosferă plăcută! Toți MULȚUMESC!

Nunta prietenilor noștri dragi a avut loc la restaurantul „Baku Pearl“. Sala de la etajul al doilea, o scara cu trei golfuri, destul de abrupt, pe același zbor nu bară de mână, ca urmare a unei doamne în vârstă (stră-bunica) cu ea căzut și tăiat spranceana. Mai departe. La parter se afla un hol mic, două grupuri sanitare (unul de sex masculin, o femeie) și garderobă, pe durata sărbătorii 17.00-00.00, nici unul dintre toaletele nu au fost curățate, toaleta era murdară, nu gunoi. Data viitoare ›

Mâncarea este doar dezgustătoare! Nu înțeleg pe cei care scriu că e delicios. Dummies sau ce? Din mâncare puteți mânca doar un kebab shish cu o salată, restul bine, doar gunoi! În Auchan și apoi mâncarea gata este mai delicioasă. Și chiar un pic scump în perla Baku! Pe scurt, milă stomacurile și banii, mergeți în alt loc.

În prezența a 10 mese libere cu 5 angajați, clienții potențiali au fost primii admiși de un gardian - un fizic dens de către un azer. Ulterior, după ce au fost dezbrăcați, clienții au fost trimiși înapoi de un alt angajat, din cauza lipsei de locuri disponibile. Motivele pentru care sunt clienți nedoriți în această instituție de la clienți nu sunt. În caz contrar, reprezentanții restaurantului l-ar fi spus clienților în persoană și mai târziu nu i-ar fi permis niciodată în restaurant. DAR! Dimpotrivă, la intrarea unui cuplu. Data viitoare ›

Un astfel de serviciu, și că serviciul său nu este numit. Apel clarificat dacă gratuit la sala de sosire mea. Svoboda a spus, am ajuns să vedem un om foarte fără tragere de inimă a stat cu noi la etajul al doilea și a stat în tăcere, în schimb, să ne arate meniul de banchet și ceai oferta băutură, cafea. În general, ne-am uitat la câteva restaurante și chiar dacă această atitudine se opresc aici. Aceasta dupa-amiaza am sunat și încă o dată clarificat dacă camera gratuit pentru data noastră, am răspuns imediat că el este liber. J. Next ›

Soția mea și cu mine intrăm accidental în restaurant în vară, iar noi am fost întâmpinați de administratorul Edik, ne-am întâlnit foarte politicos și ne-a luat neobișnuit ordinul. Am fost foarte foame, Administrator profesionist a recomandat ca puteti manca rapid si gustos, am mancat, foarte multumit! De multe ori am venit să vizitez acest restaurant, am sărbătorit ziua mea de naștere în acest restaurant. Prietenii au fost sfătuiți, doi dintre prietenii noștri au făcut banchete. Edik, desigur, este o persoană foarte competentă și de fiecare dată când i-am mulțumit și l-am lăudat mereu. Data viitoare ›







Aici te lauda, ​​dar el poate și excelent pentru produse alimentare și servicii, dar domnilor gândit vreodată că, atunci când te târăști într-o beție a ușilor acestei instituții pe stradă cu vedere pe timp de noapte! poorat "Bitter" sau există altceva, artificii pozapuskat, cineva în același timp, pentru că el doarme. Nu există o cultură, nu? Traiesc în case locuiește oameni și aceiași copii ca tine. Mi-ar plăcea foarte mult să arunc apă pe ferestrele personale, ca și copiii dvs. să înceapă noaptea și să strige. Bucurie de la nuntă. Data viitoare ›

Nunta prietenilor noștri iubiți a fost ținută în restaurantul "Baku Pearl". Sala de la etajul al doilea, o scara cu trei golfuri, destul de abrupt, pe același zbor nu bară de mână, ca urmare a unei doamne în vârstă (stră-bunica) cu ea căzut și tăiat spranceana. Mai departe. La parter se afla un hol mic, două grupuri sanitare (unul de sex masculin, o femeie) și garderobă, pe durata sărbătorii 17.00-00.00, nici unul dintre toaletele nu au fost curățate, toaleta era murdară, nu gunoi. Data viitoare ›

Mâncarea este doar dezgustătoare! Nu înțeleg pe cei care scriu că e delicios. Dummies sau ce? Din mâncare puteți mânca doar un kebab shish cu o salată, restul bine, doar gunoi! În Auchan și apoi mâncarea gata este mai delicioasă. Și chiar un pic scump în perla Baku! Pe scurt, milă stomacurile și banii, mergeți în alt loc.

A fost o nuntă pe 14 septembrie la acest restaurant (restaurant bar). Voi spune imediat, am ales în funcție de cele două criterii - alimentație și capacitate. Nu am avut mulți oameni, dar pentru mine era important să existe un loc de dans. Organizația este excelentă! Sala decorată cu urale. Aranjamentul meselor era exact așa cum am cerut. Nu au existat omisiuni ale chelnerilor (atunci m-aș plânge). Am mâncat cina în acest restaurant, așa că am știut în prealabil că nu ar trebui să critică bucătăria - a fost delicios! Tortul a fost comandat de la ei. J. Next ›

Ieri, am sărbătorit aniversarea soțului meu și imediat, în căutarea fierbinte de a scrie o recenzie. Sincer, am fost îngrijorat de cum ar merge totul, dar ar fi delicios, dar ar plăcea oaspeții noștri? Acum pot spune cu fermitate că nu am greșit cu alegerea! Masa era plină de mâncăruri delicioase și delicioase! Mulțumită bucătarilor. Chelnerii lucrau în mod clar, fără probleme și discret. Muzica live interpretată de o fată drăguță și o sală frumoasă a ridicat starea de spirit și a avut o odihnă plăcută. Administrator Zaza mulțumiri speciale pentru organizarea impecabilă. Data viitoare ›

În prezența a 10 mese gratuite la 5 clienți potențiali inițial a fost admis logodit ca un agent de securitate - corpolent azer. Ulterior, după ce au fost dezbrăcați, clienții au fost trimiși înapoi de un alt angajat, din cauza lipsei de locuri disponibile. Motivele pentru care sunt clienți nedoriți în această instituție de la clienți nu sunt. În caz contrar, reprezentanții restaurantului l-ar fi spus clienților în persoană și mai târziu nu i-ar fi permis niciodată în restaurant. DAR! Dimpotrivă, la intrarea unui cuplu. Data viitoare ›

Un astfel de serviciu, și că serviciul său nu este numit. Apel clarificat dacă gratuit la sala de sosire mea. Svoboda a spus, am ajuns să vedem un om foarte fără tragere de inimă a stat cu noi la etajul al doilea și a stat în tăcere, în schimb, să ne arate meniul de banchet și ceai oferta băutură, cafea. În general, ne-am uitat la câteva restaurante și chiar dacă această atitudine se opresc aici. Aceasta dupa-amiaza am sunat și încă o dată clarificat dacă camera gratuit pentru data noastră, am răspuns imediat că el este liber. J. Next ›

Soția mea și cu mine accidental a mers în vara în restaurant, și am fost întâmpinați de managerul Eddie, foarte politicos și sa întâlnit atât de neobișnuit a luat o comandă cu noi. Am fost foarte foame, administrator profesionist sfătuit pe care le puteți rapid și de masă gustoasă, am mâncat, foarte multumit! Noi de multe ori nachili merge la acest restaurant, am sarbatorit ziua de nastere la acest restaurant. Prieteni sfătuit doi dintre prietenii noștri făceau banchete. Edward, desigur, un om foarte competent, și de fiecare dată când l-am mulțumit și întotdeauna lăudat. Data viitoare ›

Aici te lauda, ​​dar el poate și excelent pentru produse alimentare și servicii, dar domnilor gândit vreodată că, atunci când te târăști într-o beție a ușilor acestei instituții pe stradă cu vedere pe timp de noapte! poorat "Bitter" sau există altceva, artificii pozapuskat, cineva în același timp, pentru că el doarme. Nu există o cultură, nu? Traiesc în case locuiește oameni și aceiași copii ca tine. Mi-ar plăcea foarte mult să arunc apă pe ferestrele personale, ca și copiii dvs. să înceapă noaptea și să strige. Bucurie de la nuntă. Data viitoare ›

Au fost la nuntă cu fratele meu (Dmitri Ryzhov și Oksana) - SĂNĂTOASĂ! Mulțumită întregului personal! Bucătărie foarte delicioasă, muzică minunată, atmosferă plăcută! Toți MULȚUMESC!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: