19 Feedback-uri despre Ultraklinik la Saint Petersburg, Nevsky Prospekt, 53

Am 55 de ani, mă gândesc la întinerirea cu laser 4D pentru o lungă perioadă de timp, lectură, studierea ofertelor, dar fără a permite finanțarea, procedura nu este ieftină, deși plusul este o dată efectuat, iar efectul este așa cum a promis până la 1,5 ani. Am văzut o acțiune asupra unui laser în Ultraklinik, am semnat pentru o întâlnire preliminară cu un doctor, m-am gândit că nu mă obligă la nimic. Dr. Mikhalchenko Svetlana Vladimirovna, mulțumesc foarte mult! Toate explicațiile detaliate despre procedură, există moduri diferite pentru fiecare caz specific. Efectuat. Data viitoare ›







Pentru groaza ei, ea a observat riduri imediate pe fața ei, era foarte supărată, pentru că mereu încerc să mă ocup de mine, folosind doar produse cosmetice de înaltă calitate și îngrijire. La început am încercat să corectez situația, am încercat creme populare din seria de 30+, dar nu a existat un efect special, după care am decis să mă aplice la Ultraklinik. De mai multe ori am întâlnit recenzii laudative despre specialiștii acestei clinici. Mi-a plăcut foarte mult cosmetologul Tatiana Grigorieva. Prima vizită a drumului, liberă, a pictat tot ce ai nevoie. Data viitoare ›

Acum un an am tratat osteocondroza în Dr. Ultratlinic cu Dr. Evelina Viktorovna Petrova. M-au tratat cu metoda terapiei cu plasmă. Sunt fericit de rezultatele tratamentului, am uitat deja de dureri de spate pe tot parcursul anului, deși mulți alți medici au fost tratați anterior și dacă rezultatul a fost, a fost de scurtă durată. Evelina Viktorovna este un adevărat profesionist al muncii sale, atentă la cele mai mici detalii. Vă mulțumesc foarte mult Ultraklinik pentru tratament!

Am fost îngrijorat de problema celei de-a doua bărbie, dar nu am o grăsime, dar această problemă există. O speranță a fost pentru chirurgia plastică, dar nu am îndrăznit să fac un astfel de pas. Am aflat despre firele care strâng perfect fața și îndepărtează a doua bărbie. M-am dus la această clinică pentru că am dreptul să pun strings numai de medici certificați, iar medicii acestei clinici sunt profesioniști buni și cunosc această tehnică. Sunt foarte multumit de rezultate, fara interventii chirurgicale si minus 5 ani. Vă mulțumim pentru munca de calitate.

Îngrijirea adecvată a pielii garantează pentru o lungă perioadă de timp o față frumoasă și bine îngrijită. Cred că o persoană este cartea noastră de vizită și trebuie să fie perfectă. Cosmeticianul meu Ortinskaya Tatiana îmi pasă de pielea feței și a gâtului. Mă duc în mod frecvent pentru curățarea și hrănirea fețelor, face și biorevitalizarea, astfel încât pielea nu îmbătrânește, apar riduri și sunt bine hidratate. Chiar și în timpul iernii, nu am probleme cu fața, strălucește cu sănătate și prospețime. Vă recomand cu tărie acest lucru. Data viitoare ›

Mai devreme am fost împotriva oricărei injecții, eram bolnav doar pentru frumusețea naturală, dar cu anii mi-am schimbat credințele. Ei bine, ce puteți face dacă anii își vor lua propriile lor și nu doriți să îmbătrâniți. În Clinica Ultra, am corectat ușor bureții, am scos pliurile nazolabiale, picioarele de rață și am subliniat pomeții. Doar câteva jaburi, dar mi-au trădat multă încredere în sine și frumusețe.







Am trecut prin această procedură de plasmolifiere la acest centru medical. Procedura pe care mi-a plăcut-o, aproape fără durere, a simțit doar disconfort ușor. După plasmolifiere, pielea a devenit mai elastică și hidratată, sunt foarte mulțumită de rezultat!

Sunt un susținător al cosmetologiei clasice. Procedurile de cosmetică fac de obicei în Ultraklinik, deoarece am încredere doar în cosmetologi calificați. Aici, a doua zi, facand acolo peeling chimic al fetei, efectul nu a dezamagit - culoarea este chiar. Pielea este curată, netedă, elastică - întinerită, evident))))

Făcut activ sport, mănâncă bine, dar rugozitatea pielii pe coapse și fese nu ma lăsat să mă odihnesc. Am decis să încerc procedurile de corectare a corpului. M-am dus la Ultra Clinic. Mi sa oferit sfaturi detaliate în toate domeniile (cavitație cu ultrasunete, acupunctură, masaj, etc.). Ne-au spus despre contraindicații, ceea ce este foarte important. La urma urmei, în căutarea de frumusețe poate fi dăunătoare pentru sănătate. Lupta cu celulita si alte defecte ale pielii a decis sa inceapa cu un masaj anti-celulita. A lucrat cu mine. Data viitoare ›

Îmi dau sfatul unui prieten procedura de plasmolifiere în "Ultraklinik". Apropo, nu numai pe sfaturi, dar eu însumi am observat cum sa schimbat starea ei de piele. Când am aflat ce procedură a fost, am decis să-l încerc pe mine însumi! După cea de-a doua sesiune (efectuată o dată pe săptămână), am văzut schimbări - pielea a devenit chiar și întinsă, cercuri sub ochi au devenit invizibile. Un astfel de drept "vacanță" tenul, și în oglindă să arate frumos. Acum, încă o procedură și mă aștept la efectul exprimat mai mult - medicul Mikhalchenko. Data viitoare ›

Mikhalchenko a făcut plasmoterapia pentru acnee pe fața ei. Un dermatolog foarte experimentat, lucrează mult timp și am încredere în ea. Pielea a devenit mult mai bună, roșeața și cosurile au dispărut. Nu a devenit așa de grăsime ca și porii s-au diminuat.

Multe mulțumiri întregului personal! Sa suparat - a ramas fericit! Frumos cosmetician. Am avut o astfel de față, nu am vrut să privesc în oglindă - pete roșii și întunecate, piele grasă. Dar după mai multe proceduri de plasmolifing și dot-terapie, am devenit la fel de nou. Mi-a plăcut atenția și încrederea medicului. Acum trebuie să ne ocupăm de corpurile noastre - în timp ce voi merge la cavitatie, dar poate că voi face Aqualix. Sper că cu corpul va fi nu mai puțin bun decât cu fața.

Vreau să împărtășesc opinia mea. M-am dus la clinică pentru dureri de spate și picioare. Trebuie să spun multe lucruri nu sunt revendicate, a vrut cel puțin reduce durerea (am 8 hernii și durere eu trăiesc ultimii ani 10). A trecut sau a avut loc acolo consultarea, inspecția. Acesta a lovit profesionalismul si atitudinea doctorului Babayeva NS Despre o învățare oră tot ce am sondajul realizat mai devreme în ultimii 10 de ani, medicul identifica cauza dureri la nivelul picioarelor, diagnosticat „sindromul picioarelor neliniștite“ (un sindrom cum am auzit. Atunci ›

Dureri dureroase în spate, nu știau deja unde să fugă. Soția mea aproape ma târât în ​​Ultrakliniku cu forța. A spus că acolo fără droguri poate ajuta. Cursul pe care l-am eliberat a fost numit reflexoterapie. Ce este - nu am știut niciodată în viața mea. Dar sa aventurat după un alt atac de durere. Și știți că aceste ace de vindecare au ajutat cu adevărat. A devenit mult mai ușor. Deci, că pot recomanda, m-am verificat.

Suferi de durere în umăr. Ceea ce este cel mai interesant, nu întotdeauna. Dar uneori era atât de puternic încât era imposibil să dormi, să lucrezi și să faci orice cu mâna ta. Nu puteam ridica obiectul de durere, nu că nu puteam ridica obiectul. Sa dovedit că aceasta este radiculita cervicală. Am fost foarte surprins când am aflat, pentru că toată lumea a păcătuit la consecințele dislocării (și, desigur, nu au vindecat). Vreau să vă mulțumesc foarte mult, pentru că numai aici am reușit să vă ajut.

A urmat acțiunea. Consultarea + examinarea + diagnosticul = 1 t. În loc de 4. În practică: 4 minute în birou, medicul nu a putut spune nimic, chiar nu a măsurat presiunea, pentru că a spus că suferă terapie (fără diagnosticare) pentru 20 de tone de r. Băieți, tocmai au tăiat pradă, nu tratează pe nimeni, nu te duci la ei.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: