24 Reflexie despre natka la Pushkino g, strada Serebryanskaya 2, strada 3

23.04.16 tavane instalate în 1 apartament. Plafonul este complex, multe colțuri și țevi. Multe legături armate. Instalatorul Daniel a făcut totul foarte calitativ. Lucrați mai presus de orice laudă, comunicare plăcută. Am comandat plafoane în această companie pentru a treia oară, dar nu am întâlnit cel mai bun instalator. Rar scriu recenzii, dar este foarte greu să rămâi tăcut aici. Îi recomand tuturor pe Daniel. Vă mulțumim pentru profesionalismul dvs.!







Ne-am întins lucios. Comandat în Nat-com. Nici o problemă cu ei. În prima zi a venit zamerschik, toate măsurate, a spus că, în cazul în care vecinii inundații, plafoanele sunt suspendate, atunci puteți să-l jos și totul se va întoarce la locul său. Desigur, nu este de dorit o astfel de schimbare de evenimente. Am vrut doar să facem în baie, dar au avut o parte din cel de-al doilea plafon ca un cadou. Au făcut o baie, o toaletă, un coridor și o bucătărie. Instalarea este rapidă, culorile pot fi alese din calibru. Acum frumusețea camerelor este profitabilă și gustoasă.

Natek a întins tavanul pe care l-am făcut în bucătărie. Plafonul a fost comandat de la ei în Rusia, în calitate, sa dovedit a fi cu mult mai rău decât aceleași plafoane germane-belgiene, însă economisirea este semnificativă în acest caz. Îmi amintesc că mi-au procesat rapid comanda, mi-au cerut marți, miercuri au venit zamerschik, iar după 4 zile au instalat deja. Odată ce a adăpostit plafonul de la inundații de la vecini, care în bucătărie au rupt robinetul.

Pentru repararea în magazin a materialelor selectate de la producătorul rus din NAT-COM. Stretch tavan, ne-au făcut destul de repede. Ceea ce ne-a fascinat cu adevărat este garanția calității, nu fiecare companie este gata să-și asume responsabilitatea pentru serviciile sale, contractanții privați - cu atât mai mult. Singurul lucru pe care îl regretăm că nu a făcut un astfel de plafon înainte, a schimbat complet aspectul camerei.

Mi-a plăcut compania Nat-com, m-au făcut să mă întind plafon și am făcut cum mi se pare perfect. Plafonul este plat, nimic nu atârnă nicăieri, nu se umflă ca sticla. Condițiile de ordinul m-au abordat, de asemenea, la început, înainte de munca nu poate plăti întregul cost, ci doar să plătească un depozit de 20%, iar în al doilea rând ei comă Nat să ofere o garanție cu privire la munca lor, iar în cazul în care vă puteți întoarce la.

Tavan extensibil montat, după ce tapetul a fost lipit. Așa sa dovedit, de aceea a fost foarte important pentru mine să păstrez aspectul original al zidurilor. Mizer, de la compania Nat-Kom, a sfătuit în acest caz să instaleze o țesătură de țesături a producătorului european, pentru instalarea care nu necesită un pistol de căldură. Plafonul sa dovedit a fi incomparabil, textura interesantă, creează impresia de tencuială decorativă, iar culoarea delicată a piersicii este în armonie perfectă cu tapetul nostru.

Părinții, cum ar fi toamna, se luptă cu mucegaiul pe tavan și în colțuri. Recent, i-am convins să-și facă reparațiile, au izolat apartamentul, au promis că "colțurile negre" nu ne-ar mai deranja, dar a fost o ambuscadă cu tavanul. Au sfătuit prietenii să stabilească tensiune. Am comandat această "procedură" în firma Nat-Kom, suntem fericiți, am trecut într-adevăr un an și am uitat ce este o mucegai. Trăim și ne bucurăm.

Vreau să-mi exprim recunoștința față de angajații NatCom pentru profesionalismul lor. Mulțumiri speciale instalatorilor Georgiy și Dmitry. Lucrat profesional, rapid, eficient. Ei au ajutat cu sfaturi și fapte. Sunt foarte multumit de lucrare. Îi voi sfătui pe toți prietenii mei. Multumesc din nou.

Se întrebă mult timp ce fel de tavă stretch pentru a alege: mat sau lucios. A căzut accidental pe site-ul NAT-COM, unde galeria a arătat fotografii frumoase ale lucrărilor finalizate. Portofoliul lor ma inspirat sa aleg in directia luciului. Văzând prețurile din lista lor de prețuri, am decis să comand un plafon întins acolo. Au făcut-o repede, le-a plăcut rezultatul, prețul a corespuns celor 100% menționate în măsurarea zonei. Este fericit!

Am reparat mobilier nou, am pus un covor pufos în sufragerie și am înțeles cu soțul meu: avem nevoie de un tavan. A decis sa comande un plafon lucios in NAT-COM. De ce au fost aleși? Firma a inspirat încrederea: prețul aproape în primul rând, este clar indicat unde prețul pentru muncă este în creștere, cum merge procesul. Noi, bătrânii, acest lucru este important. Am comandat un plafon stretch cu imprimare foto, așa că a fost frumos. Rezultatul a fost uimitor!

Atunci când au fost de acord cu reprezentantul NAT-COM despre apelul evaluatorului, nu au putut nici măcar să ghicească faptul că familiarizarea cu această companie se va dezvolta într-o relație pe termen lung. Doar în hol urma să construiască un plafon întins. Prietenii vizitează, mi-a plăcut. Și apoi o acțiune magică, reduceri și o garanție pe viață. Ei bine, unde altfel am avea un al doilea plafon pentru așa ceva. În general, în grădiniță avem și noi un plafon. Vom săpa un pic și vom începe bucătăria cu un dormitor la un preț cu ridicata. În consecință, vom avea un apartament exemplar.

Știind că există tavane întinse, a fost o surpriză plăcută pentru mine. Eu lucrez și, uneori, am timp să mă ocup de probleme atât de presante cum ar fi căutarea materialelor, căutarea unei mașini și a unei mutări, încercând să o salvez. Nat-Com o acordă gratuit, dacă volumul comenzii nu este mai mic de șapte mii de ruble. Cel mai interesant este faptul că calitatea consumabilelor rămâne impecabilă, gama fiind vizibilă în galeria foto și catalog. Mi-a fost teamă că vor aduce un film deteriorat, sa dovedit că aici. Data viitoare ›







Nat-Com oferă dealeri accesorii speciale pentru tavane întinse la prețuri confortabile. Prin mine, am simțit cât de ieftin este aici pentru a cumpăra orice tip de profile, inserturi, ghiduri pentru producerea de plafoane întinse. Am făcut o alegere, colaborăm de câțiva ani, echipa de resurse nu a eșuat niciodată. Întotdeauna o gamă largă, livrare, program de prețuri loiali, cu acești băieți pe care îi poți avea de afaceri, îți recomand.

Pentru o lună în căutarea unei companii care să instaleze plafoane întinse. Cu alegerea nu a fost greșit. După ce am sunat a doua zi, asamblorii au sosit să ia măsurători. La două zile după măsurători, băieții au sosit (foarte plăcut), au lucrat rapid și eficient. Vă mulțumesc foarte mult!

Pentru prima dată am decis să fac un plafon întins și nu am fost dezamăgit nici de alegerea mea, nici de compania la care am solicitat ajutor. Înființată în perioada stabilită. Totul este minunat!

Când căutam o organizație care să instaleze plafoane întinse, am convocat mai multe gabarite de la diferite organizații. Constantin Constantin de la NatCommeria mi-a plăcut imediat, dar prețul nu era cel mai scăzut, mi-a justificat acest lucru, deoarece pânzele ar fi franceze și ar fi oferit toate certificatele. Le-am ales și nu am pierdut, plafoanele au fost instalate rapid și la timp. Sunt foarte multumit de activitatea acestei organizatii. Mulțumesc.

Plafoanele se făceau foarte bine, erau foarte mulțumiți de plafoane și de lucrările instalatorilor. Dar apoi au aflat că o cutie cu ornamente de aur a dispărut din noptieră (!)! Dacă faceți plafoane acolo, duceți-vă toate valoroasele cu voi în jurul apartamentului!

În momentul de față aleg un contractor pentru instalarea plafoanelor stretch. Am ales mai multe opțiuni din recenzii. Una dintre companii era Nat-Kom. Am sunat, am fost de acord cu sosirea gaugarului. Măsurarea la sosire a măsurat distanța, a numărat mai multe opțiuni, a răspuns la toate întrebările mele. Totul ar fi nimic, dar după măsurare, după ce am refuzat să închei un contract (de asemenea, în mod firesc, consider că alte companii), cuvintele mecteristului au spus că dacă contractul nu ar fi fost. Data viitoare ›

Nu știu cum să lucrați cu pereții în ipsos + tapet de fotografie

Pentru repararea în magazin a materialelor selectate de la producătorul rus din NAT-COM. Stretch tavan, ne-au făcut destul de repede. Ceea ce ne-a fascinat cu adevărat este garanția calității, nu fiecare companie este gata să-și asume responsabilitatea pentru serviciile sale, contractanții privați - cu atât mai mult. Singurul lucru pe care îl regretăm că nu a făcut un astfel de plafon înainte, a schimbat complet aspectul camerei.

Am făcut plafoanele. În principiu, plafoanele au funcționat bine, dar recent am vopsit camera cu o săptămână în urmă și, în timp ce făceau plafoane, au plesnit toate zidurile. Este necesar să reparăm toate zidurile, iar acest lucru este destul de mare, deși inițial directorul lui Alexander a fost întrebat cum ar trebui să facem plafonul. A spus mai întâi zidurile, apoi tavanul. Pe scurt, plafonul este satisfăcut, dar pereții sunt răsfățați. Sunt o mulțime de groază și murdărie, am curățat doar o cameră timp de două ore.

Mi-a plăcut compania Nat-com, m-au făcut să mă întind plafon și am făcut cum mi se pare perfect. Plafonul este plat, nimic nu atârnă nicăieri, nu se umflă ca sticla. Condițiile de ordinul m-au abordat, de asemenea, la început, înainte de munca nu poate plăti întregul cost, ci doar să plătească un depozit de 20%, iar în al doilea rând ei comă Nat să ofere o garanție cu privire la munca lor, iar în cazul în care vă puteți întoarce la.

Tavan extensibil montat, după ce tapetul a fost lipit. Așa sa dovedit, de aceea a fost foarte important pentru mine să păstrez aspectul original al zidurilor. Mizer, de la compania Nat-Kom, a sfătuit în acest caz să instaleze o țesătură de țesături a producătorului european, pentru instalarea care nu necesită un pistol de căldură. Plafonul sa dovedit a fi incomparabil, textura interesantă, creează impresia de tencuială decorativă, iar culoarea delicată a piersicii este în armonie perfectă cu tapetul nostru.

Părinții, cum ar fi toamna, se luptă cu mucegaiul pe tavan și în colțuri. Recent, i-am convins să-și facă reparațiile, au izolat apartamentul, au promis că "colțurile negre" nu ne-ar mai deranja, dar a fost o ambuscadă cu tavanul. Au sfătuit prietenii să stabilească tensiune. Am comandat această "procedură" în firma Nat-Kom, suntem fericiți, am trecut într-adevăr un an și am uitat ce este o mucegai. Trăim și ne bucurăm.

Vreau să-mi exprim recunoștința față de angajații NatCom pentru profesionalismul lor. Mulțumiri speciale instalatorilor Georgiy și Dmitry. Lucrat profesional, rapid, eficient. Ei au ajutat cu sfaturi și fapte. Sunt foarte multumit de lucrare. Îi voi sfătui pe toți prietenii mei. Multumesc din nou.

Se întrebă mult timp ce fel de tavă stretch pentru a alege: mat sau lucios. A căzut accidental pe site-ul NAT-COM, unde galeria a arătat fotografii frumoase ale lucrărilor finalizate. Portofoliul lor ma inspirat sa aleg in directia luciului. Văzând prețurile din lista lor de prețuri, am decis să comand un plafon întins acolo. Au făcut-o repede, le-a plăcut rezultatul, prețul a corespuns celor 100% menționate în măsurarea zonei. Este fericit!

Am reparat mobilier nou, am pus un covor pufos în sufragerie și am înțeles cu soțul meu: avem nevoie de un tavan. A decis sa comande un plafon lucios in NAT-COM. De ce au fost aleși? Firma a inspirat încrederea: prețul aproape în primul rând, este clar indicat unde prețul pentru muncă este în creștere, cum merge procesul. Noi, bătrânii, acest lucru este important. Am comandat un plafon stretch cu imprimare foto, asa ca a fost frumos. Rezultatul a fost uimitor!

Atunci când au fost de acord cu reprezentantul NAT-COM despre apelul evaluatorului, nu au putut nici măcar să ghicească faptul că familiarizarea cu această companie se va dezvolta într-o relație pe termen lung. Doar în hol urma să construiască un plafon întins. Prietenii vizitează, mi-a plăcut. Și apoi o acțiune magică, reduceri și o garanție pe viață. Ei bine, unde altfel am avea un al doilea plafon pentru așa ceva. În general, în grădiniță avem și noi un plafon. Vom săpa un pic și vom începe bucătăria cu un dormitor la un preț cu ridicata. În consecință, vom avea un apartament exemplar.

Știind că există tavane întinse, a fost o surpriză plăcută pentru mine. Eu lucrez și, uneori, am timp să mă ocup de probleme atât de presante cum ar fi căutarea materialelor, căutarea unei mașini și a unor mutari, încercând să o salvez. Nat-Com o acordă gratuit, dacă volumul comenzii nu este mai mic de șapte mii de ruble. Cel mai interesant este faptul că calitatea consumabilelor rămâne impecabilă, gama fiind vizibilă în galeria foto și catalog. Mi-a fost teamă că vor aduce un film deteriorat, sa dovedit că aici. Data viitoare ›

Nat-Com oferă dealeri accesorii speciale pentru tavane întinse la prețuri confortabile. Prin mine, am simțit cât de ieftin este aici pentru a cumpăra orice tip de profile, inserturi, ghiduri pentru producerea de plafoane întinse. Am făcut o alegere, colaborăm de câțiva ani, echipa de resurse nu a eșuat niciodată. Întotdeauna o gamă largă, livrare, program de prețuri loiali, cu acești băieți pe care îi poți avea de afaceri, îți recomand.

Pentru o lună în căutarea unei companii care să instaleze plafoane întinse. Cu alegerea nu a fost greșit. După ce am sunat a doua zi, asamblorii au sosit să ia măsurători. La două zile după măsurători, băieții au sosit (foarte plăcut), au lucrat rapid și eficient. Vă mulțumesc foarte mult!

Pentru prima dată am decis să fac un plafon întins și nu am fost dezamăgit nici de alegerea mea, nici de compania la care am solicitat ajutor. Înființată în perioada stabilită. Totul este minunat!

Când căutam o organizație care să instaleze plafoane întinse, am convocat mai multe gabarite de la diferite organizații. Constantin Constantin de la NatCom mi-a plăcut imediat, dar prețul nu a fost cel mai scăzut, mi-a justificat acest lucru, deoarece tablourile vor fi franceze și vor fi furnizate toate certificatele. Le-am ales și nu am pierdut, plafoanele au fost instalate rapid și la timp. Sunt foarte multumit de activitatea acestei organizatii. Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: