252 Comentarii reale - hotelul carpatic magic

"Numărul obișnuit curat, nu strâns."

Numărul obișnuit curat și nu strâns. Cameră spațioasă. În jos există unde să părăsești schiurile. Restaurant imens. Micul dejun gratuit este normal, dar, deoarece micul dejun gratuit nu este consistent, este normal. Încălzitor de apă propriu în cameră. Puteți lăsa lucrurile de o jumătate de zi fără probleme.

Nu a avertizat că fereastra camerei merge pe șantier. Schimbarea nu mai era ceea ce au văzut. Camera nu avea un ceainic și nu era decât un singur pahar. El a cerut un ceainic și un alt pahar de trei ori, două zile mai târziu, nu l-au adus. În partea de sus este un cap foarte slab de apă. Stânga zagran ca un gaj, care apoi nu a putut fi dat (blocat ușa retsepshina, atunci când s-au întors după el nu a putut găsi un administrator, tipul din bucătărie a dat).

"Locația exactă a hotelului a fost plăcută - asta au vrut ei".

Locația exactă a hotelului a fost plăcută - asta au vrut ei. Departe de viața de seară a stațiunii, mașini și "odihnă" tinerețe. (cu excepția construcțiilor, dar seara și noaptea - norme). Restaurantul a fost încântat! Foarte gustos! Și personalul este profesionist!

"Un hotel minunat pentru un sejur confortabil".

Camere confortabile și curate, mic dejun delicios, hostess politicos și plăcut. Se află ușor în afară de principala "mișcare", care pentru mine a fost doar un plus. Mulțumiri speciale pentru hostess că ea a fost de acord să ne stabilim cu un câine mare, deși, de obicei, ei iau doar cu câini mici. Parcarea este mare, dar nu este păzită.

Fetele de la recepție nu erau adesea acolo, trebuiau să aștepte. Într-unul din cele două numere au fost întârziate, până la ora 14 00 nu era încă pregătită. Și doar o sugestie - specificați în descrierea hotelului restricțiile privind dimensiunea animalelor de companie sau indicați ce trebuie convenit în momentul rezervării.

"Camerele sunt murdare, patul era în pete și părul străinilor, c. "

Camerele sunt murdare, patul a fost pătat și părul străin, camerele sunt reci, nu veți ajunge la personal.

"De la centrul orașului Bukovel (un mic lac) timp de 20 de minute încet."

De la centrul orașului Bukovel (un mic lac) timp de 20 de minute încet. Personalul este super, meniul restaurantului și chelnerii sunt doar diferite. Muzica live în seara este minunată. Camera era foarte curată, caldă și confortabilă, liniștită, vecinii nu pot fi auziți. Camera a fost curățată în fiecare zi. Am fost mulțumiți de restul.

În mijlocul scânteii de pe podea, era o mică proeminență dinspre marginea străzii prin crack în zona de plintă.

"Real Magic") "

M-am gândit mult timp că nu mi-a plăcut, mi-am amintit doar ușoara presiune a apei în sufletul meu.

"Hrănite delicios, livrare la și de la teleschiuri. "

Este o mâncare foarte gustoasă, livrare la și de la teleschiuri, reacție instantanee la cereri și dorințe.

"A fost a doua călătorie în Bukovel."

A fost a doua călătorie la Bukovel. Am ales hotelul cu grijă și atenție, după o săptămână de căutări am oprit la hotelul "Magia Carpaților". Am fost atrași de aspectul frumos al hotelului, camere confortabile, că hotelul este înconjurat de pădure. La sosire, am fost încântat de vederea de la fereastră și de la balcon. Ne-am răsfățat în restaurări (bucătărie foarte gustoasă în acest hotel) și serviciul chelnerilor (mulțumiri speciale lui Stas și administratorului Nikolay!). Pentru oaspeții hotelului este invitat ansamblul "Hutsuly", a fost distractiv și bun. Pentru cine minus, și pentru care și plus ceea ce la piesa 2 este un drum lung de parcurs, 10-15-20 de minute. Dar e bine sa mergi, nu cred ca e minus. Pentru restul am fost plăcut surprinși și foarte mulțumiți! Mulțumită personalului hotelului! Dorim prosperitate.

Căldura și amabilitatea personalului hotelului o cameră de schimonosite pic de curățare (oricum.) Și lipsa de căldură, cu toate camerele au încălzitoare, dar în baie și în duș, ei nu au de lucru și a fost rece

Personalul prietenos. Cameră foarte confortabilă și confortabilă. Nimic inutil în interiorul camerei și în hotel ca un întreg. Dintr-o dată, într-un restaurant, foarte delicios crem brulee. O caracteristică distinctivă a hotelului este disponibilitatea de uscare pentru cizme de schi.

Nicio linie suedeză pentru micul dejun. Transferul de la ascensoare nu include patinajul de seară.

"Suntem deja plictisiți în Carpați"

Mic dejun delicios. Personalul este foarte prietenos. Părinții noștri locuiesc în Carpați de mai mulți ani. Locul de amplasare - puteți merge la coborâre, dar este opțional dacă există o navetă.

"Bine, dar trebuie făcut ceva."

Izolație fonică bună. Pure. Personalul este prietenos. Mâncarea din restaurant este delicioasă, în special piciorul de rață cu sos de afine. Suita are un aranjament convenabil de camere și două băi. Timp de o săptămână de reintegrare în SUA, au curățat și au schimbat o dată patul și prosoapele, dar asta a fost suficient pentru noi. Camera este caldă, dar existau numai baterii electronice romane și obiecte uscate în afara locurilor și, în general, nu exista nicăieri. Deoarece electricul a interzis strict axa să atârne lucrurile. Camere confortabile pentru intrarea în schiuri de orez - acesta este un plus imens.

Micul dejun ar fi mai diversificat.

"Locație bună, aproape de al șaptelea lift."

Locație bună, aproape de al șaptelea lift. Personal prietenos și primitoare. Restaurant plăcut, cu bucătărie bună și muzică live.

Dacă doriți să ajungeți la deschiderea ascensoarelor, va fi dificil, pentru că micul dejun de la ora 8:00 și transfer la teleschi de la ora 9:00. Am mers pe jos, ceea ce, în principiu, nu este o problemă (există o scară pentru Radisson). În general, camerele nu sunt adaptate pentru iarnă. În sensul că după schiuri lucrurile sunt adesea ude, dar nu există unde să le uscați. Nu există nicio baterie și o șină de prosop încălzită. Numai încălzitoarele electrice pe care nu se pot pune lucrurile. Într-un uscător public pentru echipamente, nimic nu se usucă și nu se dezghetează (există o temperatură subțire).

"Bani mari pentru un nivel scăzut"

Vedere a munților excelent Personalul bun, sfaturi chelnerilor mai mult zâmbet

Micul dejun este standard, nu există posibilitatea de a alege brânzeturi și cârnați. Nivelul acestui hotel este de maxim 2 stele, iar prețul este de 4 ori. Apa uzată sa scufundat oribil. Baia nu are încălzire prin pardoseală rece în cabina de duș, ușile nu închid golul. Semi-luxos întuneric, cu o fereastră mică în curte Și în condiții de siguranță nu a fost în cameră, ci pe retsepshen

"Personalul hotelului este foarte util, întotdeauna gata să ajute și. "

Personalul hotelier foarte bine pregătit este întotdeauna gata să vă ajute și să ofere rapid soluții la probleme, dacă vreuna dintre acestea a apărut. Bucătăria din restaurant este fantastic. Echipa restaurantului funcționează excelent. Hotelul este situat pe munte în zona Radisson, dar această distanță nu este vizibilă datorită transferului sau mașinii proprii. Am preferat să ne conducem mașina în parcarea a doua în fiecare dimineață (copilul 3.6). Seara am mers la centru, copilul a fost purtat pe o sanie. De la hotel la târgul (centrul) 10 minute de mers pe jos. Dacă sunteți cu un copil - sania este foarte utilă. Dacă vă întoarceți pe jos lenea - un taxi pe teritoriul Bukoveli cu același preț 50 - 60 UAH.

Mulțumesc! Te așteptăm din nou!

"Un hotel bun, dar există informații inexacte privind serviciile și plata"

Camera însăși este destul de bună, curată, cu toate facilitățile de baie, totul este în stare de funcționare, nu au existat probleme cu Internetul.

Informații nesigure despre metoda de plată, au refuzat să plătească cu cardul, deși aceasta era principala prioritate a alegerii unui hotel. Când a fost promisă că ar fi o compensație pentru inconveniente, dar sa dovedit a fi o minciună, după ce au plătit despre această promisiune, au uitat în siguranță. Ușile de intrare și ușile au fost deschise și deschise în mod constant, aveți nevoie pentru a slam în serios să-l închidă. De asemenea, restaurantul nu a funcționat, au sugerat micul dejun în hotelul învecinat. Nu muzică live ca în descriere, concludent că toate acestea sunt doar pentru sezonul de iarna, dar aș dori să fie indicată în descrierea hotelului.

"Un hotel bun dacă călătoriți cu mașina personală"

Personalul prietenos și numerele bune noi, Wi-Fi - ați putea efectua apeluri Skype fără probleme.

1) Incomod locație - distanță de mers pe jos la cel mai apropiat magazin de 20 de minute înainte de ATM - 10 minute (hotelul nu poate plăti cartela), a venit la deschiderea Clubului de apă - 20 de minute înainte de el pe proiectele rutiere și de construcții, sau 40 minute cu Bukovel. 2) Timp de trei zile, o dată cu schimbarea gunoiului - a fost singura curățare, nu sa schimbat nici prosopul pe care l-am lăsat pe podea ca semn că nu îl voi folosi și că trebuie înlocuit.

"Magia reală a Carpaților"

Un mic hotel cu o atmosferă confortabilă și familiară. Locul de amplasare: locul este liniștit și nu departe de centru, tăcere, pădure. Personal: administrator, șofer, restaurant - politicos, prietenos, atent.

Deci a fost bine și liniștit faptul că nu există plângeri.

"Fără o mașină nu recomand."

Mi-a plăcut atitudinea personalului călătorilor, o bucătărie foarte bună în restaurantul său, vederi excelente de la ferestre și balcoane, și sunt mulțumit de faptul că există un serviciu gratuit de transfer în anumite momente la teleschiuri (la alegere).

Poate că n-aș fi intervenit cu închirierea echipamentului, trebuia să-l găsesc într-un alt loc.

"Nu este un hotel confortabil cu proprietari foarte economici"

A plăcut două lucruri. În primul rând - o locație bună. Până la 7 piese până la scară până la deal (200 de pași). În timp ce veți crește - în același timp și de warm-up veți face. Cea de-a doua pe care mi-a plăcut-o era destul de liniștită în hotel și nu exista zgomot de pe stradă.

Nu mi-a plăcut atitudinea generală a proprietarilor de hoteluri oaspeților lor. Puteți spune sincer că proprietarul economisește foarte mult pe toate, în timp ce prețurile pentru cazare sunt foarte mari. Voi începe în ordine. În primul rând - încălzire în hotel - electric. Prin urmare, în cameră nu există baterii în care să puteți usca lucrurile. În șemineul electric, nu puteți usca nimic - este interzis și puteți distruge lucrurile. Prin urmare, dacă doriți să uscați 2 costume de schi, mănuși, șosete - veți fi foarte greu să faceți acest lucru. Și dacă veniți cu copii, așa cum am făcut - o durere de cap cu această problemă este garantată pentru tine în fiecare zi. În al doilea rând - vayfay promis în camere - nu a funcționat. Există un ruter în restaurant - și totul este bine acolo. În camera noastră la etajul al doilea - semnalul nu se prinde. Puneți un al doilea router pentru a lucra cu subsolul într-o grămadă - probabil foarte scump. În al treilea rând, uscarea pentru încălțăminte nu își îndeplinește funcțiile. Rezidenții îl includ cel puțin seara este interzis, în conformitate cu programul, ar trebui să usuce pantofi de la 23 la 8 dimineața - dar, ca urmare, dimineața, cizmele sunt încă umede. După două astfel de încercări - trebuia să-mi iau pantofii în cameră și să mă usucă cu căptușeli speciale. Evident, proprietarul salvează uscarea electrică și o transformă în câteva ore. Pentru snowboarderi, acest lucru nu este cu siguranță suficient. Și în al patrulea - cel mai important lucru. Hotelul are scări foarte strălucitoare pe străzile camerelor de la etajul al doilea. Sunt din lemn și sunt lăcuite. Orice precipitații sub formă de zăpadă sau ploaie se transformă în gheață. Nu există protecție pentru oaspeți. În timpul săptămânii de ședere, au fost înregistrate trei cazuri de cădere pe aceste scări. Am căzut și am câștigat un hematom mare pe șold, un copil și o fată din camerele din cameră au căzut. Faceți autocolante din cauciuc sau alte tipuri de protecție împotriva alunecării - probabil foarte scumpe. Pentru toate solicitările și cererile de a comunica cu proprietarul sau cu administratorul senior - recepția îngheață. Nu cred că am fost primii care le-am abordat - pentru că problema pașilor alunecați a fost prezentă în 5 din cele 7 zile ale șederii noastre.

"Hotel decent pentru bani accesibili!"

Foarte bun hotel. Bucătărie magnifică în restaurant. Vă mulțumim managerul restaurantului Nikolay și echipa sa! Nu coborâți niciodată bara de servicii existentă, deveniți chiar mai bună, iar fluxul clienților mulțumiți și loiali vă este asigurat).

"Un hotel bun în Bukovel. Mulțumesc. "

Locație convenabilă. Personal receptiv - recepționer, administrator, chelneri. Mâncare delicioasă. Micul dejun este, de asemenea, delicios. Mulțumiri speciale lui Miron, care a condus la ascensoare și a luat-o.

"Absența unui frigider și timpul de eliberare a numărului"

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii se bazează pe 130 494 253 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 36A5811







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: