5 Comentarii despre mrt-expert la Москва, дорогомилово, кутузовский проспект, 21, p.

Au fost trimiși aici pentru examinarea articulației genunchiului, cu suspiciune de afectare a meniscului. Ecografia nu a arătat nimic, ultima speranță a fost pentru o tomografie. Examinarea a durat mai puțin de o jumătate de oră și după două ore am ținut rezultatele, conform acestor imagini doctorul meu responsabil mi-a spus că totul este în ordine cu meniscul! Multe mulțumiri celor care lucrează în Expert, dacă nu ar fi pentru tine, mi-aș petrece atât de mult timp și bani în continuare pe lângă doctori! Și astfel, dintr-o dată, a devenit clar, se calmează instantaneu!







RMN este o procedură destul de necesară, fără ca aceasta să nu poată determina cu precizie diagnosticul în multe cazuri. Eu însumi am nevoie de ea în acest an, când a fost efectuat un examen medical complet și a existat o suspiciune de educație benignă în piept. Procedura minus este că aparatul în care stați să fiți examinat este foarte zgomotos. În clinică, expertul are la dispoziție căști pentru a proteja auzul, în opinia mea este convenabil. După procedură, toate rezultatele examinării, raportul medicului și puteți fi înmânate. Data viitoare ›







M-am dus la această clinică la un examen, creierul a fost scanat pentru că sa plâns de dureri de cap. Aici medicul responsabil ma trimis, a spus că, cu migrenele mele, în orice caz, este necesar să fie verificate. În imagini, nu era nimic în neregulă cu adevărul, dar să spun că am oftat cu ușurință era să nu spun nimic. Acum, cel puțin știu sigur că nu am o tumoare în cap care ar putea provoca o migrenă.

M-am dus la această clinică într-un sondaj, "scanat" creierul pentru că m-am plâns de dureri de cap. Aici medicul responsabil ma trimis, a spus că, cu migrenele mele, în orice caz, este necesar să fie verificate. În imagini, nu era nimic în neregulă cu adevărul, dar să spun că am oftat cu ușurință era să nu spun nimic. Acum, cel puțin știu sigur că nu am o tumoare în cap care ar putea provoca o migrenă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: