30 Feedback despre uniunea la bryansk g, duki street, 47, к

Din copilărie, mi-a fost frică de stomatologi. Ei bine, dacă acest traumatism psihologic de la tratamente, kovyrjany și tp. Dacă am brusc o durere de dinți, a fost doar o tragedie! În general, recent, am observat că dintele din spate, caria, înnegrit și tot ce este atașat la acesta s-au deteriorat complet. După ce a venit la stomatologie "Soyuz", problema cu dintele a fost rezolvată. Pe lângă profesionalismul medicului meu, vreau să remarc atitudinea extrem de binevoitoare a întregii echipe. Era impresia că au reacționat. Data viitoare ›







De mult timp nu am putut găsi o clinică dentară care să-mi satisfacă cerințele. În cele din urmă, în funcție de povestirile prietenilor, am decis să încerc să contactez Clinica Dentară Soyuz. În mod surprinzător, mi-a plăcut foarte mult, trebuia să aștept foarte mult, în ciuda faptului că nu am venit prin programare, mi-am vindecat fără durere două dinți și am plătit un mut. Sunt foarte bucuros că am devenit clientul obișnuit al acestei stomatologii remarcabile. Îi sfătuiesc pe toți!

Mulțumită medicilor clinicii UNION pentru profesionalismul și răbdarea lor ridicată! Fara nicio jena, pot spune ca sunt un pacient foarte timid si isteric, frica mea este uneori insurmontabila, dar in aceasta clinica nu am simtit nimic in timpul indepararii dintelui! Îi mulțumesc cu sinceritate personalului medical al UNIUNII pentru calmul și răbdarea lor. Ești cel mai bun!

Atmosferă confortabilă, specialiști minunați, echipamente de ultima generație, personal medical atent și sensibil. Asta face din Uniune Clinică Dentară una dintre cele mai bune din Bryansk. Aici doctorii știu exact cum să găsească o abordare individuală a pacienților lor. Toți doctorii sunt absolvenți care sunt angajați nu numai în tratament, ci și cu proteze și îndepărtarea dinților, instalarea de bretele. Orice îngrijire dentară furnizată la cel mai înalt nivel, eu am văzut acest lucru, așa că am sfătuit toată clinica UNION.

Sincer, mi-e frică de dentiști! Dar, mulțumesc lui Dumnezeu, am dinți normali, ceea ce mi-a permis să nu vizitez medicul dentist mai mult de zece ani (!). Deși știu foarte bine că trebuie să mă duc la prevenire la fiecare șase luni, dar era greu să mă descurc cu mine, iar dinții nu mă deranja. Am decis cu privire la această faptă cu adevărat eroică, când mi-am dat seama că am pietre teribile pe dinții mei inferiori. M-am dus la spitalul UNION. Minunat de lucru! Specialiști excelenți, costul serviciilor a fost plăcut surprins. Îi sfătuiesc pe toți să se adreseze numai clinicii UNION.

M-am dus mult timp la clinica Soyuz. Calitatea specialiștilor medicali din această clinică mă convine perfect. La costul de aici, tratamentul cariilor medii nu va fi foarte scump, în comparație cu alte clinici din Bryansk. De asemenea, o proteză bună se face aici. Cu doi ani în urmă, am fost făcuți aici, încă mă simt confortabil. Îmi place, de asemenea, că medicii sfătuiesc totul despre afaceri și nu conduc conversații inutile. Eu sunt faptul că ei nu sunt implicați în extorcarea de bani. Data viitoare ›







În zilele noastre este destul de rar să găsim oameni de înțelegere și conștiință. Am un mic copil, medicii dentiști se tem de panică și încep să se joace. Probabil este de la mine. Și în stomatologie, toată lumea nu dă naibii despre asta - doar ei se gândesc la ei înșiși și la bani. Dar în clinica "Soyuz" nu este așa! Bine facut, tratat uman si munca pe contiinta. De trei ori transferul înregistrării - administratorii cu înțelegere au abordat întrebarea. În alte clinici, acest lucru ar fi vorba despre, și apoi ar servi, de asemenea. Data viitoare ›

Multe mulțumiri medicilor de la Clinica Soyuz, precum și personalului clinicii pentru promptitudinea, receptivitatea, profesionalismul și claritatea muncii lor. Pledează plăcut la prețuri, am înlăturat rădăcina dintelui și am comparat costul în diverse clinici din Bryansk. Ca rezultat, sa dovedit că cea mai optimă opțiune în raportul "preț-calitate" este clinica Soyuz. Activitate onestă a specialiștilor la un preț foarte rezonabil. Cu plăcere recomand tuturor să contacteze numai Uniunea.

Vreau să mulțumesc Clinicii Soyuz pentru munca sa. Multe în cazul în care a fost tratat mai devreme, dar aici cumva este deosebit de confortabil. Medicii sunt adevărați stăpâni ai meseriei, atitudinea personalului este amabilă și bună. Există întotdeauna diverse promoții și reduceri. În general, sunt fericit. Prosperitate pentru tine!

Vreau să vă mulțumesc foarte mult și să vă mulțumesc tuturor personalului medical al Clinicii Soyuz! Vă mulțumim pentru atenția acordată, competența dvs., precum și pentru o atitudine îngrijitoare și sensibilă față de pacienți. Toate cele mai bune pentru tine, zâmbete bucuroase, strălucitoare, fericite și sănătoase ale pacienților tăi.

Buna ziua tuturor! UNION este cea mai bună clinică din Bryansk. Am probleme cu dinții din copilărie și a trebuit să merg la mai multe instituții relevante. Acolo, tratarea rapidă, calitativă și fiabilă a dinților. Am verificat asta pe mine însumi. Acum îi sfătuiesc pe toți să vină aici!

Vreau să spun că sunt un client obișnuit al clinicii UNION și de mult timp mi-am adus fiul aici. Sunt foarte multumit de serviciu - nu exista cozile, si nu pentru ca nimeni nu se adreseaza, dar sistemul de inregistrare si receptie este bine stabilit, nu exista nici un astfel de dezordine in cele mai multe clinici de stat. Echipament nou, calificarea înaltă a medicilor, tratamentul trece fără durere, iar fiul nu se teme de stomatologi. În general, sunt mulțumit. Am de gând să continui să mă adresez aici.

Nu mă adresez clinicii UNION pentru prima dată, și totul este fericit, totul se potrivește. Îi sfătuiesc pe toți să meargă numai aici. Aici într-adevăr tratează calitatea și nu scump. Anii lungi de muncă fructuoasă a acestei clinici!

Următoarele 4 recenzii ›

Oamenii, dacă nu vă supărați banii și sănătatea, contactați clinica Soyuz. Copilului i sa pus o farfurie de 7000 de ruble. cu care a retras timpul necesar, apoi a pus următoarea placă pentru 7000 de ruble. și apoi au început problemele. A început să se prăpădească în a treia zi, când ne-am întors la medicul ortodontist Novikova Irina, nu ne-a spus nimic groaznic să mergem cu asta. După un timp, sa prăbușit complet, în timp ce inspectarea Novikova IA a spus că a fost. Data viitoare ›

Am scris o revizuire a doi medici. Primul: Radyugina. El a aplicat pentru tratamentul a 2 dinți. Unul vindecat. Al doilea a fost un basm. Puneți un sigiliu temporar, a trecut o săptămână. A venit, a rupt un zid dentar, după ce a strâmbat-o a restaurat, nu știu cum este posibil să se restabilească, că ea continuă. A curățat rădăcinile, din nou o umplere temporară. A venit a treia oară. Curățenie din nou. Din nou, un sigiliu temporar. Nu mi-am curat părul. Dintele a rasfatat, a spus sau a spus despre extragerea unui dinte (deci CV-ul, orice stagiar in asistenti, ce caracteristica. ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: