34 Răspunsuri despre compania de ceai rusesc la roșu

Palace Puer este cel mai bun medicament pe vreme rea.

Bună ziua! Vreau să împărtășesc emoțiile și impresiile pozitive care au lăsat ceaiul companiei de ceai rusesc "Palace Puer". Acum, vremea din Moscova se schimbă foarte mult și presiunea este sărindă, chiar și cafeaua nu a ajutat la nivelul statului în aceste zile. După o ceașcă de acest puerră cu un gust frumos, neted, clasic, presiunea a revenit la normal și a existat o stare înălțătoare, care a durat câteva ore. Vă recomandăm toată lumea acest ceai, vă sfătuiesc să vă uitați la frunzele de ceai selectate (vezi foto). Data viitoare ›







Recent, în Zavarka a achiziționat mai multe tipuri de ceai negru OOO Russian Tea Company. Copii foarte valoroase! Alegeți Melcul de Aur, Varful Maxim al lui Adam și Dragonul Roșu. Sfaturi (care nu știu este rinichi) din ceaiul chinezesc "Golden Snail" dau o ușoară tinctură de miere la perfuzie. Datorită faptului că rinichii au o compoziție diferită decât în ​​frunze, ceaiul cu vârfuri are un gust delicat și o aromă de miere ușoară a aromei. Vârful lui Adam (ilustrat) Ceaiul din ceylon de la plantațiile de înaltă altitudine este plin, dar blând. În general. Data viitoare ›

Mi-a plăcut ceaiul "Magic Pu-er". Pentru toți iubitorii de Puer, salut! M-am hotarat sa incerc un alt ceai delicios de a doua zi, mi-am oprit alegerea la compania de ceai rusesc. Recent am cumpărat produse ale acestei companii și este destul de fericită. La domiciliu oaspeții au așteptat și m-am dus la cel mai apropiat magazin pentru o achiziție. Deci, magazinul a oferit să încerce ceaiul "Magic Pu-era", am vrut ca toată lumea să iubească gustul, chiar și celor care nu-i plac umbra "pământească" a acestui tip de ceai. Sosind acasă, a făcut jumătate. Data viitoare ›

Recent am incercat noutatea "Apusul Ruby" de la "ceaiul rusesc" - am fost foarte multumit de ceai. mi-a permis să mă conving în ceai negru chinezesc și nu am pierdut. Ceai cu vârfuri - foarte delicat în gust și gust. Probabil unul dintre cele mai bune încercări. Vă recomandăm :)

Camera rusă de ceai a fost mulțumită. În gama de produse noi au apărut - chineză pură și Ceylon. Anterior, într-un fel, cea mai mare parte aromatizarea a fost în valoare, și aici - soiuri de plantare vrednică și o alegere excelentă. Convenabil, din nou, într-un singur loc puteți cumpăra totul - și tot felul de ceai și feluri de mâncare - și nu cheltuiți bani la livrare.

Am cumpărat ceai de mult timp și voi cumpăra ceai de la această companie. Da, desigur, există aromatizare ieftină, dar există, de asemenea, mai scumpe, dar ceaiuri fine! Faptul că pe rafturile magazinelor a rămas, deci nu este vina producătorului, cumpăr prin site-ul lor, direct. Și ei livrează ceai proaspăt și bun. Îi recomand foarte mult lui Pueras. Lutszin.

Te învinovățesc că ceaiul este un OMG. Și de unde ați obținut că ceaiul dvs. este GMP, adică un produs modificat genetic? La urma urmei, este luată în China și Vietnam în India. Există informații despre producătorul care generează GMP pe plantațiile sale de ceai și care dintre ele - nu? Nu poate fi întreaga India și întreaga China să crească numai ceai cu OMG. Clarify, pliz, nu crești ceai, ci doar fasuete, astfel încât cuvântul să fie al tău.

Odată cu înflorirea TSC-urilor mici de format regional / microdistric, RCHC stimulează începerea activității antreprenoriale în segmentul buticurilor de ceai. Din exterior, o astfel de afacere pare frumoasă și interesantă. Pentru începători. Acest lucru este calculat: pentru a ajuta la începerea activității fără costuri suplimentare pentru o franciză - economii semnificative. Compania oferă tot ce aveți nevoie. Cu toate acestea, încurajarea unui astfel de fenomen, cum ar fi achizițiile comune, este, de asemenea, un stimulent pentru un fel de activitate antreprenorială. Totul este bine, dar procentul. Data viitoare ›

O alegere excelentă, cu un ceai surprinzător de bun, la prețuri rezonabile. În mod surprinzător, se pare că ceaiul este cu adevărat proaspăt! Am fost în China de mai multe ori și chiar iubesc ceaiul chinez bun și așa - în ceaiul proaspăt din Zavarka (Ryazan Ave, d. 2). Vânzătorii de bunuri nu "vparivayut", care place, nu este impus, dar este un păcat că puține pot spune despre ceai. La întrebări se răspunde pur și simplu: Ceai foarte bun! Și zâmbesc). Dar ceaiul este pur și simplu minunat. Îi plăcea mai ales Maimuța Verde și Ti Guanin (nu lactate, ci pure).







Companie excelenta din partea altora. Când managerul lui Morozov a lucrat cu mine pentru prima dată (salutări și prosperitate), a lucrat cu mine. Deci, a noastră cu o pensulă pentru răbdare și înțelegere. Datorită dvs., și ați învățat adevăratul gust de ceai, puteți spune atașat la frumos.

Îmi pasă foarte mult de alegerea ceaiului. Ceaiul nu este doar o băutură pentru mine, ci o întreagă ceremonie. Prin urmare, cumpăr tot timpul ceai la compania de ceai rusesc. Ceaiul aici este cu adevărat foarte bun. Se prepară foarte bine și gustul la altitudine. Alegerea ceaiului aici este pur și simplu imensă, întotdeauna iau ceva nou la probă

O gamă largă de ceai pentru fiecare gust. Cumpără atât ceai negru, cât și ceai verde, mereu foarte gustos, aromat, plăcut să bei. Foaie mari, mari, se poate observa că nu este o risipă de deșeuri. Este foarte convenabil ca ei să vândă în greutate, au cumpărat imediat o mulțime de ceaiuri pentru 100 de grame și au găsit preferatul lor. Când mă aflu, mă duc să cumpăr ceai. După ce a cumpărat ceaiul din această firmă, este deja dificil să se sufoca pe ceaiul simplu că suntem vânduți în magazine. Gusturile diferă ca fiind negru de la alb.

Alo Vreau să împărtășesc impresiile mele despre activitatea companiei de ceai rusesc. Nu este egal în piața noastră. Această companie este o baghetă reală - un ajutor pentru cunoscători și gurmanzi de ceai. Foarte des merge acolo și cumpăr ceai pentru greutate în 2-3 grade, pentru că este imposibil să treci prin indiferent. Consultanții lucrează excelent, nu intruziv, recomandă întotdeauna și vorbesc despre unele dintre soiurile de ceai. Mulțumesc că ai fost. Mult noroc.

Vânzătorii întotdeauna ajută la alegerea ceaiului. Încet, ei vă vor spune, arată accesorii, vă va da aroma de ceai. Dintr-un sortiment vast poți oricând să alegi ceva potrivit preferințelor tale. Există, de asemenea, câteva soiuri de cafea în vânzare.

Gust incomplet pe fundalul mirosului pronunțat

Cumpărată recent în magazin ceai "Vanilla Cranberry", compania de ceai rusesc. Miroase miroase si magazinul arata foarte atractiv, insa ceaiul este intr-un fel fara gust. Am cumpărat un parfum dintr-un borcan și m-am dus acasă să încerc, dar pe deplin dezamăgit: gustul de afine nu se simte deloc și, în general, un fel de umflat. Deci puteți vedea bustul cu arome și ceaiul în sine este așa. Acum o să încerc mai întâi și apoi să-mi cumpăr o rezervă, pe care vă sfătuiesc!

Săptămâna trecută am decis să cumpăr un cadou în magazinul "Chayburg" pe bulevardul Dmitri Donskoy. Setul a constat din 4 tipuri de ceai și 3 dulciuri "Trufe de mâncare cu alune". Când deschideți o bomboană la un cost de 200 de ruble / 100 gr. nu erau suficiente pentru că erau învechite, au arătat gândaci și o mulțime de larve. Imediat a venit la magazin și a cerut să returneze banii. De acum înainte, voi trece peste această rețea. La indignarea mea nu există nici o limită!

Gunoi în pungi de ceai

Bună ziua! Ceai verde cumpărat recent în saci. Ceaiul este foarte gustos cu mirosul de smântână. Dar, într-unul din pachete, am găsit o bucată de plastic! Acesta este un minus mare și o lovitură pentru reputația companiei dvs.! Vă voi arăta toate produsele pe care le oferiți!

Astăzi am venit pentru bunuri, inselat pe 4 piese, un fel de groază. Ei spun, verificați totul, dar scoateți cutiile ambalate, încât să nu puteți rupe banda scotch. Au venit să dezasambleze mărfurile, nu există prea multă producție. Înșelăci și în feluri de mâncare, în loc de 0,5 capacitatea cazanului, puneți 0,1 l și multe altele. Nu utilizați serviciile RCCH!

Complet nu se potriveste descrierea de ceai pe pachet, imagini de ceai pe site-ul "Ceai rus Company", descrieri de ceai pe pachet și ceea ce a fost în interiorul. Numele de pe etichetă indică: Mei Gong Cha (ceai roșu cu trandafir); în produs este indicat ceai din provincia Fujian cu adăugarea de petale de trandafiri de ceai. Surprize cu o aromă delicată și delicată. Îmbunătățește starea pielii etc. Tip: ceai negru. De fapt, în ceaiul pachetului, fără petale de trandafir, aromă delicată și rafinată, respectiv, nu. Normal. Data viitoare ›

Cumparam intotdeauna ceai verde. Au încercat grade diferite. Recent, calitatea a devenit nu numai rău, ci dezgustătoare. I-am cumpărat un ceai "Genele de frumusețe", într-o linguriță (14 bucăți nu au fost prea leneș să numere), care a rămas plutitoare pe suprafață. 9 vene mari cu aluzii la frunze. Aceeași calitate a ceaiului "Maimuța Albă" și "Cutia Malachite".

Și de unde au ajuns că ceaiul lor este modificat genetic? La urma urmei, ei iau în China și Vietnam în India. Lăsați compania RCHC să pună o listă cu producătorii care cresc ceai pe plantațiile de ceai de ceai cu OMG în aceste țări și totul se va clarifica. Și să le clarifice despre chimie. Firma nu crește, ci doar umple ceaiul și este imposibil să adăugați mult la ambalare.

Întotdeauna am cumpărat ceaiul verde al acestui producător (compania de ceai rusesc), atât în ​​saci, cât și în greutate. Din păcate, trebuie să recunosc că calitatea ceaiului se deteriorează: ceaiul ambalat a devenit nerecunoscut de propriul gust, cumpărat acum doi sau trei ani, nu există cetatea, gustul și aroma. În ceaiurile libere există tot mai multe impurități străine: crenguțe, bețișoare, ceai în sine, când berii plutesc pe suprafață, nu există frunze întregi sau aproape niciun fel de resturi. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: