21 Feedback pe puternic-dent la adresa Nizhny Novgorod g, strada betankura, 3

Știu această clinică de câțiva ani și nu pot decât să ofer feedback pozitiv! Serviciile adevărate nu sunt ieftine, dar calitatea merită. Nivel ridicat de specialiști, atitudine atentă și sensibilă, atmosferă plăcută și caldă. Îi exprim recunoștința deosebită lui Unan Georgievich pentru protetica de înaltă calitate, lui Dmitri Aleksandrovici pentru tratamentul lui. Mulțumiri sincere, toată lumea recomandă!







Am fost corectat în această mușcătură clinică. Sa întâmplat așa că părinții mei nu au avut grijă de asta în copilăria mea, trebuia să mă ocup de această problemă acum. În consecință, pentru o vreme m-am dus destul de des la clinică. Și acum înțeleg cum calitatea serviciilor în astfel de locuri depinde, în principiu, de management: dacă totul este stabilit și toată lumea urmărește, atunci personalul funcționează bine. Am asistat personal la câteva suprapuneri mici, care, în același timp, au eliminat foarte repede. În acest context, și nu este surprinzător. Data viitoare ›

Bine ai venit! Vreau să-i mulțumesc lui Artem Ivanovici pentru dinții albi. De mult timp am fost chinuit de problema cu smaltul dinților din față. Sa ales metoda de tratament - furnir. Pentru mine, este o bijuterie. O mulțime de mulțumiri, toate complexele au dispărut.)

Mă adresez la clinica "Strong-Dent" cu o inimă ușoară, deoarece, ca serviciu, eram convins personal. Arthur Armenakovich mi-a dat 5 implanturi în această iarnă. Evenimentul nu este unul plăcut, dar rezultatul este demn de semne foarte mari! Am avut noroc că nu aveam nevoie să construiesc țesut osos. Recent a pus coroana. În total, au fost cheltuite 6 luni de muncă și câteva celule nervoase pentru entuziasm. Lucrarea se face fără probleme - fără nici o diferență chiar și la o inspecție mai atentă!

Îmi exprim recunoștința față de terapeutul stomatolog Kholin Dmitry și de ortopedul Gulyanu Unan Gevorgovich! Medicii lucrează armonios, foarte atent la client și pacient. Tratamentul și protezele efectuate cu o evaluare excelentă. Administratorii sunt foarte prietenosi, atenti, linistiti si increzatori. Am vizitat o mulțime de clinici, dar nu l-am găsit pe acesta încă o dată.

Am aplicat la Strong-Dent la recomandarea prietenului meu cu problema plăcii dentare, plus sigiliul vechi trebuia să fie remodelat. Vizitând această stomatologie, am primit o primire caldă de către administratorul Anna, Olga Botchkareva și mierea surorii lui Vera. Am fost surprins de atenția și bunătatea pe care mi-a arătat-o ​​și de comportamentul remarcabil adecvat al lucrătorilor din această stomatologie. Mi sa oferit îngrijire de înaltă calificare, am dat recomandări pentru îngrijirea orală. Voi recomanda si recomanda tuturor prietenilor mei aceasta stomatologie.

Multe mulțumiri întregului personal al clinicii! Aș dori să-i exprim recunoștința deosebită dr. Olga Aleksandrovna! Are mâini de aur. Vă mulțumim pentru cel mai înalt profesionalism și o muncă excelentă.

Am terminat tratamentul la clinica Strong Dent, am fost foarte multumit. Ca semn de recunoștință scriu recenzia mea. Și acum, cu un an în urmă, căutam o clinică pentru implantarea dentară, au existat oferte tentante pentru acțiune în diferite clinici. Am făcut o consultare în două dintre ele. Apoi, la recomandare, m-am înscris pentru o consultare cu Mkhitaryan Arthur, bineînțeles, munca mea scumpă sa dovedit, pentru că aveam nevoie să construiesc osul. Doctorul de la prima vizită a lăsat o impresie foarte pozitivă. Apropo, clinica este foarte populară. Data viitoare ›







Am folosit serviciile lor de foarte mult timp. Cel mai adesea sunt la recepția de la Kulneva Yulia, un dentist minunat. El face întotdeauna totul foarte calitativ și rapid, iar cel mai important este fără durere. A făcut și plasarea implantului la Mkhitaryan, pe doi dinți. Implanturile au fost instalate la un moment dat. Sunt foarte multumit de munca lor.

A fost prima dată în clinică, am fost acolo pe recomandările. A fost necesară restaurarea dintelui superior din față, după rănire, a început să se prăbușească. Apelează la Gulyan Unan Gevorgovich, dintele meu a fost salvat, dar a trebuit să pun coroana. În general, este nedureroasă, curată, clară și verificată. O persoană plăcută, a explicat toate acțiunile, alegerea materialelor. Clinica nu este ieftină, dar raportul preț-calitate este ridicat.

A fost prima dată în clinică, am fost acolo pe recomandările. A fost necesară restaurarea dintelui superior din față, după rănire, a început să se prăbușească. Apelează la Gulyan Unan Gevorgovich, dintele meu a fost salvat, dar a trebuit să pun coroana. În general, este nedureroasă, precisă, precisă și verificată. O persoană plăcută, a explicat toate acțiunile, alegerea materialelor. Clinica nu este ieftină, dar raportul preț-calitate este ridicat.

Al-Bondoggi Mager Maruanovic, a lucrat acolo. Am ajuns la consultare (paranteze). Mi sa spus sa fac o fotografie panoramica, nu au un astfel de echipament in Dent Strong, adica mergeti in centru. Prețul impresiilor a fost anunțat la 5000 de ruble. În acest caz, în alte clinici este mult mai puțin. Și cel mai important, medicul a sugerat că aleg să fie tratate sau Strong-dente (oficial contractul și mai scumpe) sau în biroul său privat (în Sormovo - este mult mai ieftin, dar fără nici un contract, eliberat condiționat). Data viitoare ›

Olga Aleksandrovna Bochkareva, un dentist foarte bun, a fost tratată. Mi-a făcut o curățare dentară cu nisip special sub presiune, procedura fiind neplăcută, dar dinții mi-au strălucit și au devenit neted. Îi recomand tuturor.

Odată ce ați fost aici, nu mai doriți să mergeți nicăieri. Sunt recunoscător tuturor angajaților care, timp de jumătate de an, m-au condus la un zâmbet sănătos, încercând să salvez dinții răi vindecați și să mă descurc perfect.

Am fost pacientul acestei clinici timp de 4 ani și cu încredere pot spune că calitatea serviciilor oferite merită cea mai mare evaluare. Personalul clinicii este foarte atent și prietenos, iar medicii sunt întotdeauna gata să ajute. Suntem tratați de întreaga familie. Strong - Dent - clinica numărul 1!

Minunată clinică de familie. Au fost mari probleme cu dinții, a fost testat prost de Unan Georgievich. Îți exprim o recunoștință imensă. Doctor de vocație. Foarte respectuos și atent față de pacienți. Îi sfătuiesc tuturor familiilor și prietenilor să-l contacteze.

A făcut în această clinică o curățare cu ultrasunete. Procedura pe care o fac în mod regulat a fost în stomatologie diferită. Procedura a fost efectuată de medicul Bochkareva și copilul asistent. Totul a durat aproximativ 40-50 de minute, cu siguranta nu a trecut prin manete, in mod calitativ (am avut cazuri cand in 20 de minute au fost ambalate, inca functionau fara ajutorul asistentilor). Nu există plângeri cu privire la calitate, am folosit flotă cu aer. Doctorul explică totul în detaliu după procedură - ce și cum să aveți grijă de prima dată. Doctorul tânăr, dar cu adevărat îi plăcea, doctorul nu. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult ar dori să spun Svetlana Konstantinovna vindecat vreodată dinții pentru mine, Alexei Pavlovich pentru coroana pune, Arthur Armenakovich pentru îndepărtarea molarilor de minte si Magheru Maruanovichu pentru aparat dentar. Toți acești oameni mi-au demonstrat că a merge la dentist nu este înfricoșător și a făcut zâmbetul meu orbitor. Le sunt foarte recunoscătoare pentru atitudinea și tratamentul lor bun. Ei sunt profesioniști în afacerea lor.

Ei bine, probabil că nu am avut noroc. Am fost înregistrată într-un fel în această clinică cu privire la tratamentul unui dinte (el a început deja să bea). M-am familiarizat cu site-ul lor, citesc comentariile pozitive, pregătite moral să se predea mâinile fiabile ale specialiștilor. Am sosit la ora stabilită și apoi la prima surpriză: "Medicul este întârziat, trebuie să așteptați 7 minute". Deci, administratorul mi-a spus. Șapte minute au durat 30 de minute. După o așteptare dureroasă, am cerut să mă înregistrez a doua zi. Venind la numit. Data viitoare ›

Mulți au avut de a trata dintii in diferite clinici, așa că le-au comparat, pot spune cu încredere că Strong Dent - singura care superprofessionalnyh experți, foarte competent, atent și politicos. Multe mulțumiri Elenei Alexandrovna pentru talentul, atenția, atitudinea respectuoasă și atentă a medicului, ușurința mâinii și meticulozitatea muncii. Am încredere în stomatologia dvs. cu clinica ta! Mulțumită întregului personal!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: