9 moduri de a înălța un om prin solicitare

Nu este nici un secret că, cu oamenii noștri barbați, nu este atât de simplu și cu ușurință poți intra într-un zâmbet animal când vine vorba de investiții materiale. Despre cum să ne întrebăm ieri.







Iată 9 reguli, respectând ceea ce, absolut cu adevărat, obțineți în materie de daruri cu un om adecvat. Și cu o inadecvare este mai bine să nu ai nimic de făcut.

1. Nu subliniați că acesta este lucrul pe care ar trebui să-l oferiți NG. Bărbații rezistă atunci când nu cereți, ci îi porunciți, ce să faceți și când să le dați.

2. În același timp, să fie specific, dacă cereți "parfum", vă va aduce cu ușurință apă de toaletă sau un miros scump. Evitați "du-te acolo, nu știu unde."







3. Dacă strigă, este costisitor, nu te certa, nu dai vina și nu-ți amintești când și pe ce-a petrecut mai mult. Sincer supărat, lăsați-l să vadă și să știe că ești rănit și ai șansa să îți faci o faptă. Spuneți, știu, am spus că este scumpă, dar pentru tine!

4. Să nu o comparați cu Bartolomeu, care la dat lui Henrietta o mașină, se odihnește la rău, chiar dacă în buzunar există chei de cadou!

5. Fii adecvat în interogări. Nu puteți sugera un iPhone, dacă aveți un soț ca încărcător. Cu un PP modest, achizițiile mari sunt de obicei planificate. Lasă-l să decidă el însuși un astfel de cadou.

6. Nu lupta cu memento-uri, nu întoarce anticiparea în presiune și obsesie. Creați în jurul vacanței o atmosferă de magie, nu de tensiune.

7. Nu amenința: "Nu dați - voi fi ofensat!". Acest lucru provoacă o reacție, omul înțelege că este manipulat brutal și ricochet: "Prefăcuți-vă!

8. Nu anticipați eșecul: "Lasă-mă din nou fără dar, nu? Din nou, dați gunoi? "O astfel de persoană este neplăcută să dea ceva. De la tine cel mai probabil otvyazhutsya trinket.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: