50 de zile de îngrijire

Tot timpul zilei!


Vreau să vă prezint maimuțele mele.


50 de zile de îngrijire

Cel mai amuzant lucru este că mi-a plăcut acest instrument atât de mult încât nu m-am limitat la cursul de 30-40 de zile, am repetat achiziția, pentru că rezultatul este cu adevărat uimitor ...







50 de zile de îngrijire

Prima sticlă de tonic cu utilizare intensivă a zburat puțin mai mult de o lună, restul de a doua pentru ziua de azi:

50 de zile de îngrijire

Așa arată tonicul, este apă de culoare galben-verde, mirosul este puternic pe bază de plante, cu note de alcool.

50 de zile de îngrijire

"Nasul" sticlei este foarte convenabil:

50 de zile de îngrijire

Ei sunt buni la conducerea prin despărțire. Am încercat mai întâi să toarce produsul într-un pistol de pulverizare și să-l pulverizez direct pe partiții, dar aceasta este doar o cheltuială imensă.

Făcând înainte, voi spune că tonicul de întărire se întărește cu adevărat, să vedem compoziția?

50 de zile de îngrijire

apă
Alcoolul cetilic stearilic este un alcool gras, un stabilizator și un îngroșător. Îmbunătățește permeabilitatea barierului lipidic, reduce evaporarea umidității din piele;
Extrasul de hrean întărește, îmbunătățește creșterea părului, previne pierderea parului;
Extrage tonifierea purificării, ridicând vitalitatea;
Uleiul de frunze de rozmarin intareste, stimuleaza circulatia sangelui;
Un amestec de uleiuri esențiale naturale producătorul nu specifică care, dar Brand Weleda cu o reputație ideală, nu am nici o îndoială.

Am stabilit starea de spirit pentru a face un post frumos, asa ca nu voi încărca nefotogenichnye fotografii de fire de păr, du-te la postul meu, în cazul în care am scris despre prolapse obișnuit pentru mine nervos să nu se uite! Dacă mai devreme m-aș fi obișnuit cu un astfel de coșmar, acum număream după spălare și pieptănare doar 57 de fire de păr! Total 57. Karl!
Da, este normal ca părul să cadă, să fie actualizat, dar nu în aceeași cantitate ca înainte, chiar m-am temut! În mod normal, se consideră că, dacă scadeți 80, un maximum de 100 de păr într-o singură zi.
Deci, cu sarcina principală, agentul de întărire de la Weleda a reușit și îți voi arăta creșterea împreună cu noul meu animal de companie,

Ollin Full Force Mască pentru păr și scalp cu extract de bambus


50 de zile de îngrijire






Dar am fost inspirat nu de extractul de bambus, ci de expresia dragă "ulei de rozmarin" pe ambalaj, precum și în compoziția:

50 de zile de îngrijire

Consistența este densă, consumată economic:

50 de zile de îngrijire

50 de zile de îngrijire

A epuizat toată banda de centimetru și a descoperit experimental că, deросло nu mai puțin de 3 centimetri. Chiar și undeva 3.5, dar eu l-am rotunjit în jos) De 50 de zile acest lucru este un rezultat excelent, din nou aproximativ, la 1,5 cm pe lună este un rezultat foarte bun. Și cel mai important, simt că părul meu a crescut. În cele din urmă, vă voi arăta din nou lungimea și veți vedea totul ...

Păi, te-am șocat puțin. Am cumparat SPRAY, acest instrument este numit

Spray Express Spray Spray Express 21 Express


50 de zile de îngrijire

Deoarece am încredere în brandul Salerm cu 101%, am luat două bucăți dintr-o dată cu o mână! Achiziționarea a două produse Salerm a fost supusă unei reduceri de 20%.

50 de zile de îngrijire

Am fost mulțumit de această veste ca un copil! Dar înainte de asta m-am uitat la recenzii, nu le scriem nimic. Am fost avertizat că bate cu un curent gros și puternic. Amintiți-vă această frază, pentru că asta e tot ce am putut stoarce din dispenser:

50 de zile de îngrijire

50 de zile de îngrijire

Deșurubând capacul, am văzut că era o masă groasă, care nu putea să treacă prin tubul subțire. E doar ciocănitoare. Aici este acest spray expres este gros:

50 de zile de îngrijire

Aceasta este o versiune ușoară a sistemului de climatizare intensivă Salerm21
Consistența este mai ușoară, deci să spunem diluată într-un bun sens al compoziției.

O altă diferență față de versiunea intensivă este prezența keratinei hidrolizate în balsamul expres:

50 de zile de îngrijire

în timp ce în versiunea normală nu este.

Îndrăznesc să presupun că producătorul a ținut cont de faptul că acesta este un mijloc expres și, prin urmare, rezultatul este necesar aici și acum. Dupa ce cheratina hidrolizata este capabila sa patch-uri daune, netezirea structurii parului.
Pentru a rezuma,
Aerul condiționat este puțin mai dens decât un aparat de aer condiționat intens;
Aceasta este o versiune mai ușoară a vânzării, 21 dar nu mai puțin eficientă. Cu toate acestea, "pe ea" puteți face descărcarea pentru păr în termeni de coerență.
Părul fără bliț în lumina zilei folosind un pulverizator Express Salerm:

50 de zile de îngrijire

Părul meu în acest moment:

50 de zile de îngrijire

După cum puteți vedea, părul meu, ca alternanța unui balsam dens de intensitate Salerm21 și un balsam Express Salerm sub forma unei așa-numite creme ușoare. Iată o cale de ieșire din situația pe care am găsit-o, fără să mă scot din îngrijirea părului preferat și, în același timp, am reușit să fac "descărcarea". Cinci pentru inventivitatea mea! Sper că v-ați interesat de corespondența mea în absență! La urma urmei, este întotdeauna interesant să încerci ceva nou, ceva care nu are comentarii și să fie un pionier

Fast food







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: