35 Recenzii despre kare noir la moschee, свиблово, лазоревый проезд, 1, стр

Bună ziua! Am comandat tavane intinse (PVC si tesatura DESCOR) impreuna cu instalarea corpurilor de iluminat de la Kare Nuar, toate plafoanele au fost aduse in timp, dar toate erau murdare. Lucrătorii au spus că au toate astfel de plafoane și că ar lua o cârpă și o vor freca. Plafoanele instalate după pictarea pereților au spus că vor aduce cu ei un aspirator și că ar face totul cu ușurință, nimeni nu a adus în mod natural un aspirator. Rezultatul: apartamentul a fost murdar, au împrăștiat gunoiul și l-au aruncat în fața ușii în vestibul, astfel încât nu am putut vedea nimic, brigada de durere. Data viitoare ›







Apartamentul a fost finisat. Plafoanele au fost trase peste tot în apartament, băieții au îndemnat în mod corespunzător numărul, au oferit mai multe opțiuni pentru amplasarea lămpilor. În baie recomandat pentru a face un tavan lucios (placi sunt, de asemenea, luciu), decât au fost foarte mulțumiți, în alte locuri făcut mat. Lucrarea a fost efectuată rapid, la timp, ieftin. Vă recomand.

A reparat în camera fiicei sale, a cerut un tavan cu o imagine plus un număr mare de becuri. Am aplicat la companie la recomandarea colegului meu, am comandat zamerschikov seara, iar a doua zi au sosit deja. Nu am plătit nimic pentru măsurători. Prețul este acceptabil, munca a fost făcută rapid. Imaginea este luminoasă și clară, lumina de fundal este foarte frumoasă - copilul este fericit.

Am comandat un tavan de satin în camera de zi. Stăpânul care a ajuns la gard a calculat costul și am încheiat un contract. Instalatorii au sosit câteva zile mai târziu, au montat rapid tavanul, au lăsat o cameră curată după ei. Nu este nimic de plâns. Chiar și pe tapet nu există murdărie și zgârieturi. Stretch tavan complet transformat camera de zi. Imi place modul in care arata sub lumina insorita si artificiala. În ciuda faptului că înălțimea din cameră a scăzut, din punct de vedere vizual pare mai spațioasă.

Am comandat plafoane din țesături în Karel Noir. Calitate excelentă de lucru, pânze de la producătorii bine-cunoscuți. Sortiment vast. Un bun designer, maeștri experimentați care pot lucra rapid și fără jamburi. Costul pentru toate cele de mai sus este normal, prețurile fiind medii. Acest raport nu este adesea îndeplinit, compania merită cu adevărat atenție.

Nu pot spune nimic rău despre companie. Au instalat un tavan întins în apartamentul meu. Sincer, nu ma asteptam ca toata lumea sa o faca. Inițial, ei au ajutat să decidă cu producătorul, precum și cu viziunea plafonului. Ne-au spus în detaliu despre tot, inclusiv că nu este necesar să avem grijă de el. Costați totul într-un cost normal, acceptabil.

Mulțumim companiei Kare Noir pentru frumusețea din apartament. S-au aplicat mai multor companii, dar abordarea standard a clientului - acesta este prețul, deci deciziile pe care nu le-am satisfăcut. Tipii de la Kare Noir nu numai că au oferit variante de soluții ușoare, ci chiar au considerat opțiunea de economisire în instalarea cerului Starry. De la echipa de asamblare cu entuziasm - toate lucrările au fost sparte în etape: instalarea de baghete și a dat recomandări cu privire la modul de a face lucrări de finisare, după pictura băieții instalat pânze și corpuri de iluminat. Mulțumesc!

Tavanele de tensionare ale acestei companii ne-au fost sfătuite de prieteni. Plafoanele au ascuns toate neregulile de pe tavan, înainte de a facem o dată pe an plafoane albite în mod regulat. Recent am fost inundați de vecini, toată lichidul era în tavanul nostru, au cerut serviciul, au pompat foarte repede apa și tavanul sa întors la starea anterioară. Trebuie remarcat că toată apa era în tavan și nu o picătură vărsată.







Am comandat plafoane maturate (Germania) în Karem Noir în bucătărie, pe coridor și lămpi. Așa cum a promis zamerschik, plafoanele au fost în general inodor, au instalat totul rapid. Totul este bine, dar sa dovedit o suprapunere mică, asamblorii au adus un insert decorativ greșit. Complet terminat a doua zi, literalmente în 15 minute, totul arată frumos și neted datorită întregului personal!

Mi-a fost important să fac măsurători în seara asta. L-am sunat pe Kare Noir, în aceeași zi s-au oprit și toată lumea a vorbit. În ziua instalării, au ajuns la timp, rapid, precis, precis și foarte calitativ. Gunoiul pentru ei înșiși eliminate. Plafonul era încântat. Mulțumesc!

Au făcut-o de obicei. Plafoanele sunt ca niște plafoane, nu mai rău decât altele. Mulțumit de serviciu. Numărate, terminate. Am venit odată, am mers, am plătit. Mai târziu, prin neglijență, a lovit o mică gaură. Am sunat, am ajuns a doua zi și am pus un patch.

Înainte de instalare, am avansat internetul cu privire la plafoanele întinse. Am avut limite de timp stricte și, desigur, nu am vrut să plătesc prea mult. Obțineți o muncă de înaltă calitate pentru costuri corespunzătoare ... Kare Noir și-a îndeplinit toate cerințele pentru termeni, calitate, cost, bine, și asta nu este lipsit de importanță - am fost mulțumit de amabilitatea, delicatețea și competența profesională. Fata care a acceptat cu promptitudine comanda mea, un tânăr care sa oprit și a oferit toate opțiunile pentru mine. Data viitoare ›

Mi-a plăcut plafonul cu fotografia "Heaven", pe care am instalat-o în camera fiului său. Mulțumesc foarte mult pentru această frumusețe, acum suntem mai des cu soția mea decât cu fiul meu în cameră! :) Îi voi recomanda pe Kare-Noir prietenilor și cunoștințelor. Soția și fiul sunt încântați!

Am comandat tavanele în două camere. Au făcut-o în 4 zile. Calitativ, rapid și cel mai important frumos. Instalatori tipi politicoși, a spus în detaliu cum să aibă grijă de plafon. Am fost foarte mulțumit. Următoarele plafoane vor fi comandate numai de la dvs.! Vă mulțumesc foarte mult! Îi recomand tuturor prietenilor tăi companiei tale.

Reparația în casă a ajuns pe scenă când este necesar să faci un tavan. Faptul că în aproape toate camerele va fi tensiune, se pune întrebarea. Chemat compania dimineața devreme, comandanții au venit în aceeași zi în doar câteva ore, au făcut măsurătorile necesare în bucătărie și care a fost surpriza noastră atunci când întrebarea "când tavanul va fi gata și îl puteți instala, am primit mâine răspunsul. Sincer, nu ma asteptam sa ma gandesc cel putin o zi dupa trei. ›

Această companie mi-a fost recomandată de prieteni care, la sfârșitul lunii mai, au făcut plafonul. Sa întors și nu a regretat cât de mult. Am o familie mică, cu o înălțime standard a tavanului, așadar, am imitat imediat apartamentul cu un design pe mai multe niveluri. A făcut o mată albă pe pânza chineză, a reușit să lucreze pentru o zi lucrătoare, rezultatul fiind complet satisfăcut, nicăieri nimic nu stă în afara, ridurile și cusăturile nu sunt vizibile, plafonul îi place ochiul. Instalatorii sunt politicoși, simt că în afaceri pentru o lungă perioadă de timp și cu un cap. Vă mulțumim pentru munca și succesul dvs. în tot!

Plafonul stretch a fost stabilit de compania Kare Noir. Managerii lucrează foarte bine, ne-au oferit sfaturi excelente și am răspuns la toate întrebările care ne interesează. De asemenea, datorită stăpânilor pentru faptul că am instalat totul foarte frumos și destul de repede.

Apel la recomandarea unui prieten care a comandat deja plafoanele din această companie. Inițial, am vrut un plafon pe mai multe niveluri, dar nu am vrut să-l fac din ghips. La măsurare au spus că este posibil să se facă complet din tensiune. Au durat 7 zile pentru toate lucrările, așa că au colectat primul profil, abia după aceea a fost posibilă măsurarea și întinderea tavanului. Mi-a plăcut că instalatorii au venit mereu la timp să lucreze. Și zamerschik-ul era mereu în contact (dacă luam întrebări). Data viitoare ›

În cele din urmă, apartamentul nostru este finisat! Am lăsat plafoanele în etapa finală, deci a fost timpul să alegeți o companie! După ce am citit recenziile, am decis să oprim alegerea acestei companii. Și astăzi pot spune cu toată încrederea că nu este zadarnică! Această ultimă atingere, sub formă de plafoane din satin perfect alb, discret, ma făcut să mă bucur complet de noul nostru apartament! Nu există nici un miros, a fost nevoie de mai puțin timp pentru a instala decât ne-am așteptat și, cel mai important, fără îmbunătățiri sau modificări! Totul este măsurat. Data viitoare ›

Plafoanele din aluminiu din sticlă comandate în "Kare Noir". Prin ordin comunicat cu un tânăr frumos, care a organizat rapid totul pe baza dorințelor mele. Maeștrii au lăsat, de asemenea, o impresie pozitivă despre ei înșiși, au făcut plafoanele de primă clasă. În același timp, răspunzând calm tuturor întrebărilor mele. A dat recomandări pentru îngrijire, care este de asemenea importantă. Sper că plafonul va dura mult timp.

Am sunat compania "Kare Noir", a cerut sfaturi. Fata cu mine a început să vorbească de parcă aș fi distras-o de ceva foarte important. "Teatrul începe cu un cuier", iar fața companiei este de la astfel de fete.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: