15 minute pe zi de exerciții este suficient de obișnuit încât cifra a fost gravată dacă este sau nu

ProstoTerpiMenya a scris (a): Ei bine, un fel de în general Nitsche, dacă ea face, dar pentru un motiv oarecare am gândit întotdeauna că nu este nraivtsya că tot ceea ce vreau să-l repar, acum vreau să pop pokruglee a fost, deci cred ca ce fel de exercițiu în acest scop face .








Ei bine, sunt doar acele exerciții pe care le fac în opera preotului, se ridică, în jurul lui, ca o piuliță!

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:55 (răspunsul la: Îmi place viața!))

Ei bine, un fel de în general Nitsche, dacă ea face, dar pentru un motiv oarecare am gândit întotdeauna că nu este nraivtsya că tot ceea ce vreau să-l repar, acum vreau să pop pokruglee a fost, deci cred ca ce fel de exercițiu în acest scop face.

Iubesc viata!). 04.04.11 02:53 (răspunsul la: ПростоТерпиМения)

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:51 (Răspunsul pentru: Îmi place viața!))

Iubesc viata!). 04.04.11 02:46 (răspunsul la: ПростоТерпиМения)







SimplyTerpyMenya a scris: și încă interesant, puteți spune parametrii? și ce exerciții faceți cu presa și preotul?

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:41 (Răspunsul pentru: Îmi place viața!))

și încă interesant, puteți spune parametrii?) și ce exerciții faceți cu presa și cu preotul?

Iubesc viata!). 04.04.11 02:38 (răspundeți la: ПростоТерпиМеня) Traducere automată de la rusă de Google

teren bun acolo, toate podtyanuto.ya lucrează din greu la presă și prada, astfel încât pop, în general, a devenit atât de frumos și de arme, de asemenea, presa au cuburi prorysovyvayutsya, picioare tras în sus.

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:36 (Răspunsul pentru: Îmi place viața!))

Iubesc viata!). 04.04.11 02:34 (răspunsul la: ПростоТерпиМения)

ProstoTerpiMenya a scris (a): Ei bine, eu nu sunt de sport drepte vreau să fac, doar o pereche de exerciții, nu știu, cred că pentru a trage suficient, în cazul în care chiar și pentru un monitor de putere, și tu faci singur?

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:30 (Răspunsul pentru: Îmi place viața!))

Ei bine, nu sunt un sport pe care vreau să-l fac, doar câteva exerciții, nu știu, cred că va fi suficient să te ridici, dacă urmărești mâncarea, dar o faci singur?

Iubesc viata!). 04.04.11 02:27 (răspunsul pentru: ПростоТерпиМеня)

Ei bine, nu este 15 același. 15 minute, numai întinderea ar trebui să fie înainte și după.

ProstoTerpiMenya. 04.04.11 02:25 (Răspunsul la: Îmi place viața!))

Ei bine, pentru ușurarea pentru mine înainte și 30-40 de minute a fost de ajuns)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: