6 Manageri de fișiere pentru Android, care pot fi înlocuiți de un explorator de fișiere rupt

Solid Explorer

Solid Explorer - primul solicitant de atenție din partea utilizatorilor dezamăgiți de ES File Explorer. El chiar amintește de acest program - cum a fost în vremurile bune. Solid Explorer va fi mulțumit de o interfață elegantă, un pachet complet de funcții, o funcționare stabilă și viteză. Pentru utilizarea completă a programului va trebui să cumpere, dar sunt sigur că nu veți regreta pentru un moment despre această achiziție.







Comandantul total

Manager de fișiere ZenUI

X-plore Manager de fișiere

Caracteristicile distinctive ale acestui manager de fișiere sunt arborele de directoare și modul cu două panouri. De aceea este atât de iubit de proprietarii de tablete: pe ecranul mare, folosind X-plore este foarte convenabil. În plus față de efectuarea operațiunilor de fișiere standard, programul poate lucra cu arhive, vizualiza mai multe tipuri de fișiere, transfer de date la un computer și înapoi, conectat la mai multe nor de stocare populare servicii.

Manager de fișiere

Dacă aveți nevoie de un instrument simplu și de încredere pentru a lucra cu fișiere, acordați atenție acestui program. Poate pierde funcționalitatea în ceilalți participanți la această recenzie, însă arată bine și funcționează rapid. O alegere excelentă pentru utilizatorii începători care nu doresc să înțeleagă întreaga zi din setări pentru a copia un fișier undeva.

Aplicația nu a fost găsită în magazin. - (

Și pentru dulce, avem unul dintre cei mai buni manageri de fișiere pentru Android, care, totuși, nu veți găsi în magazinul de aplicații Google Play. La crearea acestui program, dezvoltatorul a luat ca eșantion conductorul obișnuit al sistemului de operare MIUI. Prin urmare, odată cu apariția lui MiXplorer, după cum știți, totul este în ordine.







6 Manageri de fișiere pentru Android, care pot fi înlocuiți de un explorator de fișiere rupt
6 Manageri de fișiere pentru Android, care pot fi înlocuiți de un explorator de fișiere rupt

Și ce manager de fișiere pentru Android folosiți?

Odata ce am cumparat masiv, pentru că interfața ES File Explorer, sincer, nu a fost mulțumit, și instrumente suplimentare sunt alternative mai bune pot fi înlocuite (de exemplu, SD Maid, care este, de asemenea, un must-cumparare). Plus acces la nori - nimic în studiu nu a spus modul în care această stare de lucruri au propus alternative (fără a uita posibilitatea de a lega Yandex.Disk locale și WebDav plugin mai atrași pentru Chromecast (dar acest lucru este valabil numai pentru cei care l-au ,. ca și mine).

Pe Android este mai rău decât altele, pe computer nu există nici o dispută mai bună

ZenUI folosit, foarte mulțumit.

Cu mult timp în urmă, când a fost prima versiune în versiune beta am început să folosesc Explorer solide, iar apoi a ieșit din beta și a fost vândut și l-am cumpărat imediat, iar apoi a venit a doua versiune a unui design rece în material și licența rămâne. Eu încă o folosesc, eu încă consider că este cel mai bun FM și nu a regretat niciodată cumpărarea. Da, iar prețul este simbolic.

Deci, după toate versiunile plătite integral de Es Explorer - este încă cel puțin bun!

Folosesc firmware-ul miui, așa că sunt mai mult decât mulțumit de stoc. În plus față de acesta, RootExplorer.

Andrew, mâncarea poate fi furată în magazine, doar oamenii decenti nu o fac.

Îmi place de asemenea stocul în MIUI, cu excepția unui singur lucru: nu pot dezarhiva arhivele zaparolennye zip.

Din nou, logica "Nu sunt de acord cu opinia unei alte persoane, așa că a fost plătit, deoarece numai pentru bani poți să te gândești diferit de mine".







Trimiteți-le prietenilor: