6 Recenzii despre zâmbetul perlat la Sargut g, strada Lermontov, 6

El a fost tratat pentru VHI. Clinica este plină de rahat. Trebuia să vindec dinții tratați în ea. Canalele nu sunt reumplete. Ce ar fi putut fi sub coroana, oferită acolo sub implant, iar acest lucru este mai scump decât de trei ori. Doctorul era Olga Borisovna, mâinile îi tremurau și atitudinea față de pacient era nevrotică. Nu o recomand.







A venit la această stomatologie! Administrator Nu mi-a plăcut dur de îndată. Gândit, dar bine, poate că părea. Mi-au făcut poze cu dintele, doctorul nu privi nimic și nu văzu nimic. Sa uitat la dinte și spune că ai 2 nervi acolo. Tratat 2 zile timp de 40 de minute. în fiecare zi. Dar dintele nu a încetat să rănească. Am fost la o altă stomatologie! Doctorul sa uitat și a spus că cel puțin el petrece 3 zile pe un astfel de dinte! Acesta este un dinte complex. În detrimentul nervilor au spus că sunt de la 3 la 4 și că doctorul în curând. Data viitoare ›







Nu vă sfătuiesc să instalați coroane în această clinică. coroane set Podiatru pe dinti, ci despre faptul că am pungilor parodontale, și că pentru ei este necesar în mod regulat, nu a spus nimic de a avea grijă, sau a trebuit să mă trimită la Parodontologie. Ca rezultat, am o parodontita cronică, este necesar pentru a elimina coroane, dinți, lung pentru a fi tratate și de a instala implanturi, care dintii din fata! După instalarea coroanelor, nu mi-au fost furnizate documente.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: