3 Raspunsuri despre guma de la adresa ekaterinburg g, strada Uralskaya, 3

Am ajuns la „Zhevastik“ ca copilul este frica de a trata dintii, si nu a deschis gura ((Au existat multe stomatologi, noi toți au refuzat, eliminându-tratate sub anestezie generală. Există, de asemenea, un copil a găsit o dată un limbaj comun, vorbind, nu fără dificultate, dar tratați dintele, ne vom întoarce în curte, vom trata restul, mi-a plăcut foarte mult copilul))







Am avut onoarea de a comunica cu directorul clinicii "Zhevastik" Shevtsova Dina Ravilievna. Impresia este dezgustătoare! Ponts scapă, nu vorbește deloc. Cuvintele ei erau după cum urmează: "Nu trebuie să mă sperie: cugetul se va supăra!". Și au existat, de asemenea, astfel de revoluții verbale complexe, citate literal: "Comportamentul vostru și extremismul vă dau o natură excesiv dezechilibrată". Ce vorbire! :). Dacă ai putea în mod public mama, Shevtsova mat ar fi atât de sofisticat și trohzaboristym că, chiar și criminali au deschis gura.







În acel moment a trebuit să vizităm o clinică stomatologică cu un copil mic. Foarte convenabil că Zhevastik are două ramuri în orașul nostru în diferite domenii, asa ca am ales cel care este mai aproape, și sa dus la examinarea și tratamentul. Un alt plus este că consultările inițiale din această clinică sunt absolut gratuite. Aceasta este prima dată când poate veni și de a evalua starea de dinti, auzi planul de tratament și costurile aproximative, și pentru că nu trebuie să dea un ban. Clinica funcționează. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: