6 Opinii ambulatorii Arkhangelsk la adresa Arkhangelsk

O clădire nouă a fost alocată în dispensarul Arhangelsk. Tip puteți face o programare electronică cu doctorii și este scris acolo frumos în apropierea biroului, că toată lumea este luată de cupoane și în momentul în care este pe cupon. Din păcate, acest lucru nu este cazul. Există o evidență electronică, dar trebuie să apelați la registru și să verificați dacă medicul este acolo, deoarece luați cupoane electronice, numai medicul nu poate fi în vigoare în acea zi. Terapeutul este bun numai în opinia mea, este Pankova NV A doua Subbotină scrie pe hartă. Data viitoare ›













Nici măcar nu știu cum să-mi descriu indignarea față de pediatrii din dispensarul Arhangelsk. După ce a părăsit un doctor permanent în decret, pur și simplu mergea ca haosul. Doctorii se schimbă în fiecare săptămână. Dacă un copil se îmbolnăvește, un medic începe să trateze, altul vine și prescrie un alt tratament; al treilea medic sfătuiește să trateze cu ceea ce mama consideră necesar; al patrulea prescrie medicamente care nu se potrivesc vârstei sau tipului de boală. Din păcate, nu pot să precizez numele medicilor, de când am venit. Data viitoare ›

A cauzat un pediatru să vină la copil! Atitudinea Reginei! Și apoi ei mințim în mod flagrant că au venit, dar nu am deschis ușa! Lipsit de scrupule! Este greu să ajungi la ambulanță! Unii pensionari furioși lucrează, care nu vor rupe cel de-al cincilea punct de pe scaun, sunt nepoliticoși! E greu să lucrezi? Respingeți! Dragi tineri! Și bătrânul doamnelor pe un șir de fire și se retrage!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: