1) Mesaj nou

1) Mesaj nou

Ferestrele s-au schimbat în întregul apartament, în general, toate în întregime. Maeștrii sunt foarte punctuali și competenți. Sincer, plângeri cu privire la munca nu am nici o, care a ordonat ferestrele - sunt aduse, totul funcționează bine, nu se mai arată prin când bate vântul, în general, acum voi sfătui prieteni și cunoștințe! Instalat perfect. Nici o căsătorie, munca se face la cel mai înalt nivel. Data viitoare le voi contacta din nou. Firma este foarte fiabilă și își îndeplinește foarte calitativ funcțiile.






vk.com/id272858621

1) Mesaj nou

Bună ziua. Vă mulțumesc foarte mult pentru echipa dvs. pentru calitatea și viteza de îndeplinire a comenzilor mele, și deja au existat mai multe dintre ele. În ciuda complexității sarcinii A existat necesitatea de a produce una, bine, o fereastră foarte neobișnuită # 41; toate s-au descurcat perfect! Instalatorii băieți vă mulțumesc separat pentru curățenia tuturor lucrărilor! Mult noroc pentru dvs. și clienți și mai fericiți și mai fericiți!






vk.com/vakarchukira

1) Mesaj nou

Vreau să-i mulțumesc lui EcoStroy pentru munca sa. Manageri plăcut, producție rapidă, măsurători, instalare de înaltă calitate # 41; # 41; instalat o persoană, repede, cu precizie, profesional, a aruncat gunoi, a măturat totul, a fost plăcut surprins. Și vecinii întreabă: "Chiar și gunoi a fost făcut" Multe mulțumiri, te vom contacta din nou # 40; în planuri o loggie și o bucătărie # 41;
vk.com/fieryrose

1) Mesaj nou

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă față de toți angajații companiei EcoStroy. Această companie este a patra companie în construcția noastră a casei, pretutindeni au existat "zamorochki". În EcoStroy am primit un sfat bun în ceea ce privește estetica, făcând că era mult mai scurt decât era de așteptat, cu livrare, nu aveau probleme. În general, foarte mulțumit de echipa și design-ul în sine. Tu poți și ar trebui să fie recomandat. Bine facut.
vk.com/id305548604







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: