11 Recenzii de bufniță la poșta poștală post, 5

Foarte bine policlinic, eu recomand tuturor. Ceea ce a fost foarte plăcut a fost competența personalului. Toată lumea, de la administrator până la CEO (o femeie foarte frumoasă și foarte serioasă, se afla în clinică în timpul vizitei noastre cu pisica). Acum voi merge doar la această clinică, deși nu sunt foarte aproape.







Clinica veterinară excelentă! Am doi ciobani germani și un shiitsu. Eu merg cu ei în pădure, apoi biciul va fi ciupit, apoi laba este rănită, apoi ariciul este mâncat. Anterior, am sunat la doctor acasă, dar am tăiat animalul pe masa de bucătărie sau pe covor acasă, pentru a scoate spini - ffu, groază. Apoi a găsit clinica Owl de la Stolbova, chiar lângă stație. Acum conduc câini numai la această clinică, aici este un personal curat, frumos și competent. Întotdeauna a ajutat și prețurile, apropo, sunt normale! Așa că vă recomand.







Multe mulțumiri personalului clinicii. Câinele meu a fost examinat din punct de vedere calitativ - în clinică există o grămadă de instrumente diferite pentru diagnosticare, eram atât de înfiorător că cu câinele, dar totul sa dovedit - în timp au diagnosticat și câinele a fost operat. Noi, cu câinele, trecusem în suburbii. Și apoi nu dormeau și nici nu se îmbolnăvesc. Dar totul a ieșit, mulțumim lui Dumnezeu. Duska mea este cu mine, fericită și sănătoasă. Cât am supus fricii - dar datorită personalului - m-au susținut, m-au liniștit, mi-au dat ceai și am vindecat câinele. Deci, asta - Cehov, ai avut noroc cu o astfel de clinică.

Vrem să vă mulțumim foarte mult lui Serghei Petrovici! Medic foarte bun! Sterilizăm pisicuta noastră! Totul a fost îngrijit și repede vindecat! De asemenea, ne uitam cu un caine! Atitudinea față de animale este doar minunată! Abordare profesională! Oferă informații clare proprietarilor! Foarte fericit cu ei! Mai mult decât acești medici!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: