67 Feedback despre lazerjazz la москва, таганский, воронцовская улица, 20

M-am dus la această clinică după articolul din jurnal, a fost scris foarte bine, sa simțit că medicii reali sunt implicați în afaceri, nu doar cosmetologi în salonul de înfrumusețare. Clinica nu a dezamăgit! Foarte frumos în interior, dulapurile sunt bune, foarte curate (!). Doctorul am avut o tânără frumoasă. Au făcut o epilare a unui bikini, iar jetul a băut pe persoană. Ambele proceduri sunt foarte mulțumite și calitatea comportamentului și efectul acestora. La bikini de epilare i-am dat o altă zonă pentru îndepărtarea părului! Am cumpărat un abonament, voi continua. Data viitoare ›













Fac lazerjazz un curs de proceduri pe un bikini adânc. Aceasta a fost întotdeauna zona mea cea mai iubită pentru îndepărtarea părului prin orice mijloace: părul meu a crescut întotdeauna, iritarea, rasul și ceara au ajutat pentru un timp foarte scurt. Cu laser, totul este mult mai simplu! În general, nu există pobochek, doar părul se desprinde după un timp după procedură și nu mai crește! Nicio stânjenire, medicii sunt extrem de delicați. Îmi place foarte mult, merg direct cu plăcere! Acum pentru 5500 doar un bikini adânc este complet făcut. La 100%. Data viitoare ›

Epilarea merg pe Elos. Mă doare. Dar rezultatul este uimitor. Foarte repede a devenit clar că această metodă mi se potrivește - nu există aproape nici un păr! Totuși, fac sau fac un jet de băut regulat și plazmolifting. Plasmă din piele este minunată. Mulțumită medicilor lazerjazz.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: