20 de consilii de experți împotriva a douăzeci de falsuri evelina hromchenko împotriva impostorilor, evelina

20 de consilii de experți împotriva a douăzeci de falsuri evelina hromchenko împotriva impostorilor, evelina

Este timpul pentru a răspunde impostorilor care vă îmbunătăți clasarea pe cheltuiala mea, care publică în paginile lor false „recomandări Evelina Khromchenko“ sau mai rău, deschide sub numele paginii mele de pirat și scrie pe ele tot felul de prostii „în numele meu.“ Asta e ceea ce cred că este de fapt aproximativ 20 de gânduri care Internetul atribuie mine, dar care n-am fi avut loc.







1. Cineva necunoscut: "cizme întunecate și o rochie ușoară. Fu! "
Evelyn Chromchenko: "cizme întunecate și o rochie ușoară?" De ce nu, dacă cizmele gleznei spun, de exemplu, smarald și o rochie, de exemplu, culoarea arsenicului?

2. Cineva necunoscut: "Trench + mini-fusta. E ridicol!
Evelyn Chromchenko: "Trench + mini-fusta. De ce nu, dacă sunteți o frumusețe subțire tânără? Apropo, puteți pune, de asemenea, pe un șanț foarte scurt: atunci când arată încă picioare frumoase, cum nu în 20 de ani? "

3. Cineva necunoscut: "Fusta in podea + tricou. Ieșiți și furioși! "
Evelina Khromchenko: "O fustă în podea + un cardigan tricotat compact. O seară grozavă pentru a merge la teatru fără nici un motiv special! "

4. NECUNOSCUT: "Jacheta clasica + blugi. Gust prost! "
Evelyn Khromchenko: "De câte ori să repet: femeile poartă o jachetă, nu o jachetă. Jachetă clasică + blugi pentru femei și jachetă clasică + blugi pentru bărbați. Normă pentru afaceri casual! Este mai bine dacă partea de sus este unică. "

5. Cineva necunoscut: "Trepte + mini-fusta. Gone!
Evelyn Chromchenko: "Trepte de piele de căprioară pe o talpă plană + fusta mini tweed într-un pliu. O alegere excelentă pentru o femeie tânără subțire pe vreme rece. Trepte din cusături de piele de lână roșie completă, cu o fustă strânsă din piele de orice textură, să vă fie frică de ambele focuri! "







6. NECESAR CINE: "Blana de blana + uggs. E proastă!
EVELINA CHROMCHENKO: "Blănuri de blană + cizme ugg? În cazul în care ambele, și un alt scurt - este ușor. Numai cu atenție cu nuanțe de maro și nu uitați că cizmele ugg sunt cele mai alunecoase pantofi din lume! "

7. Cineva necunoscut: Leggins + fusta tricotata. Oximoron! "
Evelyn Chromchenko: Leggins + fusta tricotata. Dacă v-ați dus la subbotnik, la piață, la dacha - atunci aceasta este o idee foarte bună. Principalul lucru este că jambierele nu acționează ca pantaloni și cel puțin cu fusta nu va exista nici un efect "Am uitat să îmi pun fusta".

8. Cineva necunoscut: "Pantofi roșii + sac roșu. În secolul trecut! "
Evelyn Chromchenko: "Pantofi roșii + sac roșu. Hei, pari ai uitat de pălăria roșie!

9. Cineva necunoscut: "Jacheta din piele + adidași. Uita-te!
Evelyn Chromchenko: "Jachetă din piele + adidași. Acesta este un normocorp tipic. Doar lăsați-o să fie o coasă sau o bomba, iar adidașii aleg sărac și, de preferință, alb. "

10. Cineva necunoscut: "Ghete glezna + fusta lunga. Horror! "
Evelyn Chromchenko: "Ghete de gleznă + o fustă lungă ... De ce discutăm asta?" Cine va vedea ce ai pus pe maxi?

11. Cineva care nu cunoaște: "Pantaloni clasici + vârf cu amprente strălucitoare. Un coșmar!
Evelyn Khromchenko: "Pantaloni clasici + top cu imprimări strălucitoare. Alegeți printuri abstracte care seamănă cu pictura modernă. Sau grafică strălucitoare. Principalul lucru, nu faceti o greseala cu pantofii - aceasta este cazul in care formula "confortabil si confortabil" poate duce! "

12. Cineva necunoscut: "Pantofi + orice lucru în stilul militar. Ești în mintea ta?
Evelyn Khromchenko: "Pantofi-bărci + orice lucru în stilul militar. Purtați pacea oricărui lucru în stilul militar cu coastele - personal, îl port cu plăcere ".

13. UNKNOWN WHO: "Tie + brosa. Alege unul! "
Evelyn Chromchenko: "Tie + broșă. Și nu puneți o broșă pe cravată?

14. Cineva necunoscut: "Ciorapi + pantofi cu căptușeală deschisă". În nici un caz!
Evelyn Chromchenko: "Ciorapi + pantofi cu nas deschis. Numai în cazul în care sunteți stilist într-o revistă de modă și știți exact ce ciorapi ar trebui să fie și ce pantofi.

15. Cineva necunoscut: "Ghete de glezna + rochie de cocktail. Unformat! "
Evelyn Chromchenko: "Ghete glezna + rochie de cocktail. Aveți grijă dacă nu sunteți un model, deoarece stilul greșit de pantofi vă poate scurta vizual picioarele! "

16. Cineva necunoscut: "Șal de gât + bluză. Eroare! "
Evelyn Khromchenko: "Eșarfă de gât + bluză. Principalul lucru este că materialele și amprentele nu se opun reciproc. "

17. Cineva necunoscut: "Ciorapi + miniskirt. Anime japoneză pentru copiii școlari!
Evelyn Chromchenko: "Ciorapi + mini-fusta. Încercați totul până la mingea de absolvire, așa că nu a avut loc niciodată acest lucru! "

19. Cineva necunoscut: "Jacheta clasica + pantaloni scurti. Gradinita! "
Evelyn Khromchenko: "Jacheta clasica + pantaloni scurti. "Dans, în timp ce tineri!"

20. Cineva necunoscut: "Ghete de glezna + chilot de culoare corporala. E dezgustător!
Evelyn Chromchenko: "Bocanci de gleznă + căști de culoare corporală. Dacă vorbim de ciorapi de chilot, atunci nici un pantof nu îi va salva. Dacă vorbim despre ciorapi care nu sunt vizibili pe picioare, atunci Dumnezeu este în ajutor ".







Trimiteți-le prietenilor: