11 Proiecte de exploatare în nori 2018 cu care lucrez, xalabuda

Buna ziua, dragi cititori ai blogului meu Xalabuda.ru.

Probabil știți că diverșii bloggeri Youtube fac adesea recenzii ale recenziilor așa-numitelor portofolii de investiții. arată în cazul în care se presupune că este implicată, și oameni cu ochii, și care nu au fost încă înregistrat sau există ceva acolo, care sunt incluse în proiect, face un depozit și voila!.







]]> 2. Genesis-Mining]]> - al doilea proiect în care am cea mai mare putere - 3.6 Th / s pe algoritmul SHA256 și aproape 4 Mh / s pentru producția Ethereum. Sunt de acord că nu mai există rentabilitatea anuală familiară la care se folosesc "bătrânii", dar totuși ...







]]> 4. hashocean.com]]> - idolul vechi și bun al multora. Cu capul ridicat cu mândrie, el poate măsura pipizory cu toți concurenții săi de mai sus. La urma urmei, funcționează și plătește în mod stabil bani mari deponenților săi. A spune ceva rău despre acest proiect este să nu spui nimic!

]]> 5. EOBOT]]> este un vechi prieten al meu, cu care am experimentat multe emoții. Dar, la fel, trăiește. Pentru mine, acest proiect este ca un joc în care tocmai am dezvoltat și nu mă gândesc la amortizare.

]]> 7. bitminer.eu]]> - Ei bine, totul este clar. Proiectul oferă să cumpere energie pe toate echipamentele și să câștige pe ea. În general, o platformă suplimentară interesantă pentru creșterea câștigurilor.

Aici este lista mea de proiecte pe care le puteți transforma în siguranță în "portofoliul de investiții" (numiți ceea ce doriți).

În secțiunea Invest Projects:







Trimiteți-le prietenilor: