5 Semne evidente că fata te inserează - într-o lume interesantă

Dacă în natură există o versiune feminină a dicționarului explicativ Ozhegova, atunci, probabil, alături de cuvântul "trădare", ar exista un semn de întrebare grav și gras.







5 Semne evidente că fata te inserează - într-o lume interesantă

Am întâlnit femei care - sub influența alcoolului khaljavnogo, crampoane hormonale, Jupiter retrograd - ar putea dokoketnichatsya rapid la sex în toaletă cu unele barmanul krepkozadym, iar apoi chiar nu au simțit nimic asemănător remușcări.

"Ei bine, ce fel de trădare este asta? - Am fost nedumerit de unul dintre prietenii mei, observând din neatenție că în vacanță "întâmplător" dormea ​​cu un chelner local. - Deci, prostii, nici măcar nu-mi amintesc numele. Este ca un vibrator. Sau crezi că este, de asemenea, o trădare? „Alte Sora mea de gen, dimpotrivă, sunt cultivate de muște Diplodocus și du-te cu negru de angoasă și feței remușcări, în ciuda faptului că a existat doar flirtik legenky. Și nici măcar agravată de tactilitate. "Ce diferență face ca nu am dormit împreună. - Celălalt prieten al meu a fost indignat, care sa obișnuit cu conversații picante pe "ICQ" cu un coleg la serviciu. - Am avut gânduri despre el și despre sex cu el. Pentru mine, numai aceasta este trădare. "

Bănuiesc, draga cititor, că voi aveți multe de spus despre acest subiect. Și, probabil, a trebuit chiar să-i dați nasului un prieten / frate / coleg / vecin în fapte incontestabile și să pronunți sacramentul "Motivul ochiului!". Dar permiteți-mi să spun că oamenii tind să arate miracole de observare și deducere, dacă este vorba de altcineva. Un outsider. Un alt lucru este când totul se întâmplă literalmente în spațiul tău personal. Și întârziere acasă cu chilotei în buzunar, nu se întoarce un fel de persoană abstractă, ci propria ta femeie. Aici, în măsura în care pot vedea, „Homo sapiens“ este foarte des evolua în struț - îngropa capul în nisip (citește: țintuit la locul de muncă, la televizor sau o carte) și la ultimul a refuzat să creadă evident Xia.

În cazul în care dintr-o dată ai din când în când există un sentiment sacaiala de ceva neplăcut, ca și în cazul în care ceva este greșit, am pregătit o foaie de ieftin, care vă va ajuta să înțelegeți dacă vă înșele premoniția sau este un prieten? În cazul în care mai mult de trei puncte pe care le știi prietena ta trebuie să recunosc cu tristețe, dar ea a început o afacere pe partea.

1. Sa oprit brusc să sapă în fața ta.

Dintr-un motiv necunoscut, ea a oprit brusc stervoznichat, rola de gelozie, să acorde o atenție la nepunerea la Render pubele și obiceiul barbar de a alege dinții cu o șurubelniță. Puteți, desigur, să presupunem că sufocare hârtie arsă cu bună știință în conformitate cu ceasul chiming și Moș Crăciun în cele din urmă a binevoit să-și îndeplinească dorința. Dar, mai degrabă toate același comportament al fetei, deoarece ei se concentreze atenția sa îndreptat, și este elementar oprit acordând o atenție la tine. Bănuiesc că poți fi și nu știu: de foarte multe ori o femeie cicălitoare, hărțuitor reclamațiile și își exprimă nemulțumirea cu și fără nu pentru că ea și isterică sadică. Și pentru că (doar vă rugăm să nu râd) pe care-l deține pentru tine, iubește și nu vrea să o zi cădea din cauza un fel de găleți și dinți blestemați. Acest lucru în slang feminin se numește "lupta pentru o relație".







foc masina Acum, că afacerea tocmai a început, prietenul tău nu a fost încă mutilat, se pierde în alibi fals, și în cele din urmă împotmolit în minciuni și desfrâul. Nu este rușine și pompoasă, ci, dimpotrivă, distractivă, bună și ciudată. Ea se simte în sfârșit viu și interesantă. Deci, în acest stadiu, nu este vorba de a face față cu ceea ce se întâmplă cu tine - și cu tine ca un cuplu. Da, sigur, atunci când începe să fie chinuită de remușcări, ea se va reîncarna ca o adevărată slabă. Și, sigur, va poryvatsya te convinge de trădare - proiectarea, astfel, să-ți ce se întâmplă cu ea însăși, și încearcă să găsească o scuză pentru propriul lor comportament non-cușer (și cea mai bună scuză este de obicei faptul că - tergiversează razgildyayskaya și un afemeiat și el literalmente a forțat-o să se arunce în brațele altui). Dar va fi mai târziu. Între timp, există un calm fericit. Și sper, am reușit să vă conving că ar trebui să vă alerteze.

Apropo, unul dintre „semnele clasice de“ trădare - creștere economică, atunci când fata pentru a elimina suspiciunile și shushing vocea conștiinței este trenurile non-stop ceva, drait și curat - în opinia mea, nu de mult este relevant pentru stadiul nașterii stânga romanului. Fata, repet, e acum pe nori. Și în această stare, de obicei, nu avem decât sfaturi și pelmeni. Prin urmare, cel mai probabil, ea va schimba nerușindu-și îndatoririle în casă și nu ezita să vă hrănească cina pentru produse semipreparate.

2. Are noi prieteni

Acest lucru înainte ca ea să nu aibă pe nimeni să meargă la "P. S. Te iubesc "(indiferent de modul în care te-ai rugat pentru ea să se bucure de Butler, în compania fetelor, și te eliberezi generos de această tortură). Și acum petrece majoritatea serilor în această săptămână cu Nadenky, Irishka și Olenka, care au ajuns să o înțeleagă de nicăieri. Pe de o parte, "Voi întârzia, mă voi întâlni cu Olenka, ei bine, îți amintești, acesta este cel cu care ne-am întâlnit pe Pilates" - poate fi o minciună trivială. Nu Olenka acolo, dar unii trebuie să fie Leo Venediktovich și o cameră rezervată în hotel, despre care nu trebuie să știi, bineînțeles.

Pe de altă parte, este adevărat că pot exista noi prieteni. Deoarece vechiul gardian nu este un fapt care laudă produsul lui pentru Leo Venediktovich și tot ce fac acolo pe foi oficiale. Mai ales dacă tu și fata ai fost împreună de mult timp, prietenii ei au reușit să se împace cu candidatura ta și chiar au început să simpatizeze cu cuplul tău. În loc să dea trădătorului ocazia de a savura detaliile unui roman neautorizat, pot condamna cu ușurință, avertizează și strică starea de spirit cu o înaltă morală: "Ești un nebun complet. Ce naibii leva, în plus, Venediktovich. Marsh acasă! "Dar o femeie trebuie să toarne ceva rănit. Pentru a face acest lucru, avem nevoie de noi prieteni, care, de obicei, ascultă, dimpotrivă, lucrurile amuzante despre dragoste.

Este logic ca trădătorul să înceapă să se uite la absențele voastre cu prietenii și călătoriile fără convingere, ca și înainte, dar calm și chiar cu bucurie. În situația actuală, chiar îi convine că veți găsi ceva de făcut fără ea. Soțul în afaceri / colegii / fotbalul / Sacred 3 / spinning nou - atunci ea este liberă să facă orice și cu oricine.

Este o chestiune dacă are o aventură la înălțimea ei. Aici trebuie să fiți complet înarmați în permanență. Viața unei femei necredincioase este o provocare continuă și improbabilă. Este cu soții lor sunt în pat pe un program previzibil, și pentru iubitorii de a scăpa, și dimineața devreme, și la prânz, și în loc de formare seara în Pilates. Pe scurt, putem concluziona, dacă prietena ta dintr-o dată a început să se comporte ca și în cazul în care rulează modelul Clothesline care datorează haine arata mai bine decât în ​​rochie cele mai luxoase de la McQueen.

4. Vorbește și se comportă într-un fel diferit.

Unul dintre principalele simptome ale prezenței unui nou domn în viața unei femei și faptul că ei au totul pare a fi serioase - profilul brusc schimbat al intereselor ei. Și vocabularul, fără nici un motiv special, era plin de cuvinte noi. O fată rară poate doar să doarmă cu un bărbat, limitându-se la zgârcit "Bună. Am o oră și jumătate. Iubitorul de care avem nevoie, inclusiv să vorbim. Și în unele cazuri - și mai ales pentru asta. Desigur, o femeie va absorbi inevitabil, ca un burete, tot ceea ce îi spune acolo în timpul liber. Pe scurt, trebuie să strângeți, în cazul în care fata este luat dintr-o dată să susțină că crapul este mai bine pentru a prinde în orz și în condiții de vânt - deși ai putea jura că ea a folosit pentru a fi la fel de departe de subiectele de pescuit, cum ar fi Hope Kadysheva titlul de Miss Univers.

Urmele influenței altcuiva apar uneori în sex, care, apropo, nu dispar întotdeauna din viața ta cu fata cu apariția iubitului ei. Da, există o opinie că necredincioșii se vor sustrage de la toate îndatoririle ei maritale cu toată puterea ei. Dar acest lucru nu se întâmplă întotdeauna și nu cu toată lumea. Deci, unul dintre prietenii mei rasfatat, dimpotrivă, intenționat a început să-i ofere soțului ei o atenție erotică sporită pentru a-și reduce vigilența. ("Omul satisfăcut este un țăran neimplicat.")







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: