21 de comentarii, conducând alexander boyko, Voronej

Sasha, vă mulțumesc foarte mult! Toți au trecut cu un bang! Toți oaspeții au fost mulțumiți, a fost foarte distractiv și original. Multe surprize neașteptate și plăcute. Vă mulțumim pentru sprijinul și atenția acordată în timpul pregătirii și desfășurării nunții. Ești minunat!







21 de comentarii, conducând alexander boyko, Voronej

Multe mulțumiri pentru minunatul comportament al nunții noastre! Alexandru a creat o dispoziție cu adevărat festivă pentru oaspeții noștri. Bancuri, concursuri au fost la cel mai înalt nivel!

Alexander, vă mulțumesc pentru ceea ce ai făcut ziua însorită-luminos, memorabil punct de vedere emoțional, totul a fost la cel mai înalt nivel! Sunteți un profesionist real! Excelenta, farmecul naturale, energie pozitivă - doar câteva dintre multele calități pe care le are Sasha Boiko :) Dacă doriți nunta ta sa fie capodopera, atunci când aleg un lider ghidat de principiul „! Cel mai bun sau nimic“, pe care am făcut-o, invitând pe Alexandru. Încă o dată, mulțumesc sincer!

A făcut apel la Alexandru pentru nuntă. Pot să spun, nunta. Totul era la cel mai înalt nivel. Nici una dintre temerile mele nu a fost confirmată (nici un concurs vulgar, nici o persistență excesivă a oaspeților, etc.). Totul a fost distractiv, atât cu bunicile, cât și cu tinerii. Concursuri discrete și foarte amuzant, obsalyutno fără nici un cadre de vârstă (toate vârstele au participat). Am primit o mulțime de emoții pozitive care vor rămâne cu noi pentru viață. Am mai ales doresc să se constate că, înainte de nuntași, practic, toate mi-a spus: „Noi nu participa la competiții, vă rugăm să ne atingă și așa mai departe“ În cele din urmă, acești oameni au fost în prim plan în competițiile, astfel, de asemenea, fiecare. La nunta nu a fost o persoană heterogena care nu a participat, cu ceea ce din proprie inițiativă. Pentru mine, acesta este un indicator al profesionalismului, probabil că aceasta este aceeași carismă care trebuie să fie în mod obligatoriu în frunte. În general, în toate sfătuiesc foarte mult, nu veți regreta 100%







Sunt foarte bucuros că ne-am întâlnit și l-am întâlnit pe Alexander Boyko. Inainte de nunta noastra, ne-am întâlnit de câteva ori la evenimentele organizate de acestea pentru tinerii căsătoriți, după care soțul meu și eu niciodată pentru un moment pusă la îndoială că vom avea un lider abrupt. Suntem extrem de incantati de modul in care Sasha ne-a petrecut vacanta - usor, vesel, usor, incendiar. Nicio vulgaritate, caustică, căptușeală. Abordarea lui improvizat - acesta este cel mai bun format, Sasha se adaptează cu ușurință la solicitări neașteptate ale clienților și tineri căsătoriți, și arată ca și cum a fost planificat. Energia lui nebună îi infectează pe toți. Toți oaspeții sunt foarte încântați de gazda noastră, dar pentru a fi plăcuți de toată lumea, toată lumea trebuie să aibă talent. Alexander Boyko - 70% din succesul banchetului nostru de nuntă. Și dacă cineva de mire sau mireasa comentarii de lectură aici și de îndoială, atunci este timpul să-l oprească, și trebuie doar să se întâlnească cu Sasha. Cred că la întâlnire, după ce ați petrecut câteva minute cu Alexander Boyko, veți alege alegerea finală a prezentatorului.

Sasha, vă mulțumesc pentru că a făcut noastre de vacanță un astfel de cald, unic și dushevnym.Veduschego am fost în căutarea pentru o lungă perioadă de timp, toate păreau să nu cei care nu au simțit că acest lucru este chelovek.I apoi la clasa de master ne-am întâlnit ai văzut "în afaceri" și a dat seama că ești un om care poate crea, completa și decora sărbătorile noastre. Conduce această misiune, ea are nevoie de o magie aparte, farmec și energie, tot ce est.Ryadom doriți să zâmbești, ești acuzat de căldură și fericire. Vă doresc forțe inepuizabile, idei creative, oameni și proiecte mai interesante. Lăsați totul să iasă și să se descurce! Vă mulțumim pentru acea parte a sufletului pe care ați pus-o în fiecare sărbătoare.

Conducere la nuntă Alexander Boyko (Voronezh): fotografie, prețuri, recenzii







Trimiteți-le prietenilor: