7 Cele mai scurte căsătorii de stele naționale - pagina

Anna Khilkevich, Anastasia Zavorotnyuk, Elena Korikova și alți artiști care s-au căsătorit de mai puțin de un an.

Elena Korikova și Dmitri Lipskerov

7 Cele mai scurte căsătorii de stele naționale - pagina
Elena Korikova și Dmitri Lipskerov Fotografie: din arhiva personală a lui Dmitri Lipskerov







Primul soț al actriței ruse Elena Korikova a fost scriitorul și dramaturgul Dmitri Lipskerov. Căsătoria acestui cuplu a durat doar 11 luni și sa despărțit din cauza geloziei artistului. "Anul cu Lena sa încheiat în epuizarea mea teribilă. Motivul pentru despărțire a fost banal: Lena a simțit că am pe cineva. M-a văzut zi și noapte în această chestiune. Deși i-am spus o dată la fel de mult cât am vorbit despre spiritul că totul nu este corect, - Dmitry își amintește despre căsătorie. "Am mers chiar și la o vrăjitoare care ne face să evocăm pacea și fericirea". Nu se conjugă. S-au despărțit ".

A doua zi, Zbruev, Lipskerov și Korikova s-au întâlnit la stația de metrou Krasnye Vorota. Elena a venit la o întâlnire cu un copil mic. "Am fost încă surprins de modul în care o astfel de creatură fragilă reușește să nu cedeze copilul și a întrebat dacă copilul are legătură cu Zbruev", scriitorul își împărtășește amintirile. - Alexander Viktorovich a răspuns: "Nu ne cunoaștem. Știu că Lena studiază la VGIK. Dar ea nu avea nici o idee că are un fiu "(Elena a dat naștere lui Arseny în anii ei studenți, și chiar înainte de nașterea băiatului sa despărțit de tatăl său.) - Notă 7days.ru).







După plimbare, Lena la invitat pe Dmitry să viziteze, dar a refuzat. "Determinarea unei astfel de femei întotdeauna mă confundă. Și dacă doamna abia știa, și ea a fost pe apelurile de mutare pentru o vizită, du-te fără tragere de inimă. Este neinteresant și nervos. Nu am mers ", a recunoscut Lipskerov. După ceva timp, actrița în devenire a cerut dramaturgul să o ajute să transporta lucrurile într-un nou apartament închiriat. „Korikova stătea pe scaun - mici, subtiri - si a fost aranjarea pe rafturi feluri de mâncare, de la fereastra a strălucit lumina soarelui, și întreaga figura ei impregnează ... Atunci am dat seama că ceva mi-a fost de la ea încă nevoie“ - Impărțit scriitor.

Dmitri Lipskerov: "Am tăiat cu Korikova în direct"

După această întâlnire a început o poveste de dragoste, care sa transformat curând într-o căsătorie oficială. Potrivit lui Lipskerov, mai întâi viața de familie cu Korikova sa dezvoltat bine. „Când ne-am casatorit, Lena imediat reîncarnat în soția perfectă - spune scriitorul. - Am gătit, am spălat, mi-am făcut toate capriciile. Cu toate acestea, în timp, corectitudinea soției a început să-l irită. „Len, ceva de care ești atât de bun ...“ - și, aparent, ultimul cuvânt a spus prea emfatic, - a spus Dmitri. "Nu-i place?" Soția ridică din umeri. Iar a doua zi m-am trezit cu o cățea de primă clasă. Pentru toată spălarea lui, a jucat cu o răzbunare! ". După aceasta, atitudinea cuplului a început să se deterioreze cu fiecare zi care trece. Cuplul sa certat, apoi sa despărțit, apoi sa convertit.

După ce a trăit în căsnicie timp de aproximativ un an, Dmitri și Elena s-au divorțat. "Korikova ma iubit. Ea doar ma apreciat ca pe un om de afaceri mai mult decât un scriitor. Asta e tot ", a rezumat căsătoria de 11 luni cu o actriță tânără, un scriitor celebru.

Filme cu stele:

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: