13 Recenzii de dachostroyinvest la adresa: Moscova, Izmaylovo, Park 6th Street, 4

Soacra mea visează doar la casa ei. Site-ul este acolo, gazul a fost cheltuit, un puț a fost săpat, electricitatea a fost abandonată. Chiar și fundația a fost inundată, dar totul a fost făcut singur, când a angajat "Rovshans și Jumshut". Și cumva acest lucru a stagnat. Ce trebuie să faceți în continuare, unde să cumpărați un superintendent, ce copac este mai bun, înțelegeți. Ne-am gândit și am gândit și am decis să nu ne angajăm în activități amatori, ci să avem încredere în profesioniști. Pentru că acești bani nu sunt mici, și nu pentru un an este construit. Au început să privească, să compare și să estimeze. Data viitoare ›







Bine! N-am scris nimic, dar copiii au vrut cu adevărat să-mi mulțumească. Experiența în construirea unei case cu o companie trecută am avut, pentru a spune ușor, nu foarte reușit, dar mulțumesc lui Dumnezeu totul este deja în trecut. Casa fără baie - bani pentru vânt. Puteam să mă construiesc, dar, din păcate, mâinile mele nu sunt cusute acolo. Amintirea experiența de construcție trecut a decis să citească recenzii despre companiile de construcții, oprit la 5, sunat, trei imediat aruncat înapoi - cads. M-am dus să mă uit la fețele cinstite ale celorlalte două. Și acolo și acolo băieții sunt normali. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult pentru munca de calitate.

Sunt foarte recunoscător acestei firme pentru casa ei minunată și pentru baie. Multe companii de construcții au trecut, dar mă bucur că am ales acest lucru. Mă bucur să văd că în țara noastră există oameni și atent receptiv, să-și îndeplinească visul meu de o calitate foarte înaltă, fără întârziere, cu cunoștințele de afaceri. Este important când sunteți auzită și puteți oferi sfaturi de calitate. Mulțumesc foarte mult. Elena.

Companie excelenta, au comandat o casa standard de 6x6 de la ei, baietii au venit si l-au colectat pentru o saptamana. Adunate calitativ și frumos. Casa a devenit super. Când a încheiat contractul, i sa spus perfect despre procedurile de construcție, a răspuns la toate întrebările. Contractul a fost întocmit din punct de vedere juridic. Termenii de plată în această firmă sunt, de asemenea, remarcabili, 50% după aderare, 50% după ce ați semnat actul de acceptare. În alte firme pentru o astfel de casa rupt astfel de prețuri, care deja și de construcție. Data viitoare ›







Recent, visul meu sa împlinit, am construit o casă. Și visul meu a fost realizat de oameni din grupul de Est. Îi sunt foarte recunoscător. Prețuri reale, echipamente de bază, cum ar fi, pentru care în alte firme, adăugați. Plătiți bani. Am mers pe o mulțime de firme, dar propunerile nu au respectat cerințele mele, iar acești tipi au totul cinstit. Îi sunt recunoscător pentru visul meu!

Soacra mea visează doar la casa ei. Site-ul este acolo, gazul a fost cheltuit, un puț a fost săpat, electricitatea a fost abandonată. Chiar și fundația a fost inundată, dar totul a fost făcut singur, când a angajat "Rovshans și Jumshut". Și cumva acest lucru a stagnat. Ce trebuie să faceți în continuare, unde să cumpărați un superintendent, ce copac este mai bun, înțelegeți. Ne-am gândit și ne-am gândit și am decis să nu ne angajăm în activități amatori, ci să avem încredere în profesioniști. Pentru că acești bani nu sunt mici, și nu pentru un an este construit. Au început să privească, să compare și să estimeze. Data viitoare ›

Bine! N-am scris nimic, dar copiii au vrut cu adevărat să-mi mulțumească. Experiența în construirea unei case cu o companie trecută am avut, pentru a spune ușor, nu foarte reușit, dar mulțumim lui Dumnezeu totul este deja în trecut. Casa fără baie - bani pentru vânt. Puteam să mă construiesc, dar, din păcate, mâinile mele nu sunt cusute acolo. Amintirea experiența de construcție trecut a decis să citească recenzii despre companiile de construcții, oprit la 5, sunat, trei imediat aruncat înapoi - cads. M-am dus să mă uit la fețele cinstite ale celorlalte două. Și acolo și acolo băieții sunt normali. Data viitoare ›

Vă mulțumesc foarte mult pentru munca de calitate.

Sunt foarte recunoscător acestei firme pentru casa ei minunată și pentru baie. Multe companii de construcții au trecut, dar mă bucur că am ales acest lucru. Mă bucur să văd că în țara noastră există oameni și atent receptiv, să-și îndeplinească visul meu de o calitate foarte înaltă, fără întârziere, cu cunoștințele de afaceri. Este important când sunteți auzită și puteți oferi sfaturi de calitate. Mulțumesc foarte mult. Elena.

În câteva cuvinte (chiar și pentru a descrie munca lor miraculoasă este dezgustător, ci pentru a privi rezultatul) nu este un birou, ci o bâzâit! Nici munca, nici vorbirea nu pot. Dacă aveți nevoie cumva (mai des foarte rău), contactați-ne!

Companie excelenta, au comandat o casa standard de 6x6 de la ei, baietii au venit si l-au colectat pentru o saptamana. Adunate calitativ și frumos. Casa a devenit super. Când a încheiat contractul, i sa spus perfect despre procedurile de construcție, a răspuns la toate întrebările. Contractul a fost întocmit din punct de vedere juridic. Termenii de plată în această firmă sunt, de asemenea, remarcabili, 50% după ce materialul a fost adus, 50% după ce ați semnat actul de acceptare. În alte firme pentru o astfel de casa rupt astfel de prețuri, care deja și de construcție. Data viitoare ›

Recent, visul meu sa împlinit, am construit o casă. Și visul meu a fost realizat de oameni din grupul de Est. Îi sunt foarte recunoscător. Prețuri reale, echipamente de bază, cum ar fi cele pentru care, în alte firme, adaugă. Plătiți bani. Am mers pe o mulțime de firme, dar propunerile nu au respectat cerințele mele, iar acești tipi au totul cinstit. Îi sunt recunoscător pentru visul meu!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: