2 Windows pe arhiva rufe

Aici am gasit un gaydik la gox cum sa ruleze 2 ferestre

Fără hacking și patch-ul clientului.

Instrucțiuni pentru cei care doresc să poată rula mai multe ferestre.
O dată vă spun că necesită un computer mai mult sau mai puțin bun și cel puțin 1 GB de memorie.






Mai întâi, asigurați-vă că avem funcția de a schimba rapid utilizatorii.

1. Deschideți Panoul de control -> Conturi utilizator și faceți clic pe butonul Schimbați conectarea utilizatorilor, bifați caseta de selectare Utilizați comutarea rapidă a utilizatorilor și faceți clic pe butonul Aplicare setări.

Acum câteva nuanțe:






1. Această metodă ar trebui să solicite cantitatea de memorie. Am 4 GB, deci nu am observat diferența.
2. Dacă pentru cineva, metoda de creare a unui utilizator pe care l-am descris pare prea intimă. Pentru mine, acest lucru este mai ușor și știu exact ce grup și drepturile pe care le va avea acest utilizator.
3. Întotdeauna asigurați-vă că WIN ferestrele. În caz contrar, grafica va eșua cu erori.
4. În general, metoda nu diferă în ceea ce privește stabilitatea, așa că, dacă ceva nu merge bine - inelul.
5. Ei bine, cel mai important: să-și asume riscul de a rula ferestrele. Această protecție innovy (shieldConsole) este destul de posibil pentru a vedea faptul de lansare a două ferestre, astfel încât 100% din anonimatul / încrederea că această metodă nu se estompeze - nu.
6. Metoda este verificată de mine - a lucrat fără probleme (bani colectați de la twinks). Suficient timp cu capul pentru: a arunca comertul, a minimiza clientul, a trece la alt utilizator, a implementa clientul, a lua comertul.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: