18 Opinii despre Ambasada Canadei la Moscova, хамовники, стакоконюшенный переулок, 23

Lucrare frumoasă și calificată a centrului de viză! Viza a fost emisă de o fiică din Canada pentru mine 7.03. Deja pe 14 martie a apărut o notificare a deschiderii. Au tipărit o scrisoare de la ambasadă și l-au trimis cu Pony-Express. Prin ignoranță (prima dată când deschid!) Nu a investit în plata unui contract de agenție și a consimțit la prelucrarea datelor cu caracter personal. Numit înapoi la Simferopol (!) Fata dulce Julia din sectorul canadian, toate explicate de câteva ori în detaliu. Am trimis-o pe toate prin e-mail. Am primit un centru de viză pe acest site. Data viitoare ›







Vă mulțumim pentru Președintele Șahului, Reginei Canadei și Cetățeniei Canada. FRL-urile. Multe mulțumiri medicului și consulului. Frolov.

Bine ai venit! 26.08.14 Am solicitat o viză în Canada. Am vrut să merg prin invitație - nepotul se căsătorește, o invitație de la sora și nepotul meu. Nunta este programată pentru 04.10.14. Până în prezent, nu există răspuns. În plus, aveți nevoie de un pașaport pentru o călătorie de afaceri. Pentru toate apelurile, nu există informații. Nu vă puteți vedea rudele - este urât.

Prietenii mei! Că Canada este o țară de aur - Bluff! Canada este o țară foarte periculoasă! Nu vă grăbiți să emigrați la acest Pseudoradi, de unde nu mai puteți ieși cu ușurință după aceea! Trei ani ADA a fost viața mea în Canada și numai Miracle, că am rămas în viață! Ascultați și nu vă grăbiți!

Ascultă asta. Sunteți o semi-colonie a francezilor și a englezilor, ce credeți despre dumneavoastră, că aveți dreptul de a interveni în afacerile statului suveran al Ucrainei? Lăsați oamenii să decidă singuri cum să trăiască. Cetățean al RUSIEI.

Sunt cetățean canadian, iar atitudinea este exact aceeași, deci cetățenii ruși nu fac excepție. Întrebarea adresată tuturor celor care se adresează consulatului canadian: "Aveți nevoie de acest CANADA?"

Spuneți-mi cine a primit o viză canadiană în această vară? Ambasada emite ceva pentru oricine? Am câteva întrebări, dar nu există răspunsuri! Ați înmânat documentele în 24 mai. De două ori condițiile de instruire au fost amânate. Ca toți ceilalți, au pierdut bani pe bilete de avion. Și nimeni nu poate spune, dar viza va sau nu. Numărul meu de înregistrare: 89046530 - Chiar vreau să primesc un răspuns.

Ambasada canadiană este umilința, încălcarea drepturilor omului, minciuni insolente. Datele desemnate pe site-ul OFICIAL 4-12 zile sunt o minciună insolentă! Așteptăm 2 luni. Studiul plătit al copilului nostru timp de 6 săptămâni se termină. Biletul a dispărut. Vize și nu! Ei nu explică nimic. Prin e-mail. mailurile trimit un răspuns despre un număr mare de aplicații și le tipăresc, nu fac față. În ce etapă a examinării documentelor și dacă există vreun motiv să așteptați, este imposibil să știți. O atitudine a unui astfel de diavol nu a fost încă îndeplinită! Dacă numai noi. Data viitoare ›

Nicăieri nu este dimensiunea fotografiei specificată și nu există chestionare pentru autopompare și umplere. Cine știe unde să caute aceste documente, spune-mi. Tel. ambasada nu răspunde, și dacă răspund, atunci numai: uite pe site, dar pe site-ul acolo. Mă minte sau mă uit la un site greșit.

Ei lucrează groaznic, nu pentru prima dată când plec în străinătate pentru muncă, dar pentru prima dată m-am întâlnit cu o asemenea muncă teribilă a Consulatului Canadei. Am fost depus documente pentru un sclav. vize cu o lună înainte de plecare. A trecut 21 de zile, nici un zvon, nici un spirit. Am scris scrisori, nu am răspuns, nu am salutat. Trei zile rămase înaintea plecării, dacă nu vă dau o viză mâine, banii nu se duc nicăieri. Sper că Consulatul rus din Canada (Montreal) lucrează de asemenea pentru a nu face ofensator rușilor!

Lucrare frumoasă și calificată a centrului de viză! Viza a fost emisă de o fiică din Canada pentru mine 7.03. Deja pe 14 martie a apărut o notificare a deschiderii. Au tipărit o scrisoare de la ambasadă și l-au trimis cu Pony-Express. Prin ignoranță (prima dată când deschid!) Nu a investit în plata unui contract de agenție și a consimțit la prelucrarea datelor cu caracter personal. Am sunat înapoi la Simferopol (!) Dragă fată Julia din sectorul canadian, a explicat de mai multe ori toate detaliile. Am trimis-o pe toate prin e-mail. Am primit un centru de viză pe acest site. Data viitoare ›







Vă mulțumim pentru Președintele Șahului, Reginei Canadei și Cetățeniei Canada. FRL-urile. Multe mulțumiri medicului și consulului. Frolov.

Bine ai venit! 26.08.14 Am solicitat o viză în Canada. Am vrut să merg prin invitație - nepotul se căsătorește, o invitație de la sora și nepotul meu. Nunta este programată pentru 04.10.14. Până în prezent, nu există răspuns. În plus, aveți nevoie de un pașaport pentru o călătorie de afaceri. Pentru toate apelurile, nu există informații. Nu vă puteți vedea rudele - este urât.

Prietenii mei! Că Canada este o țară de aur - Bluff! Canada este o țară foarte periculoasă! Nu vă grăbiți să emigrați la acest Pseudoradi, de unde nu mai puteți ieși cu ușurință după aceea! Trei ani ADA a fost viața mea în Canada și numai Miracle, că am rămas în viață! Ascultați și nu vă grăbiți!

Ascultă asta. Sunteți o semi-colonie a francezilor și a englezilor, ce credeți despre dumneavoastră, că aveți dreptul de a interveni în afacerile statului suveran al Ucrainei? Lăsați oamenii să decidă singuri cum să trăiască. Cetățean al RUSIEI.

Sunt cetățean canadian, iar atitudinea este exact aceeași, deci cetățenii ruși nu fac excepție. Întrebarea adresată tuturor celor care se adresează consulatului canadian: "Aveți nevoie de acest CANADA?"

Spuneți-mi cine a primit o viză canadiană în această vară? Ambasada emite ceva pentru oricine? Am câteva întrebări, dar nu există răspunsuri! Ați înmânat documentele în 24 mai. De două ori condițiile de instruire au fost amânate. Ca toți ceilalți, au pierdut bani pe bilete de avion. Și nimeni nu poate spune, dar viza va sau nu. Numărul meu de înregistrare: 89046530 - Chiar vreau să primesc un răspuns.

Ambasada canadiană este umilința, încălcarea drepturilor omului, minciuni insolente. Datele desemnate pe site-ul OFICIAL 4-12 zile sunt o minciună insolentă! Așteptăm 2 luni. Studiul plătit al copilului nostru timp de 6 săptămâni se termină. Biletul a dispărut. Vize și nu! Ei nu explică nimic. Prin e-mail. mailurile trimit un răspuns despre un număr mare de aplicații și le tipăresc, nu fac față. În ce etapă a examinării documentelor și dacă există vreun motiv să așteptați, este imposibil să știți. Atitudinea unui astfel de diavol nu a fost încă îndeplinită! Dacă numai noi. Data viitoare ›

Nicăieri nu este dimensiunea fotografiei specificată și nu există chestionare pentru autopompare și umplere. Cine știe unde să caute aceste documente, spune-mi. Tel. ambasada nu răspunde, și dacă răspund, atunci numai: uite pe site, dar pe site-ul acolo. Mă minte sau mă uit la un site greșit.

Ei lucrează groaznic, nu pentru prima dată când plec în străinătate pentru muncă, dar pentru prima dată m-am întâlnit cu o asemenea muncă teribilă a Consulatului Canadei. Am fost depus documente pentru un sclav. vize cu o lună înainte de plecare. A trecut 21 de zile, nici un zvon, nici un spirit. Am scris scrisori, nu am răspuns, nu am salut. Trei zile rămase înaintea plecării, dacă nu vă dau o viză mâine, banii nu se duc nicăieri. Sper că Consulatul rus din Canada (Montreal) lucrează de asemenea pentru a nu face ofensator rușilor!

Fiul nostru Andrei locuiește în permanență cu familia sa în Montreal. Soția mea și cu mine am încercat să obținem o viză în Canada pentru al doilea an pentru a ne vizita rudele. Sărbătorirea sa terminat. Asistați în obținerea unei Visa. Nu vom rămâne în Canada. Am vrut să văd rudele mele și să iau parte la botezul celui al nostru nepot. Mulțumesc. Tel. 89037824373.

Bună ziua, vă rog să-mi spuneți când va fi gata viza? Documentele sub nr 50162950, ​​apoi a scris № 50162940 a plecat deja a doua lună, am o fiică cu trei copii, două mici, ajutorul meu este foarte necesar. Ajutor, te rog. Numărul meu este: 8-911-121-40-90.

Alo Te rog spune-mi fiica mea și prietena ei a vrut să meargă în vara timp de o lună în Toronto unui prieten, care va trebui să semneze un formular de consimțământ cu privire la responsabilitatea pentru copii pentru perioada șederii lor în țară. Va fi suficient să trimiteți un document scanat prin poștă sau aveți nevoie de un original? Mulțumesc.

Bună ziua, am vrut să vă contactez pentru ajutor în furnizarea de reduceri și cazare. Sunt Azerbaijani după naționalitate și ma oprimat în Rusia. De asemenea, în Rusia nu există nici o muncă, nici legi, nici o corupție.

Spuneți-mi, vă rog, vreau să obțin o viză de imigrant în Canada, este posibil? Răspundeți-mi,

Spuneți-mi, vă rog, familia noastră are ocazia să se mute din Ucraina la domiciliu permanent în Canada? Avem 5 copii minori cu soțul meu, soțul meu are 37 de ani și am 32 de ani. Un soț este un viol, un constructor. Vrem să trăim într-o provincie unde vă puteți educa copiii și puteți găsi un loc de muncă. Există programe pentru stabilirea și obținerea de informații în limbile rusă sau ucraineană? Mulțumesc.

Bine ai venit! Îi cer conducerii țării tale să ia în considerare problema imigrației mele. Sunt cel mai mare dezvoltator mondial de inteligență artificială industrială și unul care poate crește dramatic potențialul economic al țării dumneavoastră. De peste 30 de ani, am dobândit cunoștințe speciale în inginerie și IT pentru a crea inteligență industrială. Am făcut o descoperire științifică, pe care o dețin exclusiv în lumea de azi. Am creat: 1) primul sistem expert de tehnolog în lume din 1987. La RKK "ENERGY" ei. Academician SP Next ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: