20 Recenzii, Stylist евгения ващенко, москва

Zhenya. Toată lumea era încântată de păr și machiaj! M-ai făcut doar o prințesă! Vă mulțumesc foarte mult încă mai am tot spun ceea ce am fost frumos, toate fotografiat cu mine în stradă (străini, copii) a vorbit o mulțime de complimente!))) Machiaj și părul rămas până seara, pe care am fost foarte foarte fericit, pentru că foarte acest lucru nu a fost distras. )) Vă mulțumim din nou, sunteți un expert super! Și tu ești o persoană foarte bună!))) Super! Clasa! Minunat!







20 Recenzii, Stylist евгения ващенко, москва






Mă grăbesc să spun că am fost norocos - sora mea Zhenya și eu absolut nu deranjez cu privire la ce fel de păr și machiaj, vreau o nuntă! Pentru că știam că Zhenya va veni și va face totul la cel mai înalt nivel! Deci sa întâmplat totul)) Se poate încrede pe deplin - în ziua nunții tale vei fi cea mai frumoasă mireasă!

Sunt foarte recunoscătoare pentru Eugenia! Mi-a placut foarte mult imaginea! În mod special impresionat de machiaj: natural și în același timp foarte expresiv, dar nimeni nu mă poate face atât de frumos! Sa dovedit chiar mai bine decât mi-am imaginat! Eugene a venit, și a reușit să facă păr și machiaj, nu numai pentru mine, ci și la fiica-in-lege. Fata frumoasă și frumoasă! Vă doresc succes, recunoaștere și mirese mai frumoase!

Genia. Vreau să vă spun o mare mulțumire. Mulțumită ție, mâinile și imaginația ta, am fost cea mai superba mireasa din lume, iar logodnicul meu a fost doar încântată. MULTUMESC pentru această sărbătoare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: