6 Comentarii despre stomatologie № 1 la москва, текстильщики, люблинская улица, 9, стр

În primul rând, fotografia panoramică a fost privită din partea greșită și a încercat să trateze dintele, concentrându-se asupra celeilalte. Mi-am dat seama la timp că nu era o clinică și m-am dus la o altă clinică unde au reparat totul! Am mers acolo din cauza durerii acute și au fost aproape. Mă justific numai pentru că nu puteam să-mi explic cu durerea mea.







Atitudinea personalului este teribilă! Nu sunt medici calificați! Costul unui dinte (nu este un tratament complex) este de aproximativ 10.000 r. dar pentru prima dată să declare prețul de 2 ori mai puțin! Pentru a trata un dinte, vei merge pe o săptămână sau chiar pe 2. Doctorul îți va spune că trebuie să vezi cum comportamentul dintelui nu-l rănește etc., în acest moment vă va pune sigiliile temporare (și tot nu este gratuit). Ca urmare, prețul va fi foarte mare. Apreciați-vă și respectați-vă timpul și banii!







Stomatologie minunată! Medicilor necalificați! Acum un an am fost tăiat pentru un chist timp de 3 ore! A trecut un an, au început dureri groaznice, am venit la ei și mi-au spus că în același loc chistul a crescut și mai mult! În acel an am plătit 9000 de ruble. în aceste 11.000 de ruble. deja trebuie să plătească!

O clinică dezgustătoare. A venit să scoată un dinte. A fost o îndepărtare complexă. Am fost smulse și am forțat imediat încă două și am pus sigiliile temporare. Doar așa se întâmplă - pentru a scoate un dinte 5000, umpluturi temporare - pentru 2500. Nu am nevoie pentru a trata dintii, dar doctorul - Muminov Ilia Sabirovich - nimic nu am cerut și forate doi dinți, a pus plombe temporare. Când mi-au spus că în clinică au fost plinuri permanente pentru 4000, am mers cu o clinică gratuită. Și acolo doctorul mi-a spus că trebuie să-i forțeze și să-i vindece imediat dinții. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: