5 Recenzii ale pandei la adresa samara g, strada revoluționară, 135-a

Multe mulțumiri personalului PANDA pentru sensibilitatea, înțelegerea și profesionalismul lor, ne-au salvat pe francez, câinele a fost grav epuizat, a găsit un os în esofag. Clinica locală a fost inițial diagnosticată cu gastrită, pentru că de mult timp nu a mers la amendamentul oferit să doarmă, ne-am îndreptat spre Pandu și aici am fost șocați de excesul de înțelegere, simpatie și bunătate. Vă mulțumesc foarte mult! Câinele a fost salvat.







Clinica ne-a fost recomandată de un prieten. Am întârziat pentru recomandarea medicului, dar nu am vrut să forțăm 2 ore pentru ca bătrânul înspăimântat și priceput să aștepte. Și nu s-au înșelat, "doctorul greșit" a făcut tot ce avea nevoie foarte profesionist și ia cruțat pe bătrânul nostru, nu la intimidat sau la divorțat, deși a văzut că vom da totul! El a dat recomandări clare, iar când ne-am întors la doctor, ia chemat pe colega lui, a spus că are mai multă experiență în astfel de răni. Atât de frumos. Data viitoare ›







Exprimăm recunoștința medicilor clinicii veterinare Panda pentru tratamentul în timp util al animalului nostru de companie. De mult timp nu puteam decide cu privire la operație, și foarte bucuros că s-au întors la tine! Vă mulțumim pentru sensibilitatea și profesionalismul dvs.! Vă dorim succesul și prosperitatea!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: