14 mâinile nebune - protecția ebu fără transfer sau face o vizor de la o sticlă de plastic (descrierea de la

- cel mai adesea transportate fie sub piele în zona picioarelor pasagerului din față, fie transportate sub raft sub torpedoul. MINUSES - cabluri proeminente, complexitate în fixare bună într-o locație independentă.







- lăsați într-un loc obișnuit și ca aceasta să protejeze - cel mai adesea înfășurați cu celofan. MINUTE - încălcarea circulației aerului, care teoretic poate duce la formarea condensului în pachet, ceea ce va afecta negativ ECU-ul.

După evaluarea argumentelor pro și contra, și complexitatea rezultatului, am realizat că, practic, doresc să părăsească computerul într-un loc normal. Și de ce mi-am amintit imediat rubla „mâini nebune“ de transmitere „în timp ce toate casele“ - amintesc cât de des este ceva făcut din sticle de plastic))) Ei bine, cred ca voi strănut de pază calculator, și în alte locuri cu biți bandă și celofan rezervate.







Nu voi descrie procesul în detaliu, cred că fotografiile reflectă destul de clar ce și cum am făcut. Constat doar că computerul devine aproximativ la fel ca și un coș de hard disk-uri în calculator, adevărul trebuie să facă un efort, și „punct de vedere tehnic“, se învârti, ca în cazul în care firele din drum, în cazul în care panourile de podea.

A scos calculatorul și a studiat cu atenție, a văzut unde nu este sigilat.

Banda izolatoare și celofanul gros protejau locurile în care firele sunt conectate.

Tăiați din carcasa de protecție a flaconului de plastic aceeași lățime ca și computerul.

Strângeți capacul la glisierele ECU, unele în cazul în care fixați suplimentar banda față-verso.

Puneți-vă într-un loc obișnuit - totul sa ridicat fără probleme. Se pare că este protejat în mod fiabil.

Partea șoferului

P.S. nu că am fost foarte tensionat de acest proces, dar după o astfel de "modernizare" a Kalinei, încă o dată sunteți convins că multe ridicole asupra industriei auto autohtone este destul de obiectivă. Poate am greșit, dar cred că este puțin probabil ca proprietarul unei mașini străine relativ ieftine, cum ar fi Logan sau Pollo sedan, să acopere ceva cu o sticlă și alte lucruri ...

Etichetă de preț: 0 ₽ Kilometraj 47700 km







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: