21491 avocați și avocați de la Rostelecom

Datoria din Rostelecom este de 700 de ruble și au transferat această datorie către OOO "ZZinvest", acum datoria este de 1200, conform art.

Rostelecom a trimis o notă despre postul pentru serviciul "Transmisiune TV", care este plătit și inclus în chitanța pentru chiria de locuințe și servicii comunale! Argumentând acest lucru.







Aveți nevoie de ajutor cu mine pe pin și neglijența aparatelor de uz casnic ars de la Rostelecom, se referă la fulgerul a luat o hârtie de stație meteorologică care vetot un decalaj.

Rostelecom mi-a adăugat în mod neașteptat o taxă lunară pentru un 400 de ruble pe internet. este legitim? cum să recurs?

Internetul Rostelecom nu a funcționat atunci când au făcut o factură de reparare a liniei ciudat, dar plătesc pentru furnizarea liniei de abonat acum și pentru.







nu este specificat în acordul cu Rostelecom și informează despre datorie? Contractul este reziliat (cu aproximativ 5 ani în urmă)

Compania de administrare Încrederea a tăiat cu forța antena de la Rostelecom și a impus o antenă de la PKT. serviciile cu care nu sunt mulțumit. Nu.

Sunt interesat de cine, cum și cum să se plângă despre reprezentanții lui Rostelecom, care mă sună pe mine și pe familia mea la o frecvență de 5-6 ori pe lună.

Timp de câteva luni la rând, Rostelecom aparent caută un debitor care nu este cunoștința mea. Departamentul de colectare a datoriilor Rostelecom din greșeală.

o lună mai târziu am primit un proiect de lege de la Rostelecom la 1600 de ruble pentru ce ar putea fi și ar trebui să plătesc pentru asta?

pot solicita, prin intermediul instanței, despăgubiri financiare pentru prejudiciul moral și material?

Întrebarea mea este dacă pot depune o cerere la procuratură. M-am mutat într-o casă nouă și timp de 5 luni nu am fost conectat prin Internetul Rostelecom, pot să înregistrez.

15 ani în regiunea Moscovei deținută de Moscova tel. cu prefectul 495, Rostelecom a trimis acum o notă că utilizarea acestui număr este imposibilă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: