250 de acuzații de apă de aur

Apa King, regina de apă, rege pământ, regina de pământ, proprietarul casei, casa-amanta cu detushkami mici, iartă-mă, un sclav (- y) a lui Dumnezeu (Teologice) (numele), pe care m-am gândit rău de tine (a.)







După spălarea cu apă din lac.

Conspirația de la un ochi rău lung

O astfel de conspirație este citită dacă se presupune că ochiul rău a fost impus de mult timp. Există o regulă: câți oameni merg cu ochiul rău, atât de mult timp și trebuie să-l împușcați. Prin urmare, apă râu rapid în acest caz nu va ajuta.

Citiți pe lac, în picioare în apă. După aceea, trebuie să spălați cu apă din lac.

Savatius, lucrătorii minuni Solovki, salvați de orice ochi și salvați: din invidios, din mintea rea, salvați și salvați

de la femeie-roll, salvați și salvați

de la băieți mici, salvați și salvați

din treizeci de vânturi, salvați și salvați

din douăsprezece vremuri, salvați și salvați

din douăsprezece vânturi. Salvați și salvați

Conspirația din ochiul rău

Chur, gândul meu, chur, gândul meu.

Fac poze,

astfel încât pleoapele nu vor fi, nu te rog.

După aceea, trebuie să vă turnați în apă și să toarnați stânga la pământ.

Conspirația pentru o căsătorie de succes

În ziua sărbătorii Protecției Preasfintei Teologii, trebuie să aducem lac de apă din dimineața, să citim parcela de trei ori:

Coperta Sfântă, acoperă-ți capul cu fericire și sănătate și o soartă fericită.

Dupa ce ati spalat apa si mergeti la biserica, puneti cele trei lumanari in fata icoanei Fecioarei.

O conspirație pentru a lucra

Pentru a aduce apă din lac în seara dinainte de ziua potrivită. Du-te în secret, cu nimeni pe drum nu vorbi, nu salută. Apă să transporte - nu te uita înapoi. Citiți complotul seara și spălați-l cu apă. După ce mergeți imediat la culcare.

Apă-apă, o soră a lacului, nu mă vei lăsa la ochiul rău Și nu voi fi, sclavul (-e) Dumnezeu (numele), refuzul. Nici luni, nici marți. Nici miercuri, nici joi, nici vineri, nici sâmbătă. Ia grijă, să mă duc la lucru. Cruce cu o cruce, care se ocupă de un sfârșit bun. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Dimineața, conspirația ar trebui să fie repetată, să se spele din nou și să meargă la un interviu.







Dimineața conspirația de a trăi a doua zi în stare bună de sănătate și cu noroc

Aceasta este conspirația dimineața. Se citește pe stomacul gol pe malul lacului. După aceea, trebuie să spălați cu apă din lac.

Mă plimb, sclavul (-) Dumnezeu (- yiya) (imyarek), în zori nu cu viclenie, nu cu înțelepciune, ci cu bună sănătate.

Regele apei, regina apei, poate ceea ce am făcut rău, eu, robul lui Dumnezeu (- yiya) (nume)? Iartă-mă și dă-mi o sănătate bună.

Trebuie să ne plecăm pe malul lacului.

Un rege de pământ și o regină a pământului, poate ceea ce am făcut greșit, eu, sclavul (a) lui Dumnezeu (- yiya) (nume)? Iartă-mă și dă-mi o sănătate bună.

Trebuie să ne plecăm pe pământ.

Regele vântului, regina vântului, poate ceea ce am greșit, eu, sclavul lui Dumnezeu (- yiya) (nume)? Iartă-mă și dă-mi o sănătate bună.

Trebuie să ne plecăm de vânt.

Când apa de mare ajută

Apa de mare are o proprietate purificatoare foarte puternica - este un solvent excelent, prin urmare, pentru toate conspiratiile de la ochi rau, degradare si invidie, este foarte potrivit. Conspirații deosebit de bune, care sunt citite direct pe mare, stând în apă. Dar puteți utiliza apă obișnuită, în care se dizolvă sare de mare - aceasta va fi de asemenea eficientă. Puteți citi un complot pe o baie cu sare de mare - aceasta va aduce și fructe.

Plot de la răsfăț

Înainte de asta, am vorbit despre conspirații din ochii răi. Corupția - aceeași vrăjitorie, dar nu accidentală, ca malefic, dar intenționată și, prin urmare, mai puternică. Distingeți-le pur și simplu: de la ochiul rău există probleme minore, rău, persoana suferă de pradă mai mult: acestea sunt furturi, boli grave, înșelăciuni, divorțuri etc.

Dacă suspectați daune, trebuie să găsiți un loc liniștit pe mare, astfel încât să nu existe oameni. Introduceți apa și citiți parcela, luați apă și spălați-vă de trei ori.

Eu voi fi robul lui (- a) Dumnezeu (-) de (nume), să binecuvânteze și du-te, trecând de la ușa porții, în câmp deschis, la okiyanu-mare, mare trebuie să lumineze biserica, această biserică este tronul pe tron stă Mama Fecioară Neprihănită, voi merge mai aproape, ca să mă închin de mai jos:

- Mamă Neprihănita Mamă a lui Dumnezeu, te rog, nu te spăla cu slave (-) de Dumnezeu (- i) (numele) schipotishe, lomotische, cu corpul alb, cu umeri puternici, cu ochii limpezi. În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin. Amin.

Conspirația împotriva oricărei nenorociri

Terenul este citit dimineața, într-un loc liniștit, nelocuit, pe stomacul gol. Trebuie să ne ridicăm lângă apă și să șoptim textul complotului. Apoi intrați în apă, baie de trei ori. După ce nu ștergeți, apa trebuie să se usuce.

Mă duc, binecuvântează, să trec pe cruce, din ușă la ușă la mama mea z oo ryu Maria, sub soarele roșu, sub nori calzi, sub ceața curată, sub toată luna Lui. Sub nori calzi, sub incruntata creta, se afla Biserica Mama Apostolica. În această Biserică există un spini al tronului, în spatele acestui tron ​​este Maica lui Dumnezeu, Preasfânta Maică a lui Dumnezeu, care ține pe Fiul lui Isus Hristos, Fiul lui Dumnezeu, Fiul milostivului. Eu voi intra în această biserică, binecuvântare, trecere, rugăciune la Dumnezeu din dorința inimii mele zeloase și apropiindu-se de acest scaun de domnie, te voi pleca mai jos, îți voi cere dorința inimii mele zeloase:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: